„Nesubrendėlių 35+“ taurėje – finišo tiesioji

„Nesubrendėlių 35+“ taurėje – finišo tiesioji 221

Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ čempionate – finišo tiesioji. Praėjusį savaitgalį paaiškėjo ne tik keturios stipriausios šio sezono komandos, bet ir „Lūzerių“ taurės nugalėtojai.

Lūzeriai. Geriausiais tarp „Lūzerių“ šiais metais tapo „LitDelivery“ atstovai. Jie mače dėl „Lūzerių“ taurės 81:76 palaužė „Nemenčinės jaunuolius“. Nugalėtojų gretose galingą dvigubą dublį užfiksavo Ernestas Varakauskas – jo sąskaitoje 25 taškai ir 16 atkovotų kamuolių. Nemenčinės atstovams Julius Plytnikas pelnė 21, Gintautas Vileita – 20 taškų.

Serija. Visų akys sekmadienio vakarą buvo nukreiptos į Sigmos sporto centrą, kuriame vyko trečiosios ketvirtfinalio tarp GEALAN ir „Taptoonų“ rungtynės. Jose 82:73 pajėgesni buvo „Taptoonai“, kurie laimėjo seriją 2:1 ir iškopė į finalo ketvertą.

Nesulaikomas. Žinoma, kad Darius Dūdėnas. 36 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos ir 50 naudingumo balų lemiamose sezono rungtynėse bei išvesta į pusfinalį komanda.

Pirmas kartas. Po to, kai GEALAN komanda paseno ir pradėjo dalyvauti „Nesubrendėlių 35+“ taurėje, dar nebuvo finalo ketverto, kuriame ši komanda nedalyvautų, tačiau šiemet GEALAN vyrukams bus pirmas kartas, kai sezonas baigsis nepakovojus dėl taurės.

Sudegę Trakų tinkleliai. Tuo tarpu antrąja per atkrintamąsias į finalo ketvertą prasibrovusia ekipa tapo „Sporto namai“. Jie antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Trakuose 88:52 sutriuškino SK „Trakų Galvę“ ir eilinį kartą gins titulą. Šiose rungtynėse Ramūno Stundžios kolektyvas pavyzdingai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 14 iš 28 tolimų metimų, o net 5 iš 6 pataikė Aurimas Stakėnas.

Pusfinaliai. Jau antradienį mūsų laukia pusfinalių susitikimai. Pirmajame pusfinalyje sirgalių laukia praėjusių metų finalo pakartojimas – čia susitiks „Sporto namai“ ir „Veterinoriai“. Abejas tarpusavio šio sezono rungtynes laimėjo „Veterinoriai“. Tuo tarpu antrajame pusfinalyje laukia reguliariojo sezono nugalėtojų IBG.LT ir „Taptoonų“ akistata. Šiemet „Taptoonai“ IBG.LT kolektyvo dar nėra nugalėję.

Sena gera. Kaip ir priklauso tikriems nesubrendėliams, finalo ketvertas vyks senoje geroje Vilniaus kolegijos (o Vilniaus krepšinio mėgėjų tarpe geriau žinomos kaip „pedagoginio“) didžiojoje salėje. Pusfinaliai antradienį prasidės 19:15 ir 20:45, o trečiadienį – mažojo finalo pradžia 19:15, didžiojo finalo – 20:45.