Į reguliariojo sezono nugalėtojų titulą - trys pretendentai

Į reguliariojo sezono nugalėtojų titulą - trys pretendentai 219

Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ taurės reguliariojo sezono finišas – nebe už kalnų. „Nemenčinės jaunuoliai“ pavyzdingai sužaidė visas suplanuotas rungtynes ir aukščiau 8-osios vietos nebepakils, tačiau visoms kitoms ekipoms artimiausios kelios savaitės suplanuos prasidėjusį pavasarį.

Tinklalaidė. Tačiau šią apžvalgą pradėsime nuo reikalų už aikštelės ribų. Ne kasdien 23-is sezonus gyvuojanti lyga gali pristatyti kažką naujo, tad jūsų dėmesiui – naujovė! Prie mikrofonų kartu su Andriumi Čerškumi susėdo „Sporto namų“ atstovai Rolandas Skaisgirys ir Ramūnas Stundžia bei paserviravo dar negirdėtų istorijų. Tinklalaidės galite pasiklausyti ir čia:

Lentelė. Pakankamai realu, kad reguliarųjį sezoną laimės IBG.LT ekipa. Dvi pastarąsias rungtynes laimėjusiai komandai iki šio plano realizavimo tetrūksta įveikti LitDelivery vyrukus, kurie šiemet jau buvo nugalėti 92:73.

Vis tik, jei IBG.LT įsigudrintų nelaimėti, o „Sporto namai“ palaužtų „Veterinorius“, prasidėtų rimti skaičiavimai, mat IBG.LT ir „Sporto namai“ reguliariojo sezono tarpusavio mačuose pasidalino po pergale vienodu šešių taškų skirtumu.

Šansų laimėti reguliarųjį sezoną turi ir „Veterinoriai“, tačiau per artimiausias septynias dienas jų laukia keturi susitikimai, o vietos klaidoms nebėra – bent vienas pralaimėjimas per keturis mačus juos paliks trečiojoje vietoje.

Dėl ketvirtosios pozicijos vis dar kovoja GEALAN ir LitDelivery. Teoriškai jie gali kilti net ir iki trečiosios vietos, tačiau tam reikia visų keturių „Veterinorių“ pralaimėjimų.

Netikėtai žemai reguliarųjį sezoną užbaigs Taptoonai – jie bus šešti arba septinti, o į šias vietą pretenduoja ir SK „Trakų Galvė“. Būtent viena iš šių komandų bus paskutinį bilietą į Didžiąją taurę nutvėrusia ekipa.

Jau aišku, kad lentelės apačioje sezoną pabaigs „Nemenčinės jaunuoliai“ arba Imperialstone.com komanda.

48. Nuo praėjusios apžvalgos „Nesubrendėlių 35+“ taurėje sužaista 14 mačų, o bene didžiausias netikėtumas užfiksuotas „N“ sporto salėje. Čia šeimininkų teisėmis žaidę „Veterinoriai“ net 62:90 nusileido autsaideriams, „Nemenčinės jaunuoliams“.

Susitikime net 48 taškus (8/15 trit.) pelnė Nemenčinės komandai atstovaujantis Gintautas Vileita. Reikia pabrėžti, kad „Veterinoriai“ savo sudėtyje turėjo ir brolius Lavrinovičius, tad besibaigiant sezonui Nemenčinės atstovai tikrai turės kuo didžiuotis.

Kas daugiau? Manėt, kad G. Vileitos pasirodymas šį mėnesį buvo įspūdingiausias? Palaikykit mano alų (nealkoholinį), tarė Ramūnas Jozonis, į „Taptoonų“ krepšį supurtydamas 37 taškus, atkovodamas 15 kamuolių ir surinkdamas 50 naudingumo balų. Pergalę šiame susitikime šventė būtent R. Jozonio atstovaujama LitDelivery ekipa 115:77.

Įsibėgėjo. Slogiai sezoną pradėję Trakų miesto atstovai kaip reikiant įsibėgėjo. Per pastarąsias 4 rungtynes „Trakų Galvė“ laimėjo triskart, o pergalių seriją galės pratęsti kovo 8-ąją, kai susitiks su praėjusiame mače „Sporto namus“ įveikusiais „Veterinoriais“.

Pabaiga. Reguliarusis sezonas baigsis kovo 20-ąją rungtynėmis tarp SK „Trakų Galvės“ ir LitDelivery. Didžiosios ir Mažosios taurės akistatos prasidės nuo kovo 25-osios.

 

  


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti