Kviečiame registruotis į naująjį „Smuklės lygos“ sezoną!

Kviečiame registruotis į naująjį „Smuklės lygos“ sezoną! 189

Praėjusį rudenį „Smuklės lygos“ bendruomenė buvo susitikusi tik kartą - sezono atidarymo metu.

Tikimės, kad šiemet blogas sapnas nesikartos ir visi „smukliečiai“ ne tik puikiai atidarys sezoną, tačiau pavasarį sėkmingai išsiaiškins stipriausias visų turnyrų ekipas!

Tad Sostinės krepšinio lygos (SKL) grupės organizuojamas Smuklės lyga (SL) turnyras kviečia dar kartą registruotis į 21-ąjį savo sezoną!

Tradiciškai komandas kviečiame prisijungti prie Pagrindinio, Nesubrendėlių (35+) ir Nepalaužiamųjų (45+) turnyrų!

Svarbu!

Pagal dabar galiojančią tvarką sporto renginiai gali vykti, tik tuomet jei dalyviai turi Galimybių pasą.

Todėl viso sezono metu SL personalas gali paprašyti įrodymų, jog žaidėjas turi galiojantį Galimybių pasą, jeigu bus nustatyta, kad krepšininkas jo neturėjo komandai bus skiriama 300€ bauda, o krepšininkas bus diskvalifikuojamas iki 2021-2022 m. sezono pabaigos.

Suprantame, kad bausmės yra labai griežtos, galbūt net perteklinės, tačiau organizatoriams jos dar didesnės, todėl esame prieversti labai atsakingai žiūrėti į LR Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus.

Jeigu sezono metu situacija keisis ir atsiras galimybė žaisti neturint Galimybių paso apie ją iškart informuosime visus SL dalyvius.

Turnyro akimirkas toliau fiksuos vienas geriausių Lietuvos sporto fotografų Saulius Čirba, savaitgaliais jūs sulauksite tradicinių apžvalgų, o sezono pabaigoje bus organizuojamas visų pamėgtas „Smuklės lygos“ uždarymo vakaras!

Tad, mes esame pasiruošę toliau džiuginti „smukliečių“ bendruomenę ir labai tikimės, kad jūs esate pasirengę likti kartu su viena iš seniausių sostinės lygų!

INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki spalio 03 dienos (imtinai), siunčiant laiškus adresu vaidas@sostineskl.lt.

2. Startinis turnyro mokestis:

Pagrindiniame turnyre: 900 EUR (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

Nesubrendėlių (35+) turnyre: 1000 EUR* (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus). 

Nepalaužiamųjų (45+) turnyre: 1100 EUR (planuojama, kad visos 45+ rungtynės vyks Ekinstos sporto salėje, sekmadieniais, tad turnyro kaina paskaičiuota įskaitant salės mokestį, o galutinai ji bus patvirtinta komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

* starto mokestis gali didėti, jei bus nuspręsta, kad 35+ čempionato rungtynės vyks vienoje salėje.

Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 11 dienos (parašius prašymą jį galima atidėti).

3. Sezono startas planuojamas spalio 18 dieną, preliminarus minimalus rungtynių skaičius – 14 (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).

4. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

5. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti klubų vadovų posėdžio metu.

6. Smuklės lygos komandų vadovų posėdis ir oficiali lygos burtų ceremonija planuojama spalio 9 arba 10 d. (datą patikslinsime artimiausiu metu).

Detalesnė informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu Smuklės lygos puslapyje.

Lauksime Jūsų registracijos! Ir iš anksto linkime sėkmės artėjančiame sezone!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti