„Nemenčinės veteranai“ – apie brandą sulaukus „Nesubrendėlių“ amžiaus ir užvertas smuklių duris

„Nemenčinės veteranai“ – apie brandą sulaukus „Nesubrendėlių“ amžiaus ir užvertas smuklių duris 206

Per tris sezonus – devynios pergalės ir net 46 pralaimėjimai. Per 2022 m. spalį ir lapkritį – keturios pergalės ir vos vienas pralaimėjimas. Štai tokį renesansą šiame sezone išgyvena „Nemenčinės veteranų“ komanda, anksčiau varžovams buvusi tarsi patrankų mėsa.

Be didesnių korekcijų sudėtyje, tačiau, kaip patys sako, su didesne branda ir fantastiška atmosfera ant suolo, „Nemenčinės veteranai“ šturmuoja turnyrinės lentelės viršų ir taikosi į aukštesnes, nei iki šiol buvo įprasta, pozicijas.

Šioje lapkričio mėnesio apžvalgoje dėmesį skirsime ir kitoms ekipoms, tačiau pradžiai – visos šviesos į šio sezono išsišokėlius „Nemenčinės veteranus“.

Kokios nuotaikos po puikaus sezono starto? – paklausėme „Nemenčinės veteranų“ dvasinio lyderio Justino Plytinko.

Nuotaikos labai geros ir kovingos. Labai smagu šitaip startuoti ir įsiveržti tarp lyderių, po šitiek blankių sezonų. Pagaliau subrendome kaip komanda. Aišku, labai gera chebra susirinko, nebuvo taip, kad susirinktume mažiau nei 10 žmonių į rungtynes. Turime labai lygią sudėtį ir fantastinę atmosferą ant suolo. Aišku, ir varžovai nemažai prisidėjo prie mūsų gerų rezultatų, mat dažnai į Nemenčinę atvyksta ne pilnų sudėčių.

Kokia yra šio sezono „Nemenčinės veteranų“ didžiausia stiprybė?

Mūsų stiprybė – lygiavertė sudėtis, dėl to galime palaikyti labai didelį tempą. Žinoma, turime ir išreikštus lyderius, kurių ieškome sunkiu momentu. Iš tikrųjų dar nežinome savo tikrųjų galimybių, nes laukia daug rungtynių su rimtomis komandomis, tad apie mūsų komandos lubas daugiau galėsiu papasakoti pavasarį.

Kokius tikslus sau keliate šiame sezone?

Pradžioje buvo tikslas mėgautis žaidimu ir išlipti iš lentelės dugno. Dabar užduotis nesikeičia – norime išeiti į aikštę kaip komanda ir tokia iš jos išeiti, o pergalės ateis savaime.

Kokioje Nemenčinės smuklėje dažniausiai galime užtikti rungtynių įvykius aptarinėjančius šio miesto veteranus?

Va čia ir yra didžiausia problema, kadangi žaidžiame vėlai, tad po rungtynių jau nebedirba vietinės kavinės. Nuleidę galvas ir negavę nealkoholinio alaus ramiai einame namo, bet planuose jau yra pirtelė, kurioje darysim komandos cementofkę.

-------------------------------------------------------------------------------

Tiek kol kas apie „Nemenčinės veteranus“, o dabar – dėmesys ir kitoms devynioms komandoms. Per antrąją lapkričio pusę sužaista 14 rungtynių.

Neklumpa. Kol kas vienintele pralaimėjimų nepatyrusia komanda išlieka praėjusių metų čempionai „Sporto namai“. Per antrąją paskutiniojo rudens mėnesio pusę čempionai iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų ir tą darė užtikrintai. „Sporto namai“ 100:69 sutriuškino „Taptoonus“ ir 88:60 įveikė „MRU-Patriotus“. Vieninteliai „Trakų Galvės“ vyrai metė rimtesnį iššūkį turnyro favoritams, tačiau ir čia Rolandas Skaisgirys&Co šventė pergalę 95:89.

Būtent šiame susitikime prireikė net ir pratęsimo – jį taikliu tolimu metimu, likus žaisti 6 sekundes, išplėšė visuotinai pripažintas snaiperis Antanas Šėgžda. Vis tik pratęsime 9:0 spurtavę „Sporto namai“ įrodė savo pranašumą.

Nesulaikomi. Šiose rungtynėse nesulaikomai žaidė „Trakų Galvės“ atstovas Vitalijus Podgaiskij. Be keitimų rungtyniavęs krepšininkas pelnė 24 taškus, atkovojo 19 kamuolių, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko net 43 naudingumo balus.

Kitas ne mažiau įspūdingas individualus pasirodymas užfiksuotas Vilnaus Vingio salėje, kur „Veterinorių“ komandos aukštaūgis Darjušas Lavrinovičius fiksavo 24 taškų ir 17 atkovotų kamuolių bei 37 naudingumo balų pasirodymą. 

Aikštelėje siautėjo ir Giedrius Giedra – jis rungtynėse su „Taptoonais“ surinko 40 naudingumo balų ir vedė savo komandą į nesunkią pergalę.

Pirmoji. Ir tikimės – ne vienintelė „Trakų Galvės“ pergalė užfiksuota lapkričio aštuonioliktąją. Trakų miesto atstovai 71:67 išvykoje palaužė „Veterinorius“ ir atsispyrė nuo turnyrinės lentelės dugno. Jau visai netrukus trakiškiai galės dar labiau papildyti pergalių kraitį, mat gruodį laukia akistatos su tikrai įveikiamomis komandomis. „Trakų Galvė“ namuose priims „Nemenčinės veteranus“, ir „LitDelivery“ ekipas, bei išvykoje varžysis su „Legendomis“.

Buksuoja. Tuo tarpu „Legendos“ šiame sezone buksuoja it jaunuolis BMW vairuotojas ant pirmojo sniego, nesuskubęs pasikeisti vasarinių padangų. Kol kas visas penkias rungtynes pralaimėjusi ekipą tą daro labai užtikrintai – vidutiniškai 28 taškų skirtumu. Ant Daliaus Volskio pečių besilaikančios komandos jau šį vakarą laukia ir „Taptoonai“, o iki švenčių „Legendos“ susikaus su „MRU-Patriotais“ ir „Trakų Galve“.

 

 


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti