2015.09.02 17:45
Prisijungęs : Svečias
IP : 54.83.67.158
Prisijungti
Nustatymai
Rašykite mums: info@smukleslyga.lt


JUBILIEJINIO 15-tojo SMUKLĖS LYGOS SEZONO APDOVANOJIMAI IR UŽDARYMAS vyks Balandžio 11 dieną, 19 val., šeštadienį, Stars & Legends sporto bare, adresu - Raitininkų g. 4. (Juozas Žimkus, 2015-04-05) (1)
Kviečiame VISUS Smuklės Lygoje žaidžiančius žaidėjus, prizininkų ketvertuką, „looserius“ ir „nebrendylas“ bei sirgalius, kurie, kaip tikrieji „smukliečiai“ yra prijaučiantys sportui, alui, gerai muzikai ir gražioms merginoms.
Vakaro pradžia 18.30 val. Užsiimkite patogias vietas, atsigaivinkite šaltu alumi po finalinių varžybų, pasistiprinkite užkandžiais, kad vakaras greit nesibaigtų :) ir po valandėles pradėsime satanistišką fiestą.
Programa:
Apie 19.30 val. – organizatoriai apdovanos atminimo prizais, dovanėlėmis bei alumi:
1. Nesubrendėlių(Veteranų) prizininkų TREJETUKĄ.
2. Looserių taurės LAIMĖTOJUS.
3. Pagrindinio SL turnyro FINAL 4 DALYVIUS.
4. INDIVIDUALŪS visų kategorijų "STATISTŲ" apdovanojimai. :)
Apie 21.00 val. - KONCERTAS
Išlaikant geriausias ir triukšmingiausias Smuklės lygos uždarymo tradicijas, tą iškilmingą vakarą savo grojama muzika su mumis dalinsis roko grupė – FIRE IT UP.
Fire It Up - tai profesionalių muzikantų roko ketvertas iš Vilniaus. Muzika įkvėpta klasikinio roko, bliuzroko stilių ir muzikos dvasia prisodrinta energingų ir melodingų gitarų solo, mušamųjų ir bosinės gitaros partijų! Gitaros virtuozas Hugis ir Fire it Up muzikantai specialiai SMUKLIEČIAMS atliks įvairius roko klasikos hitus iš Guns'n'Roses, Ozzy Osbourne, Billy Idol, AC/DC, Slash repertuaro. Valandos trukmės koncertas tikrai neprailgs ir būtent čia tikimės daugiausia Jūsų visų emocijų ir triukšmo!!! Plačiau su grupe galinti susipažinti čia: https://www.facebook.com/fireitupband ir https://www.youtube.com/watch?v=5yGJpACIsZk
Geras garsas, gera muzika, geras alus, geras baras TIK geriems SMUKLĖS vyrams ir jų moterims.
Iki susimatymo S&L!!!!!

OK.


SL F4 jau balandžio 10-11d. ! Uždarymas - balandžio 11d. ! (Paulius Zdanavičius, 2015-04-09) (7)
Mieli Smukliečiai,

balandžio 10-11 dienomis Š. Marčiulionio akademijos salėje (Raitininkų g. 4) vyks penkioliktojo Smuklės lygos sezono finalinis ketvertas bei liuuuzerių finalas!! Pasiplanuokite laisvą savaitgalį iš anksto, atiduokite duoklę šeimai per Šv. Vėlykas ir ateikite į Lygos šventę!

Savaitgalio programa:

PENKTADIENIS
18:15 Pusfinalis 1 (3-ia aikštelė)
20:00 Pusfinalis 2 (3-ia aikštelė)

ŠEŠTADIENIS
13:15 Liuuuzerių finalas: Karka - Mano būstas (2-a aikštelė)
13:15 Nesubrendėlių Liuuuzerių finalas: United Sharks - ŽJO (3-ia aikštelė)
15:00 Nesubrendėlių mačas dėl 3 vietos (Mažasis finalas) (3-a aikštelė)
15:00 Mačas dėl 3 vietos (Mažasis finalas) (2-a aikštelė)
16:45 Nesubrendėlių finalas (3-ia aikštelė)
16:45 Smuklės lygos finalas (2-a aikštelė)

19:00 Uždarymas legendiniame Stars & Legends sporto bare!
Apdovanojimai, prizai, alus, geriausių statistų, statistų-satanistų ir super orakulų pagerbimas vyks, kaip visada. Vėliau afteriukas :).

p.s Programa bus patikslinta veliau.

SL OK


Linksmų artėjančių ŠVENČIŲ!!! (Juozas Žimkus, 2014-12-23) (0)
Smuklės lygos OK sveikina visus dalyvius, jų šeimas, sirgalius su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujais Metais. Visiems džiaugsmo, pergalių ne tik krepšinio aikštelėje bet ir asmeniniuose pasiekimuose.

OK.


Jubiliejinio 15-ojo Smuklės lygos sezono atidarymas (Juozas Žimkus, 2014-10-09) (16)
Kaip jau tapo įprasta, taip ir šiemet, 15-tojo JUBILIEJINIO Smuklės Lygos atidarymo šventės akcentu taps kasmetinis “Smuklės Boulingo Taurės” turnyras.

Turnyro tikslas: vienyti Smuklės lygos bendriją, organizuojant žaidėjams ir klubų sirgaliams papildomas atrakcijas bei susirinkti po vasaros, aptarti būsimo sezono tikslus, pabendrauti ir žinoma, alaus paskanauti.

Smuklės lygos atidarymo šventė prasidės Boulingo turnyru spalio 17 d. penktadienį nuo 19 val. “Amerigo” boulingo klube, įsikūrusiame Viršuliškių g. “MADA” prekybos centro rūsyje. Jūsų laukia seni bičiuliai, draugai, NUGALĖTOJŲ taurė, kiti prizai laureatams, atminimo dovanėles, specialios akcijos-atrakcijos bei galimybė pasivaržyti ir sužinoti stipriausią ŠIEMET Smukliečių boulingo komandą!!!

Turnyro taisyklės:
1. Komandos PRIVALO suburti boulingo komandą iš min-4 ir max-8 narių ir užsiregistruoti iki atidarymo šventės pradžios. Turnyre gali dalyvauti Smuklės lygos ir Smuklės lygos NESUBRENDĖLIŲ turnyro komandos.

2. Registruotis gali tik startinį Smuklės lygos sezono mokestį sumokėjusios, palanuojančios artimiausiu metu tą padaryti ir komandos paraiškas atsiuntusios komandos. Žaisti už savo komandą turi teisę tik šiais metais SMUKLĖS LYGOJE ir NESUBRENDĖLIŲ LYGOJE REGISTRUOTI ŽAIDĖJAI.

3. Žaidimui bus paruošti 4-6 boulingo takai. Išaiškinti turnyro nugalėtojui planuojama skirti 3-5 valandas.
4. Kiekviena dalyvaujanti komanda žaidimo metu, burtu keliu, gaus boulingo takelį, kuriame žaidėjai ir rodys savo pajėgumą. Komandai patekus į kitą etapą, boulingo takelis bus kitas, kad neturėtų “namų salės” pranašumo.
5. Kiekvienas žaidėjas žaidžia savo partiją ir negali daryti metimų už kitus komandos draugus.
6. Žaidimo metu galimi keitimai, taip itraukiant daugiau komandos narių. Keitimų sąlygos bus paskelbtos turnyro metu.
7. Kiekvieno komandos žaidėjo sužaistos partijos rezultatas bus sumuojamas ir taip bus gaunamas bendras komandos rezultatas, susumuojant 4 komandos narių rezultatus.
8. Pasibaigus etapui ir sulyginus visų komandų rezultatus, geriausią bendrą rezultatą turinčios komandos keliaus į kitą etapą.
9. Planuojami 3 etapai, kol “minuso” principo dėka paaiškės komanda nugalėtoja ir likusios prizininkės. (Pvz.: Jei registruosis 18 komandų, po 1 etapo, liks 12 daugiausiai kėglių išmušusių komandų, po 2 liks 6, po 3 finalinio etapo – nugalėtojas ir prizininkai).
10. Komandos prizininkės bus apdovanojamos atminimo dovanėlemis.
11. Smulkesnė informacija, taisyklių paaiškinimas ar jų pakoregavimas, žaidėjų keitimų ir atkrintamųjų sistema bus paaiškinta varžybų metu, kai bus aiškus galutinis dalyvaujančių komandų skaičius.

12. Registracija vyksta online Smuklės lygos internetiniame puslapyje, komentaru skiltyje po šiuo skelbimu arba Smuklės FACEBOOK paskyroje ir el. paštu info@smukleslyga.lt iki spalio 15 d. imtinai.

Iki susimatymo ir tenugali šauniausi SMUKLĖS LYGOS dalyviai!!!


SL OK
Registracija 15-ajam Smuklės lygos sezonui!! (Paulius Zdanavičius, 2014-10-03) (7)
Sveiki, Smukliečiai,

pradedame komandų registracijos formų priėmimą 15-ajam Smuklės lygos ir 5-iajam Smuklės lygos Nesubrendėlių turnyrams

INFORMACIJA SMUKLĖS LYGOS TURNYRO DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir zaidejais prašome pateikti iki rugsėjo 20 dienos. Komandos paraiška
2. Startinis mokestis - 2766 LTL (801,09 EUR) - sumokėtas turi būti iki rugsėjo 25 dienos.
3. Sezono startas planuojamas spalio 1d.
4. Tradiciškai planuojamos sezono atidarymo ir uždarymo šventės, bei Smuklės lygos futbolo turnyras. Visų renginių datos bus paskelbtos smuklės lygos naujienose.
5. Komandu vadovai visa informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime pasiulymų, pageidavimų naujam sezonui ir vietų atidarymo puotai.
6. 2014/2015 sezono nuostatai


INFORMACIJA NESUBRENDĖLIŲ TURNYRO DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir zaidejais prašome pateikti iki rugsėjo 25 dienos. Komandos paraiška
2. Startinis mokestis - 1999 LTL (578,95 EUR) - sumokėtas turi būti iki rugsėjo 30 dienos.
3. Nesubrendėlių 2014/2015 sezono nuostatai
4. Sezono startas planuojamas spalio 7d.
5. Tradiciškai planuojamos sezono atidarymo ir uždarymo šventės, bei Smuklės lygos futbolo turnyras. Visų renginių datos bus paskelbtos smuklės lygos naujienose.


MOKĖJIMO INFORMACIJA:

Apmokėjimams pavedimu, pateikiame SL bankinius rekvizitus:

 Viešoji Įstaiga
"SMUKLĖS LYGA"
Įm.k. 300105659, Architektų 9 - 25,Vilnius
AB SEB bankas
A.s LT847044060004832969, banko kodas 70440
Juridinių asmenų registras, tvarkytoja valstybės įmonė
Registrų centras Vilniaus filialas Nr. 067163

Dėl apmokėjimo dokumentų prašome kreiptis tiesiai į Sėklą (Kontaktai: sekla@dangaus.zydryne.lt, +370 610 01666)


Kvietimas į VKTS organizuojama krepšinio teisėjų mokyklėkę (Paulius Zdanavičius, 2014-09-14) (0)
Vilniaus krepšinio teisėjų sąjunga organizuoja krepšinio teisėjų mokyklėlę. Aikštės ir sekretoriato teisėjų kursai vyks nuo 2014 m. spalio mėn. Planuojama kursų trukmė – 6 mėn. Mokyklėlės kuratorius – nacionalinės kategorijos teisėjas Gvidas Gedvilas (LKL – Licencija). Teisėjavimo mechanikos lektorius - nacionalinės kategorijos
teisėjas Audrius Jaraminas (NKL – Licencija).
Specializuotų seminarų lektoriai – Vilniaus krepšinio teisėjų sąjungos pirmininkas, FIBA kategorijos teisėjas Gintaras Vitkauskas, FIBA kategorijos teisėjai – Romualdas Brazauskas, Tomas Jasevičius, Mindaugas Večerskis, Martynas Gudas, Rimantas Bielinis.
Sekretoriato teisėjų seminarų lektoriai organizuos rungtynių pagrindinio ir techninių protokolų taisyklių kursus, taip pat – mokys dirbti statistine krepšinio techninio protokolo sistema. Planuojama, kad kursus ves Jolanta Kasteckienė, Rasa Liuimienė, Liuda Kuzminskienė ir kt.
Krepšinio teisėjų mokyklėlėje, esant poreikiui, dalyvaus rungtynių techniniai komisarai ir
kiti Vilniaus krepšinio teisėjai.
Visi norintys išmokti teisėjauti ir pradėti teisėjo karjera, kviečiami prisijungti.


Registracija elektroniniu paštu vkts.mokyklele@gmail.com.
Kuratorius Gvidas Gedvilas


2015-03-27 SL F4 jau balandžio 10-11d. ! Uždarymas - balandžio 11d. !Puslapis sukurtas per 0.0000073 sek.