Po 1,5 metų pertraukos atgimusioje „Smuklės“ lygoje: intrigos ir triuškinimai

Po 1,5 metų pertraukos atgimusioje „Smuklės“ lygoje: intrigos ir triuškinimai 191

Pastarąjį kartą „Smuklės“ lygos rungtynės įvyko 2020 m. kovo 12 d., o netrukus buvo paskelbtas pirmas karantinas, kuris užbaigė jubiliejinį 20-ąjį sezoną.

Rudenį komandos išsidalino taures, medalius, asmeninius apdovanojimus, išsitraukė burtus, bet... tuomet sekė dar vienas „lock outas“, kuris „sudegino“ visą 2020-2021 m. sezoną.

Vis tik, atsiradus skiepo stebuklui, naujasis 2021-2022 m. sezonas pagaliau startavo, o pirmąją savaitę tarpusavyje jėgas išmėgino net aštuonios „Nesubrendėlių 35+“ lygoje dalyvaujančios komandos.

Atidarymo rungtynėse „broliais“ pasistiprinę „Veterinoriai“ (1-0) gana užtikrintai įveikė „Taptoonų“ (0-1) atstovus - 85:75.

Dviženklę persvarą „Veterinoriai“ įgijo dar pirmajame kėlinuke (25:12) ir vėliau ją gana sėkmingai saugojo.

Nors savo aikštėje žaidę „Taptoonai“ dar bandė vytis varžovus, tačiau svečiai po didžiosios pertraukos sužaidė dar vieną galingą atkarpą (28:6) po kurios viskas visiems tapo aišku (69:41), tad per likusį laiką abiems ekipoms teliko sutvarkyti formalumus.

„Veterinoriai“: Kšyštof Lavrinovič (13 atk.kam., 5 rez.perd., 39 naud.balai) 19, Linas Zenavičius 11, Mindaugas Zalatorius ir Kazimieras Girdenis po 8.

„Taptoonai“: Vitalijus Rancovas (10 atk.kam., 22 naud.balai) 26, Aurelijus Savickas 17.

Iš pagrindinio turnyro į 35+ lygą nusileidę „GEALAN“ (1-0) čia startavo nelengva pergale prieš SK „Trakų Galvės“ (0-1) atstovus.

Gan ankstyvą vakarą į Trakus atvykę „langininkai“ greitai davė dvikovai sau palankų toną (20:12), tačiau didesnės persvaros nesusikrovė, o po šalto dušo atsigavę trakiškiai sugebėjo ne tik išlaikyti intrigą, bet ir trečiojo kėlinuko pabaigoje pavyti varžovus (55:55).

Lemiamame kėlinuke „GEALAN“ jau nebuvo nusiteikę juokauti, tad sužaidę dar vieną neblogą dešimties minučių atkarpą pabėgo nuo varžovų ir šventė pirmąją pergalę veteranų tarpe - 73:66.

„GEALAN“: Mindaugas Jonušas (7 atk.kam., 31 naud.balas) 20, Dainius Novickas (5 rez.perd.) 13, Ramūnas Viščinis 11.

„Trakų Galvė“: Šarūnas Venclovaitis 20, Vitalij Podgaiskij (13 atk.kam., 6 rez.perd., 6 per.kam., 39 naud.balai) 16.

Dar 2020 metų pavasarį iškovotą čempionų titulą ginanti „Sporto namų“ (1-0) komanda svečiuose nepasigailėjo „Nemenčinės veteranų“ (0-1) ir įveikė juos triuškinama 30 taškų persvara - 94:64.

Svečiai dar pirmajame kėlinuke pabėgo į priekį ir per likusią susitikimo dalį pamažu didino savo persvarą, kuri pagrindinio laiko pabaigoje pasiekė triuškinamą ribą.

Įdomu tai, jog visi aikštėje pasirodę krepšininkai sugebėjo pasižymėti ir pelnė bent po 2 taškus.

„Sporto namai“: Jonas Elvikis 23, Rolandas Skaisgirys (6 rez.perd.) 16, Žydrūnas Stankus (13 atk.kam.) 15.

„Nemenčinės veteranai“: Rimvydas Stankevičius (12 atk.kam., 7 kld.) 16, Justinas Plytnykas (10 atk.kam.), Andrius Klimas (10 atk.kam.) ir Donatas Stancaitis po 12.

Didžiausią savaitės pergalę šventė „MRU-Patriotai“ (1-0), kurie 85:44 palaužė „Legendų“ garbę ginančius krepšininkus.

Savo aikštėje žaidusios „Legendos“ stengėsi, norėjo, tačiau pataikyti į krepšį nesugebėjo.

Dvikovos metu aikštės šeimininkai pataikė vos 31,5% (12/38) dvitaškių ir tik 13,1% (5/38) tritaškių, tad logiškai mastant apie pergalę jie nelabai galėjo net pasvajoti.

Tuo tarpu svečiai puikiai dalijosi tiek laiką aikštelėje, tiek kamuolius (33 rez.perd.), gana lengvai susikrovė triuškinamą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

„MRU-Magistrai“: Algirdas Macijauskas (32 naud.balai) 31, Otas Majeras 15, Gvidas Aleksandravičius (5 per.kam.) 14.

„Legendos“: Ramūnas Bagdonas (7 kld.) 16, Paulius Vroblevičius 10.