Smuklės lygos velnių komanda ypatingose rungtynėse nukovė SKL rinktinę

Smuklės lygos velnių komanda ypatingose rungtynėse nukovė SKL rinktinę 63

„Sostinės žvaigždžių dieną“ vainikavo įspūdingos ir ilgai lauktos rungtynės, kurių metu draugai už aikštelės ribų turėjo tapti priešais ant parketo.

Čia susitiko GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) ir Smuklės lygos rinktinės.

Čia pergalę vis dėl to atšventė Smuklės lygos velniški vyrai, kurie varžovus įveikė 93:89 (29:31, 31:21, 12:16, 21:21). Sveikiname, mūsų brangi chebryte!

Trumpai apie sudėtis. SKL rinktinę sudarė: Levanas Jeparidze, Gediminas Žukas, Justinas Povilauskas, Eduardas Rogačiov, Lukas Laurinaitis, Eigirdas Keblikas, Julius Ščipokas, Gytis Brazauskas, Ignas Ryla, Viktoras Azarkovas, Steponas Markus, Rytis Meškauskas.

SL komandoje rungtyniavo: Deimantas Pavlovskis, Benas Steponėnas, Vaidas Bendikas, Janas Jurgo, Dainius Novickas, Povilas Kaminskas, Darius Dūdėnas, Viktoras Asačiovas, Ričardas Nacius, Gytis Sušinskas, Rokas Danusevičius.

Smuklės lygos komanda į aikštę žengė su tokiu nusiteikimu, kad jo būtų galima pavydėti. Ši komanda SKL rinktinę į priekį buvo paleidusi tik vienu momentu – pirmojo kėlinio pabaigoje. Vis tik tuo SKL komanda džiaugėsi neilgai: D.Pavlovskis ir D.Novickas pasidarbavo, kad deficitą panaikintų, o antrasis kėlinys tapo jųdviejų šou.

Trečiajame individualų meistriškumą pademonstruoti nusprendė E.Rogačiov, kurio dėka skirtumas sumažėjo (66:70), bet vis tiek ne tiek, kiek reikėjo. Svarbų metimą pataikė ir G.Žukas, o G.Brazauskas sugebėjo išlyginti rezultatą – 72:72. Nors likus 20 sekundžių komandas dar skyrė vos taškas (89:90), baudas pataikė D.Novickas su J.Jurgo, išplėšę pergalę Smuklės Velnių rinktinei.

Nugalėtojams 27 taškus pridėjo eilinį sykį fantastiškai atrodęs D.Novickas (6/6 dvit., 12/15 baud.), 17 taškų pelnė jam gerai talkinęs V.Bendikas, 13 – D.Pavlovskis (7 atk. kam., 8 rez. perd.), po 8 – J.Jurgo ir D.Dūdėnas.

SKL komandai, prie kurios vairo stovėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Alberto Blanco, 18 taškų pelnė G.Brazauskas (8 atk. kam.), 17 – E.Rogačiov ir R.Meškauskas, 8 – S.Markus, po 6 – E.Keblikas ir I.Ryla.

Dainiau ir visi mūsų vyrai, puikiai pasirodėte, sveikiname su puikia pergale ir primygtinai įsakome ją kaip pridera atšvęsti! Smuklės žodis tebūnie įsakymas! :)

Rungtynių akimirkas išvysite jau greitai!

 


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti