Smuklės lygos atkrintamosios: „Reaktoriaus smogikai“ pusfinalyje kausis su „Žaibu“ 128

Smuklės lygos atkrintamosios jau prasidėjo ir čia jau spėjo paaiškėti pirmieji pusfinalių dalyviai.

Kaip reguliaraus sezono nugalėtojai „Reaktoriaus smogikai“ jau buvo garantuoti dėl savo vietos pusfinalyje, o dabar sužinojo, kas bus jų varžovai kitame etape.

O jais bus „Žaibo“ krepšininkai, kurie ketvirtfinalyje 0:2 eliminavo „Švyturį GO“.

Abi pergalės „Žaibui“ lengvos nebuvo: pirmiausiai namie varžovai buvo nugalėti 89:86.

„Švyturys GO“ čia klupo skaudžiai, nes antro kėlinio pabaigoje turėjo 19 taškų pranašumą. Tačiau Gyčio Sušinsko, Antano Mikūtos ir Gusto Muzikevičiaus vedamas „Žaibas“ ėmė naikinti atsilikimą ir tą darė sparčiai.

Atkarpa 10:0 ketvirtame kėlinyje leido jau persverti rezultatą (81:77), tačiau intrigą svečiai išlaikė, o Igno Stanislovaičio tritaškis vėl išvedė į priekį „Švyturį GO“ – 86:84. Tačiau čia puolimas ir pastrigo ir daugiau taškų svečiai nepelnė bei rinkosi klaidas, leidusias „Žaibui“ pergalę įtvirtinti.

„Žaibas“: Gytis Sušinskas 30 (6/17 trit.), Gustas Muzikevičius 29, Antanas Mikūta 14 (18 atk. kam.), Tomas Žvaliauskas ir Vitalijus Giedrys – po 7.

„Švyturys GO“: Paulius Joneliūnas 17 (9 rez. perd.), Joris Kepežinskas 14, Benas Steponėnas 13, Arūnas Pranevičius 11, Vitalijus Versockas 10.

„Švyturys GO“ siekė revanšo namuose ir turėjo neblogus šansus jam. Trečiam kėliniui einant į pabaigą buvo lygu (50:50), tačiau ketvirtį geriau baigė „Žaibas“, gerą atkarpą tęsęs toliau. Jau šešias žaidimo minutes „Švyturys GO“ negalėjo pelnyti taškų (50:63) ir tai žudė komandą, kuri taip turėjo susitaikyti su nesėkme – 60:66.

Kliudė ir tai, kad pataikytas buvo viso labo 1 tritaškis iš 25.

„Žaibas“: Gytis Sušinskas 28 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Antanas Mikūta 12, Tomas Žvaliauskas 7, Juozas Skara 6.

„Švyturys GO“: Paulius Joneliūnas 22 (20 atk. kam.), Giedrius Bielskis 18 (10 atk. kam.), Vitalijus Versockas 9, Arūnas Pranevičius 6 (8 atk. kam.).

Be staigmenų

Tuo tarpu GEALAN, kaip ir buvo galima prognozuoti, tvirtai iškovojo pirmą serijos pergalę ir 93:79 nukovė „Kumštį“.

Čia viskas aišku tapo greitai, nes GEALAN dar pirmame kėlinyje turėjo solidžią ir triuškinančią persvarą. Iki rungtynių finišo ir pergalės ji nužygiavo ramiu tempu.

GEALAN: Dainius Novickas 28 (11 atk. kam.), Simas Liepinaitis 22, Ramūnas Viščinis 17, Mantas Kazlauskas 16.

„Kumštis“: Tomas Malimenkovas 35 (9 atk. kam.), Rokas Anuškevičius 14, Lukas Poniškaitis 11, Karolis Bliūdžius 6 (12 atk. kam.).