Naujuosius metus sutinkant – (ne)tikėtų sezono lyderių pareiškimas

Naujuosius metus sutinkant – (ne)tikėtų sezono lyderių pareiškimas 217

Gražiausių metų švenčių belaukiančioje Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ taurėje gruodžio mėnesį įvykių buvo apstu. Turnyre neliko nei nepralaimėjusių, nei nelaimėjusių komandų, o Naujuosius metus lyga sutinka su (ne)tikėtu lyderiu turnyrinėje lentelėje.

(Ne)tikėti lyderiai. Praėjusiame sezone šalia pjedestalo likęs IBG.LT kolektyvas šiame sezone demonstruoja aukštas ambicijas. Būtent ši komanda 2024-uosius sutiks turnyrinės lentelės viršūnėje. IBG.LT ne tik sužaidė daugiausiai rungtynių iš visų turnyro lyderių (7), bet ir vieninteliai ant menčių paguldė pastaraisiais sezonais dominuojančią „Sporto namų“ ekipą.

Fenomenaliai rungtyniavę Andrius Fiodorovas ir Martynas Grinius gruodžio 5-ąją išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą „Sporto namams“. Tris kėlinius aikštelėje vyko atkakli kova, o priekyje didesnę laiko dalį buvo svečių teisėmis žaidusi Ramūno Stundžios ekipa. Prieš lemiamą ketvirtį IBG.LT atsilikimas siekė 7 taškus (60:67), tačiau tada net 8 minutes fantastiškai gynyboje žaidę aikštės šeimininkai praleido vos tašką, patys pelnė 18 ir susikrovė pergalingą persvarą (78:68). Per paskutiniąsias dvejas minutes „Sporto namams“ įvykių tėkmės pakeisti nepavyko, o IBG.LT triumfavo 84:78.

Nugalėtojams A. Fiodorovas pelnė 27 taškus ir surinko 28 naudingumo balus, o M. Grinius flirtavo su trigubu dubliu – jo sąskaitoje 23 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų. „Sporto namams“ Jonas Elvikis pelnė 22, Eligijus Redeckas – 17 taškų.

Pamirš. Gruodį, panašu, kuo greičiau užmiršti norės SK „Trakų Galvės“ komanda. Nors žiūrint į tvarkaraštį atrodė, kad būtent gruodis bus tas mėnuo, per kurį trakiškiai pakels savo akcijas, įvyko priešingai.

Trakų miesto atstovai gruodžio pradžioje 72:95 nusileido „LitDelivery“ ekipai, vėliau namuose suklupo ir prieš „Imperialstone.com“ vyrus, o galiausiai krito ir tolimoje išvykoje į Nemenčinę – 69:83. Per septynis sužaistus susitikimus SK „Trakų Galvė“ pasiekė tik vieną pergalę ir Naujuosius metus sutiks turnyrinės lentelės dugne.

Kalėdinė dovana. Antrojoje turnyrinės lentelės vietoje šiuo metu yra GEALAN kolektyvas. Tiesa, gruodį jie nesužaidė nė vieno mačo – gruodžio 17 d. turėjęs vykti susitikimas su „LitDelivery“ komanda buvo atšauktas, o GEALAN buvo įrašyta pergalė 20:0.

Be brolių. Pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrė vicečempionai „Veterinoriai“. Be brolių Lavrinovičių rungtyniavę „Veterinoriai“ 66:87 neprilygo IBG.LT komandai. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vitalij Lukšta, pelnęs 29 taškus, pralaimėtojams Sergej Semaško surinko 32 taškus.

Atskirtis. Per pirmus du turnyro mėnesius turnyro lentelė pasidalino į dvi aiškias komandų grupes – lyderių ketvertą ir vidutiniokų penketą. Lyderių ketverte visos komandos turi tik po vieną pralaimėjimą, o daugiausiai pergalių iškovojo IBG.LT (6), GEALAN (5), „Sporto namai“ (5) ir „Veterinoriai“ (4). Tuo tarpu vidutiniokų penkete visos komandos turi daugiau nesėkmių nei pergalių, o geriausiai iš jų sekasi „Taptoonams“ (2/4) ir „LitDelivery“ (2/4). „Imperialstone.com“ per penkis žaistus susitikimus laimėjo tik kartą, po vieną pergalę turi ir „Nemenčinės veteranai“ (1/5) ir SK „Trakų Galvė“ (1/6).

Sausis. Naujųjų metų šventimui daug laiko nebus – jau sausio 3-ąją numatytos pirmosios 2024-ųjų rungtynės tarp „Nemenčinės veteranų“ ir IBG.LT, o viso sausio mėn. bus sužaista net 16 susitikimų.                                                     


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti