Įsibėgėjusioje „Nesubrendėlių“ taurėje – nesulaikomas D. Dūdėnas ir slogus „Legendų“ startas 205

„Nesubrendėlių“ 35+ čempionatas įgavo pagreitį. Per pirmąsias tris turnyro savaites jau sužaista 10 susitikimų, per kuriuos užfiksuota ir atkaklių kovų, ir nemenkų sutriuškinimų. Dar pirmojoje sezono apžvalgoje dėmesį skyrėme pirmiesiems trims mačams, todėl šįkart prožektorių šviesos nukreipiamos į septynis spalio pabaigos – lapkričio pradžios susitikimus.

Slogios Legendos. „Legendomis“ pasivadinę krepšininkai sezoną pradėjo išties legendiškai. Tačiau iš tamsiosios šio reikalo pusės. Arūno Steponausko vedama kompanija „Nesubrendėlių“ taurėje startavo trimis pralaimėjimais, o po dviejų iš jų „Legendoms“, ko gero, norėjosi kuo greičiau palikti salę.

Pirmajame sezono mače garbingai priešinęsi „Veterinoriams“ (64:79), „Legendų“ atstovai kitus du susitikimus prapylė stipriai: 69:101 nusileido „Sporto namams“ ir 79:120 neatlaikė GEALAN puolimo bangos.

Vilniaus rajono siaubai. Kitokio epiteto ir nesugalvosi „Nemenčinės veteranų“ komandai. Sezono pirmosiose rungtynėse kiek netikėtai nukalę praėjusių metų vicečempionus, šįkart Nemenčinės atstovai nepasigailėjo ir „LitDelivery“ ekipos, ją nugalėdami 84:75. Beje, šiame susitikime prireikė ir pratęsimo, kurio metu „Nemenčinės veteranai“ į savo krepšį praleido tik tris taškus. Tuo tarpu patys surinkę 12-ą šventė jau antrąją sezono pergalę iš tiek pat galimų.

Ir panašu, kad ši pergalinga „Nemenčinės veteranų“ serija gali ir nenutrūkti, kadangi pirmadienį į Vilniaus rajoną keliaus kol kas neblizganti „Legendų“ ekipa.

Nepakeičiami. Šiame pratęsimo pareikalavusiame susitikime net du krepšininkai – Kęstutis Ingelevičius ir Edgaras Matusevičius sužaidė po 45 minutes, o vos po dvi minutes atokvėpio gavo Mantas Bielinskas ir Rimvydas Stankevičius. Visi šie keturi krepšininkai surinko dvigubus dublius, o daugiausiai naudingumo balų (23) surinko E. Matusevičius.

Galingas startas. Solidžią sudėtį subūrę „Taptoonai“ sezoną pradėjo dviem pergalėm.  Jei pirmajame sezono susitikime su IBG.LT vyrukais „Taptoonus“ buvo galima laikyti favoritais ir šį vardą jie pateisino laimėdami 89:68, tai mačas su brolių Darjušo ir Kšištofo Lavrinovičių „Veterinoriais“ buvo tikra emocijų bomba. Abu broliai į savo sąskaitą įsirašė po pirmąją (tikėkimės, ir paskutiniąją) techninę pražangą, o „Taptoonai“ po galingo ketvirtojo kėlinio iškovojo pergalę 79:65.

Nesulaikomas. Darius Dūdėnas sezono starte tiesiog spindi. Jis per dvejas rungtynes vidutiniškai renka po 33,5 taško ir atkovoja po 13 kamuolių, taip savo kraitį papildydamas vidutiniškai 38,5 naudingumo balais. Toks D. Dūdėno pasirodymas jam garantavo ir spalio mėnesio naudingiausio žaidėjo prizą.

Lentelė. Po dviejų sužaistų turų pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje dalinasi „Sporto namai“, „Taptoonai“ ir „Nemenčinės veteranai“, ketvirtojoje pozicijoje įsitaisė tik vienerias rungtynes sužaidę ir jas laimėję „MRU-Patriotai“, toliau rikiuojasi GEALAN, IBG.LT ir „Veterinoriai“, turėdami po 1 pergalę ir 1 pralaimėjimą. Turnyrinės lentelės dugne (tikėkimės laikinai) – SK „Trakų Galvė“, „LitDelivery“ ir „Legendos“.