Smuklės lygos kovose – išlikimas tarp lyderių ir pirmoji šių metų pergalė

Smuklės lygos kovose – išlikimas tarp lyderių ir pirmoji šių metų pergalė 57

Smuklės lygos komandos jau po truputį įpusėja antrojo rato kovas. Iš viso jų laukia po 16 mačų, o kai kurios sužadėjau po 13.

Na, pradėkime nuo pradžių apie praėjusios savaitėlės įvykius.

Štai, „Žaibui“ (5/7) ji tikrai nebuvo sėkmingai – buvo patirti tik du pralaimėjimai. Pirmiausiai svečiuose 77:86 (15:26, 21:11, 24:18, 17:31) buvo nusileista „Skirsk.lt – Gaugams“ (3/9).

Skraiduoliai puikiai pradėjo mačą, bet antrajame kėlinyje „Žaibas“ persvėrė rezultatą ir „Skirsk.lt – Gaugams“ teko kapstytis iš problemų.

Tai padaryti pavyko: kuomet komandas skyrė 12 taškų (55:43), darbo ėmėsi Tomo Petravičiaus ir Leono Kontvainio duetas. Jie abu puikiai ištirpdė deficitą (55:58), o spurtą pratęsė Saulius Steponavičius, Ignas Kazlauskas ir tritaškius smaigstęs Vytautas Navikas – 67:63.

Pranašumą pavyko padidinti iki 9 taškų (79:70) ir pergalė tapo ranka pasiekiama.

„Skirsk.lt – Gaugams“ 22 taškus pelnė S.Steponavičius (10 atk. kam.),16 – Aurimas Špilauskas, po 10 – I.Kazlauskas ir T.Petravičius.

„Žaibui“ 24 taškus surinko Gustas Muzikevičius (7 atk. kam., 8 kld., 7 išpr. praž.), 15 – Nalis Butkus (11 atk. kam.), 12 – Gytis Sušinskas, 11 – Juozas Skara.

Kitame mače „Žaibas“ nusileido ir „Materialistei“ (4/6) – 92:105 (22:30, 29:27, 13:26, 28:22).

„Materialistė“ pirmavo kone viso mačo metu ir tik vienu metu leido „Žaibui“ kiek patikėti savo šansais. Bet tai tebuvo trumpalaikė atkarpa ir pergalę „Materialistė“ pasiekė užtikrintai.

„Žaibas“ išmetė net 40 tolimų metimų (pataikė 12).

Nugalėtojams 35 taškus pelnė Darius Dudėnas (9 atk. kam.), 28 – Ignas Juškevičius (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), 12 – Rokas Eimutis, 11 – Dominykas Gružinskas, 10 – Šarūnas Sliesoraitis (8 atk. kam.).

„Žaibui“ 27 taškus pridėjo Darius Stonkus, 15 – Gytis Sušinskas, 14 – Gustas Muzikevičius (9 rez. perd., 7 per. kam.).

Pirma šiais metais

„Skrisk.lt – Gaugai“ sužaidė ir dar vieną mačą, kur namie 74:79 (19:13, 22:27, 12:20, 21:19) nusileido „Kažkur matytiems“ (4/9), kuriems tai buvo pirma šių metų pergalė, padėjusi nutraukti septynių nesėkmių seriją.

„Skirsk.lt – Gaugų“ komandai mačas prasidėjo geriau, bet „Kažkur matyti“ iniciatyvą į savo rankas perėmė besibaigiant trečiam kėliniui. Pavyko atitrūkti 60:52, bet likus minutei šeimininkai pirmavo vėl 74:73. Hario Zenkovo, Jono Mikelkevičiaus ir Gedo Saročkos nervai išlaikė išbandymus bei tai jie lėmė pergalę.

Laimėjusiems 16 taškų pridėjo Arūnas Baronas (13 atk. kam.), 14 – H.Zenkovas (7 rez. perd.), 13 – J.Mikelkevičius, 12 – G.Saročka, 11 – Tadas Juodsnukis.

Pralaimėjusiems 21 tašką surinko Tomas Petravičius, 20 – Aurimas Špiliauskas, 15 – Gasparas Kazlauskas, 12 – Vytautas Navikas.

Lieka tarp lyderių

Na, o „Švyturys GO“ (8/3) nešvaisto antrosios pozicijos ir svečiuose 90:64 (30:11, 12:25, 20:12, 28:16) sutriuškino „Kumštį“ (3/9).

Švyturio šviesa svečių komandai kelią rodė nuo pat pirmųjų minučių. Jie buvo nusiteikę puikiai ir ėmė dominuoti, tad pergalė buvo „Švyturys GO“ rankose.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Paulius Joneliūnas (11 atk. kam.), 21 – Tomas Urbelionis, 14 – Joris Kepežinskas, 12 – Ignas Stanislovaitis, 8 – Vitalijus Versockas (7 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Kumščiui“ 20 taškų surinko Domantas Žičkus (9 atk. kam.), 19 – Lukas Poniškaitis, 12 – Edgaras Matusevičius.