Per pirmąjį sezono mėnesį - ryškėjantys favoritai ir pergalingas V. Radzevičiaus šūvis

Per pirmąjį sezono mėnesį - ryškėjantys favoritai ir pergalingas V. Radzevičiaus šūvis 216

Įsibėgėjo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamo Smuklės lygos „Nesubrendėlių“ 35+ taurės kovos. Per pirmąjį čempionato mėnesį komandos sužaidė nuo trijų iki penkerių rungtynių, o per jas išryškėjo šio sezono lyderiai bei autsaideriai. Apie visus smukliečius džiaugsmus ir vargus lapkričio mėnesį - šioje apžvalgoje. 

Per pirmąjį sezono mėnesį pralaimėjimo kartėlio nepatyrė trys ekipos – čempionų titulą ginantys „Sporto namai“, IBG.LT komanda ir „Veterinoriai“. Pastarieji laimėjo jau keturissyk, o pergalę iškovojo net ir neturėdami sudėtyje brolių Lavrinovičių – tąkart 84:75 nugalėta „LitDelivery“ ekipa.

Nors „Sporto namai“ tradiciškai pūpso turnyrinės lentelės viršūnėje, per pirmąjį čempionato mėnesį jiems ne viskas buvo rožėmis klota. Lengvą pergalę iškovoti pavyko tik nupučiant „Nemenčinės veteranus“, o su kitais varžovais teko vargti: pirmajame sezono susitikime Imperialstone.com nugalėti 77:71, vėliau 79:70 įveikta „Trakų Galvė“, o „Taptoonai“ palaužti atkaklioje gynybinėje kovoje 65:57.

Kiek netikėtai sezoną trimis iš eilės pergalėmis pradėjo IBG.LT komanda. Pergalės pirmajame sezono susitikime Nemenčinėje tikriausiai buvo galima tikėtis, o ji, panašu, įkvėpė IBG.LT kolektyvą – vėliau 92:73 sutriuškinta „LitDelivery“ ekipa, o galiausiai nukauta ir pajėgi GEALAN ekipa 77:75.

Tuo tarpu pergalės skonio kol kas neragavo trys „Nesubrendėlių“ 35+ taurės dalyvės – „Nemenčinės veteranai“, „Imperialstone.com“ ir SK „Trakų Galvė“. Sunkiausiai iš šių ekipų sekasi Vilniaus rajono atstovams: nors ir per pirmąsias sezono rungtynes namuose pergalė buvo šalia (70:75 pralaimėta IBG.LT komandai), toliau „Nemenčinės veteranai“ yra skriaudžiami varžovų vidutiniu 36,3 taško skirtumu.

Kur kas geriau sekasi po sezono pertraukos grįžusiai „Imperialstone.com“ ekipai. Nors pergalių grafoje vis dar riogso nulis, potencialo, rodos, ši ekipa tikrai turi. Kiek sunkiau klostėsi tik pirmieji sezono susitikimai, kuriuose nusileista GEALAN ir „Veterinorių“ ekipoms, o vėliau mestas rimtas iššūkis „Sporto namams“, o „LitDelivery“ komandai nusileista tik keliais taškais.

Kelio link pergalių kol kas neatranda ir SK „Trakų Galvė“. Pirmosiose sezono rungtynėse trakiškiai apmaudžiai, 58:60 nusileido „Taptoonams“, o vėliau sunkias pergales iš Trakų išsivežė ir GEALAN, ir „Sporto namai“.

Žiūrint į turnyrinę lentelę, neįkvepia ir „Taptoonų“ sezono pradžia. Per ketverias rungtynes iškovota viena pergalė, tačiau tokio nepavydėtino grafiko neturėjo jokia kita „Nesubrendėlių“ 35+ taurės ekipa. Per pastarąsias dvi savaites Dariaus Dūdėno vedamai ekipai teko kautis su visa čempionato grietinėle – „Sporto namais“, „Veterinoriais“ ir GEALAN. Nors pergalių per šiuos tris susitikimus neiškovota, revanšuotis bus galima antrojoje sezono pusėje.

Na o atkakliausia pastarojo mėnesio dvikova vyko Vilniaus kolegijos mažojoje salėje, kur susitiko „LitDelivery“ ir „Imperialstone.com“ ekipos. Ir nors pirmoji rungtynių pusė, kurią aikštelės šeimininkai laimėjo 17 taškų skirtumu, intrigos nežadėjo, „Imperialstone.com“ atstovai turėjo visai kitokį planą. Sėkmingai puolime sužaidę trečiąjį ketvirtį, lemiamame svečiai pradėjo tirpdyti atsilikimą, o likus žaisti 41 sekundę po Donato Kilikevičiaus tolimo metimo pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (82:81).

Aikštės šeimininkai netruko atsakyti – surengę ilgą ataką, jos užbaigimą patikėjo Nerijui Jozoniui, kurio paleistas dvitaškis vėl grąžino pranašumą „LitDelivery“ vyrukams (83:82). Tiesa, persvara šeimininkams džiaugtis ilgai neteko – Vytautas Radzevičius įsigudrino prasižengti, o prie baudų metimo linijos likus žaisti 18 sekundžių stojęs Edmundas Rodzevič abu metimus šaltakraujiškai realizavo (84:83).

Galiausiai, viską išspręsti nutarė šiame mače 29 taškus pelnęs V. Radzevičius – jo paleistas tritaškis metimas skrodė tinklelį (86:84), o „Imperialstone.com“ ekipa atsakyti metimu nebesuspėjo.

Gruodį mūsų laukia bent keli superintriguojantys mačai – gruodžio 12 d. laukia „Sporto namų“ ir GEALAN akistata, o gruodžio 22 d. pirmasis praėjusio sezono finalo pakartojimas – susitiks „Sporto namai“ ir „Veterinoriai“. Nemažiau įdomu bus ir gruodžio 19-ąją – laukia turnyrinės lentelės kaimynų, IBG.LT ir „Taptoonų“ akistata.


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti