Mėnesio apžvalga: kas sustabdys Dūdėną, nesenstantis Skaisgirys ir šventiniai linkėjimai

Mėnesio apžvalga: kas sustabdys Dūdėną, nesenstantis Skaisgirys ir šventiniai linkėjimai 207

2022-aisiais sužaistos visos Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ čempionato rungtynės. Paskutinėje šių metų apžvalgoje kviečiame skaityti apie nesulaikomą D. Dūdėną, vis augantį R. Skaisgirio taiklumą, mėnesį be pralaimėjimų ir aršią kovą dėl aukščiausių turnyrinės lentelės vietų.

Serija. Vienintelė nenugalėta komanda šiame sezone išlieka „Sporto namai“. Buvusių profesionalų pagrindu sudaryta ekipa fiksuoja 8 pergalių iš eilės seriją, o paskutines savo žaistas rungtynes laimėjo tiesiog įspūdingu stiliumi – net 66 iš 108 taškų surinkę tritaškiais, „Sporto namai“ 108:70 sutriuškino „Nemenčinės veteranus“. Paskutinį savo pralaimėjimą Rolandas Skaisgirys ir kompanija patyrė dar kovo 24-ąją, o per pastaruosius devynis mėnesius komanda žygiuoja tik pergalių keliu.

Klasė. Savo geriausiais laikais varžovus tritaškiais žudęs R. Skaisgirys talentus demonstruoja ir Nesubrendėlių 35+ čempionate. Paskutiniosiose rungtynėse 53-ejų krepšininkas susmeigė 10 tritaškių iš 18, o šį sezoną tolimus metimus realizuoja 40,8% taiklumu ir yra antras pagal rezultatyvumą savo komandos žaidėjas po Giedriaus Giedros. 

Pergalingas mėnuo. Naujuosius metus aukštai iškeltomis galvomis galės sutikti „Trakų Galvės“ atstovai. Jie per gruodį iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų (84:66 prieš „Legendas“ ir 78:65 prieš „LitDelivery“) ir pagerino savo pozicijas kovoje dėl kelialapio į „Didžiosios taurės“ atkrintamąsias. Be pralaimėjimų gruodį žygiavo ir „Taptoonai“, iškovoję visas pergales per trejas žaistas rungtynes.

Geriausias. Turbūt nieko nebenustebinsime, tačiau galingiausią gruodžio mėnesio pasirodymą surengė spalio ir lapkričio mėnesių MVP Darius Dūdėnas. „Taptoonų“ atstovas į „LitDelivery“ krepšį suvertė 30 taškų, atkovojo 20 kamuolių ir užfiksavo 44 naudingumo balus siekiantį rezultatą. Toks D. Dūdėno benefisas garantavo pergalę komandai 78:68.

Po lygiai. Net trys komandos gražiausias metų šventes sutinka įsikabinusios į antrąją turnyro lentelės vietą. IBG.LT, „Taptoonai“ ir GEALAN yra patyrusios po dvi nesėkmes, o dėl mažesnio žaistų rungtynių skaičiaus GEALAN turi viena pergale mažiau nei varžovai.

O dabar kviečiame nuo krepšinio pereiti prie linkėjimų. Artėjančių švenčių proga smukliečių paprašėme perduoti sveikinimus varžovams bei palinkėjimus saviškiams. Tad jūsų dėmesiui – gražiausi ir mieliausi kolegų žodžiai švenčių proga:

IBG.LT kolektyvas siunčia linkėjimus ir linki smukliečiams nepaslysti lauke bei iš anksto pasirūpinti draudimu, kuris galios ir krepšinio aikštelėje!

SK „Trakų Galvė“ sveikina visus smukliečius – tiek dalyvius, tiek teisėjus ir organizatorius su artėjančiomis šventėmis. Dalyviams trakiškiai linki metų be traumų ir aršių kovų, kurias pažada visiems priešininkams tiek namų, tiek išvykų susitikimuose. Teisėjams „Trakų Galvė“ linki profesionalios kantrybės ir tik teisingų sprendimų, o organizatoriams – sklandaus sezono užbaigimo. Džin Džin!

„Sporto namai“ visos komandos vardu sveikina visus su artėjančiomis šventėmis ir šiuo nelengvu laikotarpiu linki ramybės ir kuo daugiau gerų emocijų. Komanda dėkoja ir SKL už nuostabų darbą suburiant visą Vilniaus krepšinio mėgėjų bendruomenę. „Nuostabus darbas. Taip ir toliau“!

„Taptoonai“ baigiantis metams dėkoja varžovams, teisėjams, sekretoriatui ir administracijai už dar vienus sėkmingus Smuklės metus. „Su nekantrumu laukiame antros sezono pusės iššūkių, konkurencingumo ir džiaugsmo kupinų momentų. Linkime ramaus šventinio laikotarpio. Būkime sveiki!”, - sako „Taptoonai“!

GEALAN kolektyvas artėjančių švenčių proga tiek komandos draugams, tiek visiems smukliečiams linki gražių ir jaukių švenčių, gero laiko su draugais ir šeimos nariais, kuo daugiau pergalių tiek aikštelėse, tiek už jų ribų. Svarbiausia būti sveikiems, džiaugtis ir vertinti, kad galime žaisti krepšinį. Tegul Kalėdų senelis išpildo visus jūsų norus!

Žinoma, artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams jus pasveikinti nori ir „Smuklės lygos“ kolektyvas. Bičiuliai, linkime jums visiems ramių ir jaukių švenčių – pasisotinkite, prikaupkite jėgų antrajai sezono daliai, būkite sveiki ir stiprūs. Visiems – pergalingų ir dosnių 2023-ųjų!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti