„Sporto namai“ siekia brautis į lyderių gretas

„Sporto namai“ siekia brautis į lyderių gretas 165

Nors „Sporto namų“ komanda kol kas sužaidė mažiausiai mačų Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) čempionate, tačiau kol kas žygiuoja galingai ir siekia brautis į lyderių trejetą.

Pralaimėtas kol kas tik 1 mačas iš 6, o Naujuosius metus „Sporto namai“ pradėjo dviem laimėjimais.

Vienas jų buvo iškovotas prieš „Festimą“ – 95:80. Skirtumas tarp komandų nėra milžiniškas, bet jį „Festima“ sušvelnino tik pačioje pabaigoje.

Nugalėtojų gretose arti trigubo dublio buvo Aivaras Kiaušas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

22 taškus pelnė 6 tritaškius pataikęs Rolandas Matulis, 21 – Dainius Bielinis (9 atk. kam.).

„Festimą“ labiausiai gelbėti bandė Algirdas Gaidys (22 tšk.) ir Andrejus Kovalevskij (18 tšk., 10 atk. kam.).

Labai rimtas „Sporto namų“ pareiškimas buvo užfiksuotas 97:81 įveikiant ne bet ką, o vienus iš lygos favoritų „Atea“ krepšininkus.

„Atea“ ekipai tai kol kas tik pirmasis sezono pralaimėjimas. Daug pasispardyti ji nesugebėjo ir jau pirmoje mačo dalyje turėjo 20 taškų deficitą.

Čia jau žibėjo Žydrūnas Stankus (20 tšk.), Jonas Elvikis (16 tšk., 7 atk. kam.) ir Rolandas Skaisgirys (16 tšk.) bei dvigubą dublį surinkęs A.Kiaušas (14 tšk., 12 atk. kam.).

„Atea“ ekipa žaidė praretėjusiomis gretomis – tą reikia pripažinti. Nežaidė esminis vedlys Dainius Novickas.

Lyderio rolę išsidalinti bandė Mantas Radvilas (24 tšk.), Domantas Bimba (16 tšk., 13 atk. kam.), Ramūnas Viščinis (18 tšk.) ir Vytautas Milius (12 tšk., 12 atk. kam.).


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti