Varžovai gali pavydėti: M.Vilutis rodo klasę „Legendų“ kompanijoje

Varžovai gali pavydėti: M.Vilutis rodo klasę „Legendų“ kompanijoje 146

Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) turnyre „Legendos“ pasiekė jau dvi pergales, o ryškiausiai šios komandos gretose žiba Mindaugas Vilutis.

„Legendų“ lyderis yra naudingiausias (29,7 n.b.), rezultatyviausias (20,7 tšk.), daugiausiai kamuolių atkovojantis (16,3 atk. kam.) žaidėjas. Maža to – geriausiai baudas pataikantis (61,5 proc.) ir penktas pagal dvitaškius (51,3 proc.). Super, štai tokių subrendusių lyderių turime tarp Nesubrendėlių!

Vienose pralaimėtose rungtynėse, kuriose „Legendos“ 82:87 nusileido „Veterinoriams“, M.Vilutis toks super ryškus nebuvo. Kaip sakoma, jo pasirodymai atspindėjo ir komandos veidą. 

Šlubavo taiklumas (4/12 dvit.), tai mačą jis baigė su 13 taškų, tokiu pačiu velnišku atkovotų kamuolių skaičiumi ir 20 naudingumo balų.

Skirtumas tarp komandų atrodo lyg ir nedidelis, tačiau „Veterinoriai“ dominavo visoje antroje mačo dalyje. Tam užteko vos 6 rezultatyvių perdavimų.

Prie pergalės 27 taškus pridėjo Virginijus Vilutis (27 tšk., 10 atk. kam., 9 kld.), 24 – Linas Zenavičius (7 per. kam.), 19 – Daroslav Bernat (10 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose su 24 taškais rezultatyviausias buvo Paulius Vroblevičius.

NUOTRAUKOS

Tuo tarpu „Nemenčinės veteranai“ 75:84 nusileido „Legendoms“, o M.Vilutis čia pagerino sezono atkovotų kamuolių rekordą tarp Nesubrendėlių.

Nuo antros mačo dalies dominavusios „Legendos“ tik pabaigoje prarado turėtą dviženklį pranašumą, tačiau M.Vilutis buvo svarbus pamatas pergalei. Jo sąskaitoje – 19 taškų, net 2 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai.

20 atkovotų kamuolių ne tik šio sezono lygos rekordas, bet ir asmeninis šiam žaidėjui.

Tuo tarpu 61 komandos atkovotas kamuolys taip pat geriausias šio sezono lygos rodiklis.

Rezultatyviau už jį šiame mače vėl pasirodė P.Vroblevičius (24 tšk., 12 tk. kam.), 19 taškų pridėjo Jonas Markūnas. „Nemenčinės veteranams“ 25 taškus pelnė Simas Litinskas, 22 – Vladimeras Pivovaras.

Tvirčiausią pergalę „Legendos“ iškovojo ir kartu didžiausią M.Vilučio šou stebėjo rungtynėse su „Ereliais-78“ – 89:67.

„Legendų“ lyderis pasižymėjo 30 taškų, atkovojo 16 kamuolių ir surinko net 41 naudingumo balą. Tai – efektyviausias karjeros mačas SL pirmenybėse M.Vilučiui. Taip ir toliau!

Nugalėtojams taip pat 15 taškų pridėjo Žydrūnas Šarna, 14 – Ramūnas Žabas, „Ereliams-78“ 27 taškus surinko Arvydas Ūsaitis (5/11 trit.).


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti