Titulas apgintas - „Sporto namai“ triumfavo „Nesubrendėlių 35+“ taurėje

Titulas apgintas - „Sporto namai“ triumfavo „Nesubrendėlių 35+“ taurėje 212

Penktadienio vakarą finišavo jau dvyliktą kartą „Smuklės lygos“ organizuotas „Nesubrendėlių 35+“ taurės turnyras. Nugalėtojų taurę į viršų kėlė „Sporto namų“ ekipa, kuriai tai buvo antrasis iš eilės iškovotas trofėjus 35+ čempionate.

Didžiajame finale „Sporto namai“ 83:61 įveikė „Veterinorius“, kuriems finale negalėjo padėti broliai Lavrinovičiai.

Finalinėse sezono rungtynėse didelės intrigos nebuvo – „Sporto namai“ iškart susikrovė solidžią persvarą, o po pirmojo kėlinuko pirmavo daugiau nei užtikrintai (27:7). „Veterinoriai“ ir antrajame kėlinyje neblizgėjo – sukrapštę vos 7 taškus per pirmąjį ketvirtį, tiek pat pridėjo ir per antrąjį. Į pertrauką komandos išėjo „Sporto namams“ pirmaujant 39:14.

Po pertraukos buvusių LKL krepšininkų komanda kiek atleido vadeles gynyboje, tačiau smaginosi puolime. Po labai rezultatyvaus trečiojo ketvirčio komandas skyrė daugiau nei 30 taškų (68:37).

Paskutinysis finalo kėlinys tebuvo formalumas – per jį „Veterinoriams“ pavyko sumažinti skirtumą iki padoresnio ir rungtynės baigėsi 83:61.

Čempionams finale Giedrius Giedra pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus. Eligijaus Redecko sąskaitoje – 26 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 25 naudingumo balai. „Veterinoriams“ 15 taškų pelnė Viktor Barkovskij, 11 – Rytis Žiobakas.

Tuo tarpu bronzos medalius šiame „Nesubrendėlių 35+“ taurės turnyre iškovojo praėjusių metų vicečempionai GEALAN. Jie rungtynėse dėl trečiosios vietos 97:76 palaužė IBG.LT kolektyvą.

Kertiniu mačo momentu tapo antrasis kėlinys, kurį GEALAN laimėjo net 35:13 ir pabėgo nuo varžovų nepavejamai.

Nugalėtojams Vidas Braziulis pelnė 22 taškus, Dainius Novickas – 16 taškų ir pridėjo 10 atkovotų kamuolių. IBG.LT gretose išsiskyrė Vytautas Milius, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

Ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose „Sporto namai“ net 115:67 sutriuškino IBG.LT kolektyvą, o „Veterinoriai“ 84:76 palaužė GEALAN. Būtent šis pusfinalis ir tapo viso finalinio ketverto puošmena.

Prieš lemiamą ketvirtį GEALAN krepšininkai turėjo 10 taškų pranašumą ir atrodė, kad matysime praėjusio sezono finalo pakartojimą, tačiau lemiame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Veterinoriai“ spurtavo 16:2, persvėrė rezultatą savo naudai ir rungtynių kontrolės nebepaleido.

„Veterinorių“ gretose fenomenaliai sužaidė broliai Lavrinovičiai – Kšyštofas pelnė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 42 naudingumo balus, o Darjušas pelnė 26 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko net 51 naudingumo balą. Abu broliai rungtynėse žaidė be keitimų.

Finalinio ketverto naudingiausio žaidėjo (MVP) apdovanojimas įteiktas Giedriui Giedrai („Sporto namai“). Jis per dvi rungtynes rinko po 22,5 taško, atkovojo po 7,5 atšokusio kamuolio ir rinko po 31,5 naudingumo balo.

Po finalinio ketverto kovų sezonas uždarytas „Olympic Casino“ Vilniaus Akropolyje. Čia smukliečiams įteikti apdovanojimai, o po to surengtas ir protmūšis.