„Velnių dienos“ uždanga prasiskleidžia: aiškėja rinktinės sudėtis, skelbiama registracija konkursams

„Velnių dienos“ uždanga prasiskleidžia: aiškėja rinktinės sudėtis, skelbiama registracija konkursams 61

Norime priminti, kad Smuklės lyga ruošiasi grandioziniam ir SL bendruomenę sudrebinti besiruošiančiam renginiui! OLYBET-Smuklės lygos „Velnių dienos“ šou vasario mėnesį ir vėl kaitins liepsnomis parketą!

Vasario 24 d., nuo 11:00 val., MRU didžiojoje salėje (Ateities g. 20) blaškysis daug sporto entuziastų! Renginys bus organizuojamas kartu su Sostinės krepšinio mokykla, kur SKM auklėtiniai kartų dvikovoje surems ginklus su „Statybos“ legendomis! Taip pat – kartu su GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL): visos rungtys SL geriausiems leis kautis su „Sostinės Žvaigždžių dienos“ dalyviais.

Renginyje tikimės sulaukti ne tik begalės VIP svečių, rėmėjų, krepšinio mylėtojų, tačiau ir visų SL sezonų organizatorių, kurie kaip senais gerais laikais aiškinsis santykius su teisėjais.

Kadangi ima aiškėti „SL Velnių“ komandos sudėtis, kurią sudarys Smuklės ir Nesubrendėlių turnyro žvaigždės bei senbuviai, jaučiame pareigą jums pranešti, kaip gi atrodys ši liepsnojanti komanda. 

Starto penketas: D.Pavlovskis, V.Bendikas, D.Novickas, J.Jurgo ir B.Steponėnas.

Rezervas: D.Dudėnas, G.Sušinskas, P.Kaminskas, R.Nacius, V.Asačiovas ir dar du kol kas incognito liekantys žaidėjai.

Čia paliekame intrigėlę. Šie vyrukai kovos prieš SKL geriausius, bandydami įrodyti, kas mieste geriausi. Jiems dovanų atiteks ir simbolinės Smuklės lygos aprangos, kurias po kovos bus galima išsaugoti ateities kartoms bei pasakoti apie vykusią velnišką kovą. Tikimės, jog ji bus to verta!

Kažko trūksta, ar ne? Taip taip, trenerių štabo. Jį sudarys G.Puškorius ir R.Jasinskas.

Tuo tarpu rungtynėse tarp SKL ir Smuklės lygos organizatorių bei teisėjų ant parketo pasirodys ne bet kas, o garbus renginio svečias, vienas iš velniškos SL lygos įkūrėjų SĖKLA.

Kadangi vyks ir „Įgūdžių“ ir „Snaiperio“ konkursai, skelbiame registraciją į juos. Nagi, būkite aktyvūs ir pademonstruokite, ką sugebate. Registruokitės rašydami laišką adresu info@smukleslyga.lt.

Žinoma, visų geriausiųjų lauks ir puikūs prizai, kuriuos paruošė mūsų draugai OLYBET, „Gealan“, „Sportpoint“, ORKLA.

Pasibaigus renginiui, viso Vilniaus miesto krepšinio „duzgės“ persikels į OLYBET Sporto barą (Ukmergės g.), kur programa, pažadame, bus ne ką liūdnesnė ir nepraras velniško siautulio!

Visų atvykusių lygų svečių lauks vaišės – gėrimai ir užkandžiai. Išduosime ir menką paslaptį – programoje numatėme jums intriguojančią protų kovą bei pokerio turnyrą. Tiems, kas parodys geriausias žinias, atiteks kol kas po devyniais užraktais slepiami prizai, o geriausiam pokerio meistrui – pokerio setas.

Tiesa, primename, jog į OLYBET Sporto barą pateksite tik su asmens dokumentu, o atsiskaityti galėsite tik grynaisiais pinigais.

Renginio programa:
 
11:00 – 14:30 Sostinės Krepšinio Mokyklos auklėtinių šventė, įvairios rungtys, rungtynės su „Statybos“ legendomis
 
14:30 – 15:30 Įgūdžių (dvejetų) konkursas. Dalyvauti gali bent po vieną porą iš visų SKL/SL komandų
 
15:30 – 16:30 Rungtynės: SL-SKL organizatoriai – Teisėjai. Laimėtojai turi būti nustatyti kartą ir visiems laikams (2 kėl. x 13 min.)
 
16:30 – 17:30 Tritaškių konkursas. Dalyvauti gali po atstovą iš kiekvieno SKL/SL klubo. Garbę gins pernai metų čempionai!
 
17:30 – 19:00 Dienos kulminacija: „SKL Žvaigždės“ – „SL Velniai“. Geriausiųjų dvikova (4 kėl. x 10 min.)
 
19:00 – 24:00 – OLYBET Sporto baras priims svečius: VIP vakaras, maistas, gėrimai. Kontaktų vakaras. Renginio programa.
 
Taigi ruoškitės užkaitinti pragaro katilą ir surengti ten velnišką šou. OLYBET-Smuklės lygos „Velnių diena“ – jau čia pat!

‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti