„Sostinės žvaigždžių dienos“ snaiperio konkurse Smuklės lygos atstovai atkeliavo iki pusfinalio

„Sostinės žvaigždžių dienos“ snaiperio konkurse Smuklės lygos atstovai atkeliavo iki pusfinalio 65

„Sostinės žvaigždžių dienoje“ taikliarankiai žaidėjai aiškinosi, kuris iš jų yra geriausias snaiperis. Tritaškių konkurse laimę išbandė įspūdingas skaičius SKL ir SL atstovų, o sėkmė čia krepšininkus lydėjo labai įvairiai.

Po pirmojo etapo ryškiausiai sužibėjo Antanas Šegžda (19), Darius Jovaiša (18), Benas Steponėnas (18) ir Jonas Sindaravičius (18), o nedaug jiems nusileido Julius Ščipokas (17), Raimundas Kalesnykas (17), Rokas Danusevičius (16).

Vis tik į antrąjį etapą pateko pirmasis ketvertukas, o tai reiškė, kad pusfinalyje santykius aiškinosi po du SKL ir SL atstovus. Čia ir prasidėjo didžiausios įdomybės. 

Ten geriausiai atrodė 19 taškus surinkęs D.Jovaiša iš „Vilkų“, o dėl antrosios vietos finale kovėsi A.Šegžda („Teltonika“) bei B.Steponėnas („Švyturys GO“). Vis tik pirmasis jų surinko 16 taškų, o antrasis su 15 liko „už borto“. J.Sindaravičiui („Capital Vertinimas“) pasisekė prasčiausiai – surinko jis 10 balų.

Finale vyko puiki kova, kur abu SKL komandoms atstovavę vyrai buvo įspūdingai įsišaudę. 

A.Šegžda surinko 16 taškų ir vėl, bet D.Jovaiša pasirodė tiesiog įspūdingai – pelnė 24 taškus ir tapo „Sostinės žvaigždžių dienos“ geriausiu snaiperiu.

Gaila, kad finalas apsiėjo be Smuklės lygos atstovų, tačiau, vyručiai, žinome, kitąmet parodysite, kad ir jūs galite kovoti dėl geriausio Sostinės tritaškininko vardo! Didžiuojamės Benu ir Jonu, kurie nužygiavo iki garbingo pusfinalio. 

 


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti