„Smuklės lygos“ atidaryme - nugalėtojų pagerbimas ir naujo sezono pristatymas

„Smuklės lygos“ atidaryme - nugalėtojų pagerbimas ir naujo sezono pristatymas 188

Trečiadienį „Untold Grill stories“ bare vyko „Smuklės lygos“ sezono atidarymo vakaras, kuriame buvo pristatytas naujas vadovas, pagerbtos stipriausios 20-ojo sezono ekipos, pristatytos artėjančių pirmenybių dalyvės ir ištraukti „SKL taurės“ burtai.

Visas šventės nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Renginį pradėjo Smuklės lygos Organizacinio komiteto narys Juozas Žimkus, kuris apgailestavo dėl nepabaigto jubiliejinio sezono, padėkojo komandoms už pasitikėjimą lygą, o jos vairą perdavė „Sostinės krepšinio lygai“ ir jos vadovui Vaidui Indriliūnui.

Naujas lygos vadovas pažadėjo, jog bus tęsiamos visos „smukliečių“ tradicijos, bus išsaugota istorija, o lygos dalyviai gaus tokią pačią vertę kaip ir pagrindinių SKL turnyrų dalyviai.

Tą padės padaryti gausus rėmėjų būrys, kurie prisidės ne tik prie SKL, bet ir prie SKL grupei priklausančių lygų veiklos.

Iškart po naujovių pristatymą prasidėjo 20-ojo sezono nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Prizus atsiėmė pagrindinio turnyro nugalėtoja „GEALAN“ komanda, taip pat antrąją vietą užėmusi „Reaktoriaus smogikų“ ekipa.

Bronzos medalių savininkės „Žaibo“ komandos vadovui medaliai bus įteikti asmeniškai.

Nugalėtojų taurę atsiėmė ir „Sporto namų“ komandos vadovas Ramūnas Stundžia, kuris pasidžiaugė itin sėkmingu praėjusiu sezonu. Tuo tarpu sidabro ir bronzos medalių komplektai atitinkamai „ATEA“ ir „Taptoonai“ komandoms bus įteikti asmeniškai.

Visos praėjusio sezono dalyvės buvo apdovanotos specialiais „smuklietiškais“ prizais, kaip padėką už indėlį į „Smuklės lygos“ gyvavimą ir jos vertybių puoselėjimą.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai naujasis lygos vadovas V.Indriliūnas pristatė būsimo sezono gaires.

Norą dalyvauti pagrindiniame turnyre pareiškė 10 komandų: „GEALAN“, „Kumštis“, „Martonas“, „Materialistė“, „Oro navigacija“, „Reaktoriaus smogikai“, „Synkarb“, „Švyturys GO Nealkoholinis“, „Tarmak“ ir „Žaibas“.

Pirmajame varžybų etape komandos viena su kita sužais 1 ratą, o paskui jos skils į dvi grupes TOP ir BOTTOM.

Antrajame etape čempionato dalyvės naujose grupėse sužais po 2 ratus, tad iš viso reguliariajame sezone numatyta mažiausiai 17 dvikovų.

Į atkrintamąsias varžybas pateks šešios stipriausios lygos komandos: 1-2 vietas TOP grupėje užėmusios ekipos žengs tiesiai į finalo ketvertą, tuo tarpu 3-5 vietas TOP grupėje ir 1 vietą BOTTOM grupėje užėmusios komandos kovos ketvirtfinalio etape.

Likusios keturios komandos kovos dėl unikaliosios „Looserių“ taurės ir trijų „lūzerinių“ medalių komplektų.

Pagal kone identišką sistemą stipriausias ekipas aiškinsis ir „Nesubrendėlių“ turnyro, kuriame dalyvaus 10 komandų ekipos.

Norą dalyvauti 2020-2021 m. sezone pareiškė: „ATEA“, „Dėjom“, „Festima“, „Legendos“, „MRU-Patriotai“, „Sporto namai“, „Taptoonai“, Trakų „Galvė“, „Veterinoriai“ ir „Nemenčinės veteranai“.

Didžiausia sezono naujove taps ilgai lauktos „Nepalaužiamųjų“, o tiksliau 45+ grupės kovos, kuriose dalyvaus: „Artbox“, „Alkajas-Dastra“, „Larus“, „Legendų 45+“ ir „PRA13 Legion“ ekipos.

Planuojama, kad šios grupės kovos vyks sekmadieniais, visus standartus atitinkančioje „Ekinstos“ arenoje.

Pristates artėjančio sezono dalyves „Smuklės lygos“ vadovas V.Indriliūnas pateikė staigmeną pasakydamas, kad visos pagrindio turnyro komandos galės nemokamai varžytis „SKL taurės“ turnyre.

Netrukus „Festimos“ vadovas Raimundas Kalesnykas ištraukė burtus, kurie suskirstė „SKL taurės“ komandas į tokias poras:

Pasibaigus burtų traukimo ceremonijai V.Indriliūnas pristatė SKL grupės komunikacijos vadovę Gabiją Gudelevičiūtę, kuri pažadėjo didinti „Smuklės lygos“ žinomumą, o taip pat pristatė svarbiausias rungtynių vykdymo taisykles žaidžiant COVID-19 pandemijos sąlygomis.

Vakaro pabaigoje naujasis lygos vadovas pasiūlė trumpesnio ir ženkliai pigesnio sezono variantą, tam atvejui, jei karantinas užsitęstų ilgesnį laiko tarpą, o taip pat palinkėjo komandoms sėkmingo, sveiko ir kaip įmanoma greičiau prasidėsiančio čempionato!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti