Naujajame „Nesubrendėlių 35+“ taurės sezone dėl čempionų titulo grumsis devynios ekipos

Naujajame „Nesubrendėlių 35+“ taurės sezone dėl čempionų titulo grumsis devynios ekipos 214

Jau kitos savaitės pradžioje startuos krepšinio mėgėjų itin laukiamas 23-iasisis Smuklės lygos sezonas. Šiame sezone 13-ąjį kartą prie starto linijos stos devynios „Nesubrendėlių 35+“ taurės ekipos.

Nors lygos organizatoriai šįkart tikėjosi kovas pradėti ir dar vienoje – „Nepalaužiamųjų 45+“ – taurėje, tačiau nesulaukus pakankamo dalyvių skaičiaus idėjos atsisakyta.

„Dėl Nepalaužiamųjų taurės užklausų daugiausiai esame turėję per pandeminį sezoną – tada net šešios ekipos buvo išreiškusios norą varžytis tarpusavy. Jei ne COVID-19 ribojimai, tąsyk taurę tikrai būtume pradėję. Prieš šį sezoną sulaukėme vos poros komandų, norinčių dalyvauti Nepalaužiamųjų taurėje, tad nusprendėme jos nevykdyti“, - teigė Sostinės krepšinio lygos (SKL) direktorius Vaidas Indriliūnas.

Šiemet tarp „Nesubrendėlių 35+“ taurės dalyvių nepamatysime dvejų pernai turnyre dalyvavusių ekipų – „Legendos“ kiek atjaunino savo sudėtį ir pasitraukė į GEALAN SKL E lygą, o MRU-Patriotai nusprendė kiek pailsėti nuo krepšinio.

Šias ekipas turnyrinėje lentelėje keičia po metų pertraukos į „Nesubrendėlių 35+“ taurę sugrįžtanti „Imperialstone.com“ ekipa. Nors 2021/2022-ųjų sezonas šiai kompanijai ir nebuvo pats sėkmingiausias, tačiau labai tikėtina, kad naujajame sezone ekipa nebus patrankų mėsa.

Čempionų titulą trečius metus iš eilės gins „Sporto namų“ kolektyvas. Ramūno Stundžios vadovaujama ekipa ir šiemet turėtų būti viena favoričių – komandai ir toliau atstovaus gausus būrys buvusių profesionalių krepšininkų, o kaip ankstesni sezonai rodė, juos, net ir labai (ne)subrendusius, įveikti nėra paprasta.

Žinoma, nuo aukščiausiojo pakylos laiptelio Rolandą Skaisgirį ir kompaniją patraukti bandys visas būrys komandų – pernai per žingsnį nuo čempionų titulo likę „Veterinoriai“ su broliais Lavrinovičiais neabejotinai bus vieni iš pretendentų misiją įgyvendinti iki galo. Ambicijų grįžti į Nesubrendėlių elitą turėtų neslėpti ir GEALAN ekipa, o į turnyro šlovės muziejų įsisprausti sieks pernai sėkmingai rungtyniavusios „Taptoonų“ ir IBG.LT komandos.

Nenurašyti reikėtų ir „LitDelivery“ SK „Trakų Galvės“ bei „Nemenčinės veteranų“ – visos trys šios komandos sulig kiekvienu sezonu demonstruoja vis geresnį žaidimą, o ambicijos tuo pačiu tik auga. Tereikia prisiminti puikų praėjusio sezono „Nemenčinės veteranų“ startą, faktą, jog SK „Trakų Galvė“ liko per žingsnelį nuo finalo ketverto ir „LitDelivery“ ekipos pergales prieš sezono lyderius.

Taigi, mieli nesubrendėliai – ruoškite kedus, aprangas ir šaltą alų (nealkoholinį). Sezonas prasideda!

 

 


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti