„Nesubrendėlių 35+“ taurės apžvalga: solidus antirekordas ir lyderių akistata

„Nesubrendėlių 35+“ taurės apžvalga: solidus antirekordas ir lyderių akistata 208

Naujieji metai į krepšinio aikštes sugrąžino Smuklės „Nesubrendėlių 35+“ turnyro krepšininkus. Neprabėgus nė 8-ioms 2023-iųjų dienoms buvo užfiksuotas pirmasis šio sezono „Sporto namų“ pralaimėjimas, ne ką mažiau įdomių rezultatų sulaukėme ir įpusėjus pirmajam metų mėnesiui. Tad apie viską – iš eilės.

Suklupo. Kaip ir minėjome aukščiau, nutrūko daugiau nei devynis mėnesius trukusi „Sporto namų“ pergalių serija. „Sigmos“ sporto centre vykusiame praėjusių metų finalo pakartojime GEALAN krepšininkai 98:93 palaužė „Sporto namus“.

Į pergalę GEALAN‘ą vedė 29 taškus surinkęs Gytis Sušinskas, 20 taškų pridėjo Laurynas Ralys. „Sporto namams“ 23 pelnė Rolandas Matulis, 16 – Eligijus Redeckas.

Nepaisant pirmojo pralaimėjimo, „Sporto namai“ su devyniomis pergalėmis išlieka turnyrinės lentelės viršuje, GEALAN su septyniais laimėjimais žengia treti.

30. Tik tiek taškų per keturis kėlinius sugebėjo sukrapštyti MRU-Patriotai. Jie rungtynėse su SK „Trakų Galve“ pirmąjį kėlinį įsigudrino pralaimėti net 20:0, o užfiksuotas galutinis rezultatas – 85:30. Maža to, MRU-Patriotai solidžiai pagerino ir lygos antirekordą bei tapo mažiausiai taškų per rungtynes kada nors pelniusia ekipa. Iki šiol šis antirekordas priklausė BC „Kumštis“ ekipai, 2018-ųjų sausį pelniusiai 50 taškų.

Šiame susitikime Antanas Šegžda smeigė net 8 tolimus metimus iš 11 (72,7% taiklumu) ir viso pelnė 30 taškų. MRU-Patriotams daugiau nei trečdalį visų taškų, t.y. 11, surinko Valdemar Jankovskij.

Per plauką. Tuo tarpu per kitą, tik šįkart jau rekordą, buvo GEALAN ekipa. Sausio 15-ąją namuose rungtyniavę GEALAN krepšininkai net 131:67 sutrypė „Nemenčinės veteranus“. Iki rezultatyviausio visų laikų komandos pasirodymo nugalėtojams pritrūko viso labo 6 taškelių. Beje, rekordas – 137 taškai – priklauso tai pačiai GEALAN ekipai.

Dėl antros. Į antrąją turnyrinės lentelės vietą praėjusią savaitę kėsinosi dvi ekipos – „Taptoonai“ ir IBG.LT, o likimas šias dvi komandas pakvietė išsiaiškinti aikštėje, kuri yra vertesnė bent jau kol kas vadintis antrąją „Nesubrendėlių 35+“ taurės ekipa. Po fantastiško IBG.LT ketvirtojo kėlinio ir sugrįžimo į mačą, šią teisę vis tik iškovojo Dariaus Dūdėno tempiama „Taptoonų“ ekipa, varžovus įveikusi 85:77.

D. Dūdėnas surengė dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą – pelnė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių, 6 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams ir viso surinko 35 naudingumo balus. IBG.LT gretose rezultatyviausiai žaidė Arvydas Ūsaitis, pelnęs 20 taškų (6/10 trit.).

Stringa. Galingai sezoną pradėjusi „Nemenčinės veteranų“ ekipa, panašu, grįžta prie labiau įprastų sau rezultatų. Per kiek daugiau nei pusę mėnesio Vilniaus rajono atstovai pralaimėjo trissyk ir tą darė pakankamai įspūdingu, vidutiniškai 36-ių taškų skirtumu. Tiesa, ir visi šios komandos varžovai sausį buvo iš lyderių trejeto – „Sporto namams“ nusileista 76:102, GEALAN – 67:131, o „Veterinoriams“ – 53:72. „Nemenčinės veteranai“ pralaimėjo pastarąsias 6 iš 7 žaistų rungtynių, o pirmoji proga atsitiesti bus jau vasario pradžioje, kada Nemenčinės atstovai keliaus į išvyką pas pergalių neturinčias „Legendas“.

Įsibėgėja. Po truputėlį įsibėgėja brolių Darjušo ir Kšištofo Lavrinovičių vedama „Veterinorių“ ekipa. Broliai ir kompanija iškovojo dvi pergales iš trijų galimų per pirmąją sausio pusę ir įsitvirtino turnyrinės lentelės viduriuke su keturiais laimėjimais ir šešiomis nesėkmėmis. Beje, „Veterinorių“ ir „Legendų“ mačo akimirkomis kviečiame pasigrožėti žemiau.


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti