Neklumpanti „Atea“ varžovams skyrė vieną pamoką po kitos

Neklumpanti „Atea“ varžovams skyrė vieną pamoką po kitos 145

Ką gi ką gi, atėjo laikas apžvelgti ir aktualijas Nesubrendėlių (35+) čempionate. Pradedame nuo komandų, kurios diktuoja madas – kol kas žengia be pralaimėjimų ir tik dalija pamokėles varžovams. Ir tos pamokos – viena didesnė už kitą.

„Atea“ sąskaitoje jau turi tris pergales ir kol kas turnyro lentelėje užima pirmą poziciją. Maža to, pergalės buvo pasiektos labai užtikrintai, o jų fone žibėjo Dainius Novickas.

Mažiausiai nukentėjo „Festima“ – 66:84. Na, teoriškai sukentėjo mažiausiai, tačiau jau antrame kėlinyje skirtumas buvo pasiekęs 20 taškų ir daug intrigos sulaukti nepavyko.

Eilinį kartą žybtelėjo D.Novickas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 9 kamuolius, 6 – perėmęs ir surinkęs 28 naudingumo balus, o jo pagalbininkais tapo Henrikas Šliogeris (14 tšk.), Vitoldas Vidžiūnas (11 tšk., 7 atk. kam.) ir Ramūnas Viščinis (11 tšk.).

Pralaimėjusiems 16 taškų pridėjo Andrejus Kovalevskij, po 13 – Vytenis Namajūnas ir Mindaugas Zalatorius.

„Veterinoriai“ turėjo dar mažiau šansų – buvo sutriuškinti net 94:53, o galutinį tašką padėjo kėlinį, kurį „Atea“ laimėjo net 30:9.

Galiausiai rungtynes komandos baigė taip kontrastingai, kad naudingumą skyrė net 100 balų (134 prieš 34). Net keturi „veterinoriai“ žaidė, kaip sakoma, „į minusą“. Bet gal kitąsyk seksis geriau.

Lygį išlaikęs D.Novickas vėl įjungė trigubų dublių mašiną – surinko 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 36 naudingumo balus. Kol kas Dainiui tai pirmasis trigubas dublis sezonas, bet garantuojame, kad ne paskutinis.

„Atea“ gretose taip pat 15 taškų pasižymėjo Arūnas Budrevičius, 12 – Henrikas Šliogeris (9 atk. kam.). „Veterinoriams“ vienintelis dviženklį taškų skaičių pelnė Linas Kazakevičius (12 tšk., 4/9 trit.).

Kol kas paskutiniąja „Atea“ auka tapo „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ – 103:62. Beje, čia buvo užfiksuotas ir lygos sezono rekordas – 148 naudingumo balus surinkusi „Atea“ kol kas yra ryškiausiai sužibėjusi SL Nesubrendėlių komanda.

Ir skirtumas nuo varžovų, surinkusių tik 30 naudingumo balų, yra dar didesnis nei mače su „Veterinoriais“.

Čia užfiksuotas ir geriausias kol kas šio sezono individualus pasirodymas, kurį surengė Vytautas Milius. Jis pelnė 26 taškus, atkovojo net 17 taškų ir surinko 48 naudingumo balus. Jam kartu tai ir karjeros mačas, super!

Po 14 taškų „Atea“ taip pat pridėjo Darijus Taraila ir Domantas Bimba (8 atk. kam.). „Žaviesiems Jauniesiems Orgazmatronams“ po 11 taškų pelnė Arūnas Stepanauskas ir Modestas Kiznis.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti