Smukliečiams – galimybė iškovoti LTEAM 3x3 čempionų žiedus ir keliauti į Italiją

Smukliečiams – galimybė iškovoti LTEAM 3x3 čempionų žiedus ir keliauti į Italiją 90

Smuklės lygos žaidėjai turi vienintelę ir nepakartojamą galimybę ne tik dar kartą susirinkti į krepšinio aikštelę ir gerai praleisti laiką, bet ir pakovoti dėl įspūdingų prizų. 

Balandžio 28 dieną Šiauliuose prasidėjo kelialapio į FIBA Challenger 3x3 krepšinio turnyrą medžioklė. Per du mėnesius Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje įvyks keturi LTEAM 3x3 turnyro atrankiniai etapai.

Sostinės atrankos etapas vyks gegužės 26 dieną, būtent jame kautis dėl čempionų vardo galės Smuklės lygos komanda!

Su malonumu raginsiname turnyre dalyvauti Smuklės lygos legendas, bet taip pat ir VISUS jus skatiname mūsų „Facebook“ socialiniame tinkle komentuoti įrašą apie šį turnyrą, kadangi taip turėsite galimybę papildyti Smuklės lygą reprezentuojančią ekipą!

Komentuokite aktyviai, drąsiai ir informuokite, jei norėtumėte dalyvauti LTEAM 3x3 turnyre, nes jau netrukus iš visų norinčių jūs patys galėsite išsirinkti verčiausius atstovauti smukliečių bendruomenei.

Na, o dabar šiek tiek motyvacijos jums!

Žaidėjams, kurie bus stipriausi Olimpinėje dienoje Panevėžyje vykstančio LTEAM 3x3 finale, atiteks čempionų žiedai, kurių dizaino drbai ir gamyba užtruko daugiau nei mėnesį.

„Savo sudėtimi žiedai panašūs į pasaulio čempionatų ar olimpinių žaidynių medalius. Pagaminti iš 925 prabos sidabro ir dengti grynu auksu. Autentiški, sukurti pagal organizatorių užsakymą. Sveria po 12 gramų," – taip ką tik pagamintus LTeam 3x3 čempionų žiedus pristato jų autorius, UAB „Juvelyra" atstovas Robertas Rabcevičius. Žieduose yra gamintojo atsakomybės įspaudas, taip pat – Lietuvos prabavimo rūmų įspauduota praba.

Į finalą pateks po tris stipriausias atrankos etapų Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune komandas.

Drauge su žiedais nugalėtojams atiteks bilietai į Lignano Challenger varžybas, kurios vyks liepos 14–15 dienomis. LTEAM 3x3 čempionų komandą Lietuvos olimpinis fondas nuskraidins į Italiją, o Lignano Challenger organizatoriai pasirūpins apgyvendinimu ir maitinimu turnyro metu.

Lignano Challenger turnyre komandos varžysis dėl patekimo į aukščiausios klasės FIBA 3x3 pasaulio turo Lausanne Masters turnyrą ir 20 tūkstančių JAV dolerių.

Prizai – tiesiog nuostabūs! Mes tikrai tikime smukliečių galimybėmis, todėl nemiegokite – jei norite atstovauti lygos komandai, lėkite komentuoti ŠIO įrašo!

Na, o jei norite atskirai dalyvauti šiame turnyre, registuotis ir susipažinti su taisyklėmis galite PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ. 


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti