Smuklės lygos reguliarusis sezonas baigtas – aiškios ketvirtfinalio poros

Smuklės lygos reguliarusis sezonas baigtas – aiškios ketvirtfinalio poros 74

Smuklės lygos komandas labai sveikiname – pirmąjį etapą jau įveikėte. Reguliariajam sezonui pasibaigus laukia pats įdomiausiai ir daug intrigų žadantis atkrintamųjų etapas. Are you ready?!

Čia aiškios ketvirtfinalio poros. GEALAN, kuri tapo reguliaraus sezono nugalėtoja, susitiks su „Kumščiu“, „Laimė-Laimė“ – su „Kažkur matytais“, „Švyturys GO“ su „Žaibu“, „Reaktoriaus smogikai“ su „Materialiste“.

Tokia yra reguliaraus sezono turnyrinė lentelė – atsisveikinome tik su „Skrisk.lt-Gaugais“. Rungtynių tvarkaraštį rasite ČIA.

Na, o dabar trumpai apie paskutinius reguliaraus sezono mačus.

Trys iš penkių priklauso „Skrisk.lt-Gaugams“, kurie dusyk suklupo, sykį laimėjo ir galiausiai tik dėl nepalankaus tarpusavio santykio su „Kumščiu“ liko už borto.

Nenugalėta liko pirmiausia „Materialistė“ (81:99), vėliau – „Kumštis“, prieš kurį pergalė buvo gyvybiškai svarbi (60:79), o įveikti pavyko „Švyturį GO“ po pratęsimo (80:77).

„Materialistė“ ir „Kumštis“ neturėjo didelio vargo ir pergales pasiekė užtikrintai, tuo tarpu su „Švyturiu GO“ vyko labai įdomus mačas, vertas aptarimo. 

Nors „Švyturys GO“ ir atsiliko visų rungtynių metu, bet skirtumą vis periodiškai pamažindavo. Galiausiai ketvirtame kėlinyje per vos dvi minutes pavyko visiškai likviduoti atsilikimą ir kone sukurti stebuklą.

Likus minutei rezultatas jau buvo lygus (65:65), bet tada sekė Vaido Bendiko dvitaškis su pražanga (68:65), o po atsakomųjų Pauliaus Joneliūno baudų ir dar vienos V.Bendiko baudos Joris Kepežinskas pataikė lemtingą ir pratęsimą išplėšusį metimą – 69:69.

Per papildomą laiką iki paskutinių akimirkų nebuvo aišku, kaip baigsis mačas. Dar likus 30 sekundžių „Švyturys GO“ atsiliko tik 77:78, tačiau baudų metimų išbandymą atlaikė Aurimas Špiliauskas, o Pauliaus Kavaliausko pramesti metimai pergalės neatėmė.

„Skrisk.lt–Gaugai“: Vaidas Bendikas 30, Aurimas Špiliauskas 24, Paulius Kavaliauskas 17, Paulius Kavaliauskas 17 (17 atk. kam.).

„Švyturys GO“: Joris Kepežinskas 24, Tadas Markilevičius 12 (10 atk. kam.), Vitalijus Versockas 9 (9 atk. kam.), Arūnas Pranevičius 8.

*

„Materialistė“: Edvinas Ruzgas 32, Rimvydas Sasnauskas ir Ignas Juškevičius – po 14, Lukas Puodžiūnas 13 (12 rez. perd.), Andrius Švolka 11.

„Skrisk.lt–Gaugai“: Gasparas Kazlauskas 30, Vytautas Navikas 17, Giedrius Ruškys ir Paulius Kavaliauskas (11 atk. kam.) – po 15.

*

„Skrisk.lt–Gaugai“: Saulius Steponavičius 18 (10 atk. kam.), Tomas Petravičius 17, Aurimas Špiliauskas 15 (9 atk. kam.).

„Kumštis“: Domantas Žičkus 24, Lukas Poniškaitis 21 (9 atk. kam.), Paulius Zdanavičius 15, Karolis Bliūdžius 10.

Dar vienas pratęsimas 

„Reaktoriaus smogikai“ (10/6) buvo namuose 87:83 palaužę „Laimę-Laimę“, tiesa, taip pat po pratęsimo. Na, ir užderėjo jų į reguliaraus sezono pabaigą!

„Reaktoriaus-Smogikai“ dar trečiame kėlinyje turėjo labai solidų 18 taškų pranašumą, bet jis greitai ištirpo. Vien ką reiškė atkarpa 0:12, kuria prasidėjo ketvirtasis kėlinys, „Laimę-Laimę“ jau išvedęs į priekį – 66:63. Prasidėjo ir nervų išbandymas prie baudų linijos, A.Kovalevskij pataikė lemiamą, išlyginusią rezultatą, tačiau galėjusią atnešti pergalę prametė pro šoną.

Pratęsime viską lėmė paskutinės trys minutės, per kurias „Laimė-Laimė“ neįmetė nė vieno taško ir situaciją  „plius 3“ pakeitė situacija „minus 4“.

„Reaktoriaus smogikai“ metė net 32 baudas (pataikė 23), kai „Laimė-Laimė“ – 11 (pataikė 8).

„Reaktoriaus smogikai“: Linas Vitkauskas 35 (12 atk. kam.), Ignas Jackūnas 20 (13 atk. kam., 7 kld.), Viktoras Azarkovas 13 (8 rez. perd., 10 kld.), Mantvydas Statauskas 12.

„Laimė-Laimė“: Laimonas Brazauskas 23, Kęstutis Balčiauskas 19, Ričardas Nacius 10.

Pirma

Na, o GEALAN savo pozicijas galutinai įtvirtino, kuomet namie 90:74 nugalėjo „Žaibą“. Du kėlinius „Žaibas“ net pirmavo nemažai laiko, tačiau lemiamu metu svečiai daug šansų neturėjo, nes paskutines 10 minučių savo sąlygas diktavo GEALAN.

Abi komandos vertėsi tik šešiais žaidėjais.

GEALAN: Mindaugas Jonušas 26, Adas Praprovas 23 (12 atk. kam.), Ramūnas Viščinis 20 (1/11 trit.), Darius Kavaliauskas 11.

„Žaibas“: Gytis Sušinskas 26 (9 rez. perd.), Gustas Muzikevičius 13, Vidmantas Dijokas 10, Vitalijus Giedrys 9.


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti