Kviečiame registruotis į 2022-2023 m. „Smuklės lygos“ sezoną!

Kviečiame registruotis į 2022-2023 m. „Smuklės lygos“ sezoną! 201

Atrodo taip neseniai „smukliečiai“ buvo kartu ir kilnojo bokalus, per pavasarį vykusį sezono uždarymo renginį, o jau metas galvoti apie naujų pirmenybių startą!

Tad Sostinės krepšinio lygos (SKL) grupės organizuojamas Smuklės lyga (SL) turnyras kviečia registruotis į jau 22-ąjį kartą rengiamą čempionatą!

Tradiciškai komandas kviečiame prisijungti prie Nesubrendėlių (35+) ir, gal pagaliau, Nepalaužiamųjų (45+) turnyrų!

Šiemet jau pažadame kassavaitines apžvalgas, daugiau geriausiojo Lietuvoje Sauliaus Čirbos arba jo įpėdinio Martyno fotografijų ir dar daug malonių „Smuklės lygos“ bendruomenei skirtų siurprizų!

Tad, tikimės, kad noras sportuoti per vasarą neišblėso ir kad jūs esate pasirengę likti kartu su viena iš seniausių sostinės lygų!

INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki spalio 01 dienos (imtinai), siunčiant laiškus adresu vaidas@sostineskl.lt.

2. Startinis turnyro mokestis:

Nesubrendėlių (35+) turnyre: 1200 EUR* (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus). 

Nepalaužiamųjų (45+) turnyre: 1100 EUR* (galutinai bus patvirtinta komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 11 dienos (parašius prašymą jį galima atidėti).

3. Sezono startas planuojamas spalio 18 dieną, preliminarus minimalus rungtynių skaičius – 14 (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).

4. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

5. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti klubų vadovų posėdžio metu.

6. Smuklės lygos komandų vadovų posėdis ir oficiali lygos burtų ceremonija planuojama spalio 9 arba 10 d. (datą patikslinsime artimiausiu metu).

Detalesnė informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu Smuklės lygos puslapyje.

Lauksime Jūsų registracijos! Ir iš anksto linkime sėkmės artėjančiame sezone!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti