Smuklės lygos sezonas bus triukšmingai uždarytas ir su intriguojančiomis rungtynėmis, ir su žavių merginų dainomis

Smuklės lygos sezonas bus triukšmingai uždarytas ir su intriguojančiomis rungtynėmis, ir su žavių merginų dainomis 84

Smuklės lygos sezono atomazga jau netrukus, todėl norime priminti, kad būtumėte pasiruošę šiuos vakarus praleisti liepsnose skendinčiose krepšinio aikštelėse.

Balandžio 18 dieną vyks pirmasis Nesubrendėlių (35+) turnyro pusfinalis, kuriame susitiks „Atea“ ir „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ (21.10 val.), o jau kitą dieną, 18.40 val., kitame pusfinalyje į kovą stos „Dėjom“ ir „Artbox“.

Balandžio 20 dieną dėl garbės kausis mūsų lūzeriai – „Karka“ su „Veterinoriais“ (17.30 val.), o taip pat vyks ir Smuklės lygos pagrindinio turnyro pusfinaliai.

Jau žinoma, jog viename jų 19 valandą kausis GEALAN su „Materialiste“, o kitame (20.30 val.) susitiks „Laimė-Laimė“/„Kažkur matyti“ su „Švyturiu GO“/„Žaibu“. Poros čia paaiškės netrukus.

Sezono kulminacija vyks balandžio 21 dieną. 12.45 val. Mykolo Romerio universitete vyks Nesubrendėlių kova dėl 3 vietos, 16.15 val. – kova dėl titulo.

Pagrindinio turnyro kova dėl trečiosios vietos prasidės 14.30 val., dėl aukso – 18.00 val.

Na, o tada jau prasidės visi didžiausi smagumai.

Nuo 20.30 val. būsite labai laukiami OLYBET Sporto bare, kuriame vyks apdovanojimai, o visų svečių lauks užkandžiai bei gėrimai.

Taip pat, kad būtų dar smagiau, Smuklės lygos bendruomenės 21.30 val. lauks ir žavių merginių – grupės „Vyšnios“ pasirodymas.

Jei linksmybių pritrūks, nebijokite, viską apgalvojome – po oficialios dalies ir koncerto OLYBET Sporto bare vyks ir dūzgės, kuriose galėsite padūgzti su bičiuliais iki soties!

Primename: įėjimas į „OlyBet“ sporto barą lygos nariams ir jų antrosioms pusėms – nemokamas.

Jau laukiate nesulaukiate šventės? Staliuką rezervuoti galite rašydami elektroninį laišką info@smukleslyga.lt bei nurodydami komandos pavadinimą ir norimą rezervuoti vietų skaičių.

RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTĮ RASITE ČIA


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti