Triukšmingai uždarytas SL sezonas: titulai – „Materialistės“ ir „Atea“ rankose

Triukšmingai uždarytas SL sezonas: titulai – „Materialistės“ ir „Atea“ rankose 89

Viskas. Smuklės lygos 2017–2018 m. sezonas išgirdo finalinį švilpuką ir nuleido uždangą. Visą šeštadienio dieną buvo galima matyti karščiausių ir lemtingų kovų desertą, o vakaro pabaigoje ir kaip reikiant tuo desertu pasimėgauti. Bet... Apie viską nuo pradžių!

O pradėsime nuo Nesubrendėlių (35+) turnyro medalių dalybų. Kovoje dėl trečiosios vietos ant įkaitusio Mykolo Romerio universiteto (MRU) parketo susitiko „Artbox“ ir „Vertinimo partneriai-Ego Forte“. Priminsime, kad reguliariajame sezone šios ekipos liko 5–6 vietose, todėl medaliai joms tikrai buvo siekiamas grobis.

Vis tik įsibėgėjus mačo traukiniui tapo aišku, kas šio grobio išalkęs yra labiau. „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ visiškai dominavo, žaidė lyg monstrai po krepšiais ir nepaliko šansų varžovams. Kuomet vyksta kova dėl medalių, jokio draugiškumo čia nesulauksi!

„Artbox“ bandė išmesti savo kozirį – tritaškius, jų metė net 43! Na, bet rankos drebėjo dažnokai – pataikyti pavyko vos 8. Gal kitąmet pavyks geriau!

Pergalę „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ pasiekė 79:58 (16:12, 26:11, 17:12, 20:23).

Laimėtojams 18 taškų pelnė Andrius Giedraitis, taip pat atkovojęs 10 kamuolių, 14 pridėjo Žydrūnas Prakavičius, 13 – Aurimas Mileišis, 10 – Egidijus Mikalajūnas (9 atk. kam.).

„Artbox“ po 13 taškų surinko Darius Čiūta ir Liutauras Adomaitis, 10 – Antanas Kraujelis, po 6 – Aušrius Sindaravičius ir Arūnas Paulauskas.

Titulas

O finale jau laukė didžioji intriga – kam atiteks čempionų titulas, „Dėjom“ ar „Atea“. Abi komandos reguliariajame sezone klupo vos po kartą ir buvo sunku nuspėti, kam gi pavyks triumfuoti.

Rungtynės prasidėjo lygiai, bet „Atea“ antrame kėlinyje šovė į priekį. 18 tašų deficitas, manote, yra didelė bėda „Dėjom“. Tikrai ne, gerbiamieji!

Tereikėjo gero spurto ir komandas jau skyrė tik taškas (46:47), tačiau rezultato persverti niekaip nepavyko. Būtent taškas komandas ir skyrė prieš lemiamą kėlinį, bet prasidėjo Dainiaus Novicko šou. Šis, žaisdamas jau antras rungtynes per dieną kone be keitimų, šaltakraujiškai metė baudas, o „Atea“ ėmė atitrūkti – 74:62.

Su komandos draugų pagalba pavyko ir įtvirtinti pergalę – 86:76 (22:17, 18:8, 16:30, 30:21).

Minėtasis legendinis veikėjas iš viso pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 39 naudingumo balus.

17 pridėjo Domantas Bimba, 16 – Mantas Radvilas, 8 – Ramūnas Viščinis.

„Dėjom“ 14 taškų pelnė Marius Dunčia, 13 – Artūras Daugulis, po 11 – Kęstutis Garunkštis ir Liudas Ulevičius, 10 – Darius Dudėnas.

NUOTRAUKOS

 

Pagrindinis turnyras

Pakalbėkime apie pagrindinį turnyrą. Čia dėl bronzos kovėsi „Žaibas“ su GEALAN. Ir čia kovai prireikė net pratęsimo!

Čia komandos pirmavo tai viena, tai kita, o GEALAN jis gaudavo gerus šansus po varžovų klaidų ir jų nešvaistė veltui. Dar ketvirtam kėliniui prasidėjus GEALAN atsiliko 59:65, tačiau keli metimai ir deficito kaip nebūta. Vėliau keli tolimi šūviai padėjo atitrūkti (74:66), bet „Žaibas“ turėjo gelbėjimosi planą.

Jį vykdyti ėmė Gustas Muzikevičius su Dariumi Stonkumi, persvėrė rezultatą savo pastangomis – 76:74. Liko pusketvirtos minutės, darbo ėmėsi D.Novickas su Tomu Lukoševičiumi – 80:76. G.Muzikevičius vėl buvo nesulaikytas, o Antanas Mikūta stojo mesti baudų – pataikęs abi jis lygino rezultatą, o likę GEALAN bandymai išplėšti pergalę buvo nesėkmingi. Vienas, kitas, trečias – po atkovotų kamuolių puolime visi bandymai buvo bevaisiai.

NUOTRAUKOS

Jei pirmojoje papildomo laiko dalyje dar buvo intrigos, tai vėliau GEALAN visiškai užvaldė rungtynes ir pasiekė taip trokštamą bronzą. Reguliaraus sezono nugalėtojai neleido „Žaibui“ pateikti staigmenėlės – 95:85 (23:18, 17:24, 19:23, 21:15, 15:5).

GEALAN 19 taškų pelnė D.Novickas, 18 – Tomas Lukoševičius (10 atk. kam.), 16 – Vidas Braziulis, 11 – Deimantas Pavlovskis.

„Žaibui“ 28 taškus pelnė Gytis Sušinskas, 25 – D.Stonkus, 21 – G.Muzikevičius, 5 – Dainius Kurminas.

 

Na, ir šeštadienio dieną baigė karštasis pagrindinio Smuklės lygos turnyro finalas. „Laimė-Laimė“ prieš „Materialistę“.

Čia didelės intrigos nesulaukėme. „Materialistė“ buvo pašėlusiai ištroškusi aukso ir įspūdingai dominavusi po krepšiais laimėjo be absoliučiai jokio vargo – 115:79 (34:19, 26:24, 28:18, 27:18).

Taip ši komanda per visą SL istoriją tapo pirmąja, kuri vos debiutavusi turnyre iškovojo čempionės titulą! Nerealus žygis!

„Materialistėje“ tiesiog nerealiai sužaidė Edvinas Ruzgas, pelnęs 43 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir surinkęs 47 naudingumo balus.

20 taškų pelnė Ignas Juškevičius (14 atk. kam.), 14 – Aurimas Sirvydis, 12 – Dominykas Gružinskas, 19 – Darius Dudėnas.

„Laimei-Laimei- 28 taškus pelnė Ričardas Nacius, 17 – Justas Urmanavičius, 8 – Andrius Juknevičius.

Priminsime, kad be šių titulų dalybų, „Lūzerių“ čempionais tapo „Veterinoriai“, palaužę „Karką“.

 

O vakaro pabaigoje laukė tik didžiausias desertas – tie, kas negalėjo pasijusti čempionais krepšinio aikštelėje, galėjo šį „titulą“ gauti už šokius ir linksmybes SL sezono uždarymo vakarėlyje.

Visa didžiulė SL kompanija rinkosi į „OlyBet“ Sporto barą, kuriame buvo apdovanoti prizininkai, o padėkota už dalyvavimą čempionate ir kaip gi be smagiosios dalies! Koncertuojant grupei „Vyšnios“ visi pademonstravo, kad visos energijos aikštėje neiššvaistė ir dar pasiliko tikrai sezono kulminacijai.

NUOTRAUKOS

Kaipgi be įvertinimų. Paskirstyti buvo ir simboliniai sezono prizai. 50 eurų vertės „Olybet“ sporto baro kuponai išdalinti už rezultatyvumą (Linui Paškevičiui, rinkusiam po 24,2 taško, ir Edvinui Ruzgui, pelniusiam po 29,7), metų kovotojais tapo Povilas Kaminskas su Andrejumi Kovalevskij, o naudingiausiais tapo Dainius Novickas ir jau minėtasis E.Ruzgas.

Dėkojame visiems už viso sezono atsidavimą savo komandoms, už tai, kad randate laiko krepšiniui gerų draugų kompanijoje ir žinoma už gebėjimą sukurti geriausią vakarėlį Vilniuje. Tokios šventės vyksta tik Smuklės lygoje!

 

Tariame ačiū visiems ir iki kito sezono!


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti