Kova dėl medalių prasideda: pasibaigusio reguliariojo sezono ir prasidėjusių atkrintamųjų apžvalga

Kova dėl medalių prasideda: pasibaigusio reguliariojo sezono ir prasidėjusių atkrintamųjų apžvalga 220

Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ taurėje prasidėjo lemiamų kovų metas. Išsiaiškinusios galutines pozicijas turnyrinėje lentelėje komandos stojo į kovas dėl Didžiosios ir Lūzerių taurės. Maža to, jau buvo sužaisti ir pirmieji ketvirtfinalių susitikimai, tad apie viską – iš eilės.

Išsipildė. Apie tai, ką kalbėjome nuo pat sausio pabaigos, galiausiai virto realybe. Puikų reguliarųjį sezoną sužaidusi IBG.LT ekipa iškovojo 12 pergalių per 16 susitikimų ir finišavo turnyrinės lentelės viršūnėje. Tai IBG.LT kolektyvui leidžia ne tik praleisti pirmąjį atkrintamųjų ratą, bet ir pusfinalyje laukti potencialiai silpnesnių varžovų.

Čempionų nuopuolis. Nors pastaruosius kelerius metus „Sporto namus“ buvo įprasta matyti ne tik su aukso medaliais, tačiau ir reguliariojo sezono lentelės viršūnėje, šiemet Ramūno Stundžios suburta kompanija į lemiamas kovas stoja iš trečiosios pozicijos. 5 pralaimėjimus patyrę „Sporto namai“ į priekį užleido tiek IBG.LT, tiek „Veterinorius“, kurie dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio užėmė antrąją vietą.

7/9. Būtent tokiu pergalių-pralaimėjimų santykiu reguliarųjį sezoną baigė trys ekipos, o dvi iš jų matysime kaunantis dėl Didžiosios taurės. „Taptoonai“ dėl bilieto į pusfinalį kausis su laipteliu aukščiau likusia GEALAN (8/8) ekipa, o SK „Trakų Galvė“ sieks įveikti vis dar nenukarūnuotą „Sporto namų“ komandą.

Nusirito. Dar viena ekipa, reguliarųjį sezoną pabaigusi su 7 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais, yra „LitDelivery“, tačiau jie turnyrinėje lentelėje nusirito į priešpaskutinę vietą. Taip nutiko todėl, nes „LitDelivery“ net tris kartus patyrė techninius pralaimėjimus 20:0. Kas įdomiausia, kad ši ekipa turėjo geresnį tarpusavio santykį prieš SK „Trakų Galvę“, o prieš „Taptoonus“, ko gero, būtų pakakę bent susirinkti, nes vienintelėse žaistose tarpusavio rungtynėse „LitDelivery“ iškovojo įtikinamą pergalę 38 taškų skirtumu.

Mažoji taurė. Mažosios taurės finale savo varžovų laukia „Nemenčinės jaunuoliai“. Sezono pabaigoje pasipildę puikiai krepšinio pasaulyje žinomais veidais Vilniaus r. atstovai reguliariajame sezone finišavo septinti. Jų varžovai paaiškės po „LitDelivery“ ir „Imperialstone.com“ susitikimo, kuris numatytas ateinantį sekmadienį.

Ketvirtfinalių dramos. Pirmieji ketvirtfinalių susitikimai baigėsi itin nerezultatyviai ir kone identiškais rezultatais. „Sporto namai“ savo namų aikštelėje 72:62 palaužė SK „Trakų Galvę“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0. Šiame susitikime abi komandos pasižymėjo klaikiu pataikymu – „Sporto namai“ realizavo vos 10% mestų tritaškių (3/29), o SK „Trakų Galvė“ daužė lentą mėtydami iš vidutinio nuotolio – tikslą pasiekė vos 35% metimų (14/39). Antroji tarpusavio dvikova vyks Trakuose trečiadienio vakarą.

Ne ką daugiau gražaus krepšinio pademonstravo ir „Taptoonai“ su GEALAN. Belieka konstatuoti, kad serijoje į priekį išsiveržė turnyrinėje lentelėje žemiau likę „Taptoonai“, varžovus įveikę 70:61. Nugalėtojus į priekį vedė Rolandas Pocius, surinkęs 20 taškų ir sugriebęs 11 atkovotų kamuolių. Antrasis šių komandų mūšis vyks GEALAN‘ų teritorijoje sekmadienį.


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti