Kviečiame registruotis į 2023-2024 m. „Smuklės lygos“ sezoną!

Kviečiame registruotis į 2023-2024 m. „Smuklės lygos“ sezoną! 213

Nors ruduo skaičiuoja pirmąsias savo dienas, tačiau „smukliečių“ bendruomenė jau nerimsta ir vis dažniau klausia apie artėjančio sezono startą.

Tad netampome liūto už ūsų ir su džiaugsmu skelbiame, jog šiandien pradedame registraciją į GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) grupės organizuojamą Smuklės lygos (SL) turnyrą, kuris šiemet pasitinka jau 23-ąjį sezoną!

Veteranų komandas kviečiame prisijungti prie Nesubrendėlių (35+) ir, gal pagaliau, Nepalaužiamųjų (45+) turnyrų!

Šiemet tęsime kassavaitines apžvalgas, dar daugiau geriausio Lietuvoje Sauliaus Čirbos fotografijų ir dar daug malonių „Smuklės lygos“ bendruomenei skirtų siurprizų, tarp kurių pašėlęs sezono uždarymas!

Tad, tikimės, kad noras sportuoti per vasarą neišblėso ir kad jūs esate pasirengę likti kartu su viena iš seniausių sostinės lygų!

INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki spalio 01 dienos (imtinai), siunčiant laiškus adresu vaidas@sostineskl.lt.

2. Startinis turnyro mokestis:

Nesubrendėlių (35+) turnyre: 1600 EUR* (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus). 

Nepalaužiamųjų (45+) turnyre: 1600 EUR* (galutinai bus patvirtinta komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 09 dienos (parašius prašymą jį galima atidėti).

3. Sezono startas planuojamas spalio 16 dieną, preliminarus minimalus rungtynių skaičius – 14 (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).

4. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

5. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti klubų vadovų posėdžio metu.

6. Oficialus „Smuklės lygos“, o tuo pačiu ir GEALAN-Sostines krepšinio lygos  sezono atidarymas planuojamas spalio 12 d., vietą patikslinsime vėliau.

Detalesne informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu „Smuklės lygos“ puslapyje.

Lauksime Jūsų registracijos! Ir iš anksto linkime sėkmės artėjančiame sezone!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti