„Nesubrendėlių 35+“ taurėje - pirmieji kartai vasarį ir brolių šou užgožęs metimas

„Nesubrendėlių 35+“ taurėje - pirmieji kartai vasarį ir brolių šou užgožęs metimas 209

Kur buvus, kur nebuvus – Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ taurės apžvalga sugrįžta. Per kiek daugiau nei mėnesį lygoje netrūko ir įspūdingų asmeninių pasirodymų, ir pergalingų metimų, tad apie pačius svarbiausius įvykius – šiame tekste.

Pirmoji. „Nesubrendėlių 35+“ taurėje neliko nelaimėjusių komandų. Vasario 2-ąją pirmąją sezono pergalę iškovojo „Legendos“, po itin atkaklios kovos 65:63 palaužę „Nemenčinės veteranus“. Maža to, pergalė pasiekta įspūdingu būdu – likus žaisti 13 sek. Paulius Vroblevičius smeigė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai, o pergalę įtvirtino Aivaro Sirgido baudos metimas. „Legendas“ į pergalę vedė P. Vroblevičius, surinkęs 18 taškų, 14 pridėjo A. Sirgidas.

Be intrigos. Rungtynėse, kuriose tikėtasi atkaklios kovos, virto vienais didžiausių šio sezono sutriuškinimų. Į lyderių trejetą besitaikanti „Taptoonų“ komanda turėjo galimybę pasiimti ekstra pergales, tačiau „Sporto namų“ ir GEALAN kolektyvų nusiteikimas to padaryti neleido. „Taptoonai“ abejas rungtynes pralaimėjo triuškinamais skirtumais – 55:100 prieš „Sporto namus“ ir 55:106 prieš GEALAN.

Nemaloni serija. Puikiai sezoną pradėję ir vienu metu lyderių ketverte buvę „Nemenčinės veteranai“ šiuo metu fiksuoja 7-ių pralaimėjimų seriją, o pergalės skonį paskutinį kartą ši komanda buvo pajutusi dar praėjusių metų lapkritį. Nelemtą seriją Nemenčinės komanda galės nutraukti jau trečiadienį, kai savo aikštelėje priims turnyrinės lentelės kaimynus iš Trakų.

Pergalingu keliu. GEALAN šiuo metu žingsniuoja užtikrintai ir yra laimėję paskutines 8-ias rungtynes. Per vasarį dukart įveikusi SK Trakų „Galvę“ ir antrojoje turnyrinės lentelės pozicijoje įsitaisiusi komanda savo pozicijas apginti turės jau vasario 23-ąją, kuomet išvykoje rungtyniaus su IBG.LT kolektyvu, kuris žengia trečias.

Dominavo. Broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai tiesiog dominavo susitikime su IBG.LT komanda, tačiau „Veterinoriams“ pergalės tai negarantavo. D. Lavrinovičius likus žaisti 24 sekundes persvėrė rezultatą savo komandos naudai, tačiau rungtynių herojumi tapo ne jis. IBG.lT atstovas Vytautas Milius likus dviem sekundėms paleido netaiklų dvitaškį, o atšokusį kamuolį sugriebęs ir su sirena metimą pataikęs Julius Kilsch išplėšė pergalę savo komandai 73:71.

Kšyštofas savo komandai pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Darjušo sąskaitoje – 20 taškų ir 17 atkovotų kamuolių. Nugalėtojams po 17 taškų pelnė V. Milius ir J. Kilsch.

MVP. Nepaisant neįtikinančio komandos žaidimo, sausio mėnesio naudingiausiu žaidėju tapo „LitDelivery“ atstovas Nerijus Jozonis. Per trejas sužaistas rungtynes N. Jozonis vidutiniškai pelnė po 20 taškų, atkovojo po 14,3 atšokusio kamuolio ir rinko po 32,3 naudingumo balo.

Lentelė. Turnyrinės lentelės viršūnėje su 13 pergalių ir 1 pralaimėjimu įsitaisė „Sporto namai“, juos pagauti bando GEALAN (12/2) ir IBG.LT (11/3). Vilčių pakovoti dėl lyderių trejeto nepraranda ir „Taptoonai“ (10/5), tačiau jiems reikės ir pačių pergalių, ir aukščiau esančių varžovų pralaimėjimų.

Lentelės viduriuke pūpso „Veterinoriai“ (7/8), šešti – SK „Trakų Galvė“ (6/8), septinti – „Nemenčinės veteranai“ (4/8). Aštuntoje pozicijoje laikosi „MRU-Patriotai“ (4/10), devinti – „LitDelivery“ (3/12), o iš apačios į visus žvelgia „Legendos“ (1/14).

Iki reguliariojo sezono pabaigos komandoms lieka sužaisti po tris-keturis susitikimus, tik „Nemenčinės veteranų“ dar laukia šeši mačai.


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti