Sparnus užsiauginę „Ereliai-78“

Sparnus užsiauginę „Ereliai-78“ 169

Prasidėjo nauji metai ir „Erelių-78“ vyrai užsiaugino sparnus – iškovojo jau tris pergales per keturis mačus.

Prieš tai sezone ereliai buvo laimėję tik 2 susitikimus ir klupo 5 kartus, tad tokia atkarpa leido pasigerinti savo pozicijas prieš atsakingą sezono dalį. Tai pagirtina ir atsižvelgiant į tai, kad „Ereliai-78“ dažnai rungtyniauja mažomis pajėgomis.

Pirmosios trys pergalės buvo pasiektos iš eilės: 83:74 įveikta „Festima“, 74:56 – „Veterinoriai“ ir 70:52 – „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“.

„Festima“ nugalėta buvo užtikrintai ir be jokių klausimų, o be keitimų plušėjo Arvydas Ūsaitis, Laurynas Dailydė ir Giedrius Pikturna. Pastarasis pataikė net 8 tritaškius iš 11 ir taip  varė į neviltį „Festimą“.

„Veterinoriai“ vertėsi be brolių Lavrinovičių ir nemetė jokio rimtesnio iššūkio. Metė jie net 39 tritaškius, kas atrodo įspūdingai, bet pataikė viso labo 5.

Dviženklį taškų skaičių „Veterinoriams“ surinko vienintelis Kazimieras Girdenis (10), o „Ereliai-78“ skriejo į priekį vos šešiese. 27 taškai – A.Ūsaičio sąskaitoje (9 atk. kam.), 10 – G.Pikturnos, 18 – Sigito Kastecko.

Žavingieji tuo tarpu ne tik pralaimėjo, bet ir vis dar liko be pergalių šiame sezone. Nors jų žaidimas strigo, tačiau bent geros nuotaikos jie neprarado. Gelbėti ekipą tritaškiais bandė po 5 metę Dainius Maišelis, Remigijus Zaleskas ir Arvydas Kuisys, tačiau vienintelį iš 15 pataikė pastarasis.

„Ereliams-78“ po 19 taškų surinko G.Pikturna (5/10 trit.), 19 – Liutauras Adomaitis, 16 – Arvydas Ūsaitis (10 atk. kam., 6 rez. perd.).

Vienintelį pralaimėjimą patirti privertė „Sporto namai“, pastaruoju metu nemenkai įsivažiuojantys taip pat – 82:70. Jie lieka Nesubrendėlių (35+) turnyre vos su vienu pralaimėjimu.

NUOTRAUKOS

Skirtumas nėra ekstremalus, bet mačas galėjo pasibaigti ir kitaip, nes dar ketvirto kėlinio pradžioje komandas skyrė 25 taškai – 62:37.

Erelių šįkart buvo daugiau – devyni, tačiau jiems sparnus pakirpo ši kompanija: Rolandas Matulis pelnė 20 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Jonas Elvikis surinko 19 taškų, Aivaras Kiaušas – 17, Dainius Bielinis – 12.

„Ereliams-78“ 18 taškų pelnė G.Pikturna, 17 – Liutauras Adomaitis, 16 – Dainius Čiūta.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti