Sausį mėnesį be brolių pergales skinantys „Veterinoriai“ ir lyderių trejete įsitvirtinę „GEALAN“

Sausį mėnesį be brolių pergales skinantys „Veterinoriai“ ir lyderių trejete įsitvirtinę „GEALAN“ 194

Nuo 2022 m. pradžios iki šiandien GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamame „Smuklės lygos“ turnyre įvyko trylika dvikovų, kurios pažėrė nemažai įdomių rezultatų ir kiek pakoreagavo turnyro rikiuotę. Tad apie viską iš eilės.

BE BROLIŲ. Atrodo neįtikėtinai, tačiau sausio mėnesį „Veterinoriai“ (5-2) žaidė dvejas rungtynes, abejose vertėsi be savo liūto dalį taškų renkančių brolių Lavrinovičių ir nepaisant to abejose dvikovose pasiekė pergales!

Iš pradžių „Veterinoriai“ po itin atkaklios kovos 78:73 palaužė „Legendas“ (3-5) kurioms tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės, o vėliau po ne ką mažesnės dramos rezultatu 62:59 buvo palaužta „Imperialtone.com-RK team“ (2-4) komanda.

Tad išbandymas ugnimi buvo praeitas be nuostolių, o po sėkmingos pergalių serijos „Veterinoriai“ įsitvirtino trečiojoje turnyro lentelės pozicijoje.

ĮSIVAŽIUOJA. Dvi pergales iš tiek pat galimų šiais metais šventė „GEALAN“ (5-2) atstovai, kurie po sėkmingos atkarpos pakilo į antrąją turnyro rikiuotės vietą.

Mėnesio viduryje „GEALAN“ nepasigailėjo „Imperialstone.com-RK team“ atstovų ir įveikė juos rezultatu 97:80, o po savaitės vieni iš turnyro favoritų laimėjo dar svarbesnę turnyro rikiuotės prasme akistatą, kuomet rezultatu 94:87 palaužė „ATEA“ atstovus.

Pirmojo rato pabaigai Dainiaus Novicko vedamai komandai liko dvejos rungtynės su rikiuotės apačioje esančiomis komandomis, tad tikėtina, jog reguliaraus sezono pusiaukelę „GEALAN“ vyrai pasieks išsaugoję esamą poziciją.

SĖKMINGIAUSIA. Kol kas sėkmingiausia 2022 m. komanda „Smuklės lygoje“ galima laikyti „Taptoonus“ (4-5), kurie sausį sužaidė trejas rungtynes, pasiekė visas tris pergales ir pirmąjį rato kovas užbaigė aplyginę pergalių ir pralaimėjimų balansą.

Mėnesio pradžioje „Taptoonai“ tik po atkaklios kovos 82:77 palaužė „Nemenčinės veteranus“ (0-5), vėliau gana lengvai 100:81 įrodė savo pranašumą prieš „Legendas“ (3-5), o galiausiai savo aikštėje 78:68 palaužė „Imperialstone.com-RK team“ atstovus.

Viena vertus, pergalės pasiektos ne prieš lyderius, kita vertus, šiame sezone akivaizdžių favoritų „Smuklės lygoje“ nėra, tad antroje čempionato dalyje „Taptoonai“ gali įkąsti ne vienam rikiuotėje aukščiau esančiam varžovui.

KOŠMARAS. Nepriekaištingai sezoną pradėję „MRU-Patriotai“ (3-5) pastaruoju metu niekaip nepabunda iš baisaus sapno, nes sausio mėnesį patyrę dar dvi nesėkmes jie savo pralaimėjimų seriją pratęsė net iki penkių!

Mėnesio viduryje „MRU-Patriotai“ nerezultatyvioje dvikovoje 44:55 nusileido „ATEA“ ekipai, o vėliau 75:105 turėjo pripažinti „Sporto namų“ (7-1) pranašumą.

Pirmojo rato pabaigoje patriotams dar liko akistata su rikiuotės dugne esančia „Nemenčinės“ ekipa, tad panašu, jog tai bus geriausia proga pabusti iš baisaus košmaro.

(NE)TIKĖTUMAS. Turbūt didžiausia mėnesio staigmena galima vadinti „Imperialstone.com-RK team“ pergalę prieš gana aukštai rikiuotėje buvusią SK „Trakų Galvės“ (4-4) komandą.

Staigmena ne dėl to, kad Raimundo Kalesnyko vadovaujama ekipa laimėjo ir kad pati Vilniaus krepšinio legenda sugebėjo atlikti Sėklai skirtą dvigubą dublį (13 tšk. ir 13 atk. kam.), o todėl jog pergalę „Imperialstone.com-RK team“ pasiekė monstriška 37 taškų persvara - 82:45.

Tiesa, verta pažymėti, kad „Galvės“ gretose trūko nemažai svarbių žaidėjų, tačiau ir RK komanda vertėsi vos šešiese ir dar negali sakyti, kad turėdama visus svarbiausius krepšininkus.

Beje, šioje akistatoje Trakų atstovai pataikė vos 4 tritaškius iš 38 bandymų (10,5%) ir apskritai „iš žaidimo“ atakavo itin žemu 24,7% (19/77 met.) taiklumu, tad nepataikant į krepšį galvoti apie gerą rezultatą yra gana sudėtinga.

Geriausi pasirodymai:

  Pastarojo mėnesio Sezono
EFF Vidas Braziulis 45 Kšyštof Lavrinovič 48
PTS Darius Dudėnas 36 2 po lygiai 36
REB 4 po lygiai 18 Darjuš Lavrinovič 22
AST Aurelijus Savickas 12 3 po lygiai 12
STL Andrius Šiaudinis 6 Mindaugas Jonušas 8
BLK Tomas Jasiulis 3 Aurimas Mileišis 5
-EFF Nikolaj Babič -6 Linas Kazakevičius -9

‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti