Smuklės lygoje – kovos iki paskutinio prakaito lašo bei išvarymas iš aikštės

Smuklės lygoje – kovos iki paskutinio prakaito lašo bei išvarymas iš aikštės 27

Praėjusį kartą papasakojome jums kas vyksta Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse, o šiandien dėmesį skirsime Smuklės lygos kovoms. Čia per pastarąsias dienas įvyko dar ketverios rungtynės!

Antra pergale džiaugtis galėjo GEALAN (2/0), kuri 94:75 (19:18, 20:17, 29:16, 26:24) namie neleido „Reaktoriaus Smogikams“ (0/1) sėkmingai pradėti sezono.

Žiūrite į rezultatą ir galvojate, jog mačas nebuvo įdomus? Oi, ne, brangieji! Taip, nuo antrojo kėlinio pabaigos GEALAN išties užtikrintais žingsniais judėjo pirmyn, tačiau kova buvo su fantastiškomis emocijomis.

Mindaugas Jonušas dar antrame ketvirtyje užsidirbo techninę pražangą, kuomet jam buvo užfiksuota pražanga puolime. Tuo tarpu mačą jis baigė dar ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet jis sužingsniavo ir vėl apeliavo į teisėjus. M.Jonušas po kelių frazių iškeliavo į rūbinę, nes buvo diskvalifikuotas.

„Išvarymas“ šįkart buvo realus, o ne Oskaro Koršunovo spektaklis!

Kone tuo pačiu metu po pražangos puolime techninės pražangos „dovanėlę“ teisėjai įteikė ir „Reaktorių Smogikų“ nariui Ignui Šepečiui.

„Reaktoriaus Smogikus“ stabdė pražangos, jei jų jie susirinko 25, kol varžovai – 12.

GEALAN 26 taškus pelnė Deimantas Pavlovskis (9 atk. kam.), 22 – Dainius Novickas (12 atk. kam.), 16 – Mantas Vanagas, 14 – Adas Praprovas (11 atk. kam.).

„Laimė-Laimė“ išgyvena laimę

Pasišokinėdama toliau Smuklės lygoje žingsniuoja „Laimė-Laimė“ (2/0), savų sirgalių akivaizdoje 103:85 (27:22, 22:21, 35:19, 19:23) įveikusi „Skrisk.lt-Gaugus“ (0/2).

Šeimininkai demonstravo gerokai geresnį tarpusavio ryšį bei taip po truputį kūrėsi solidų panašumą, kuris po ilgosios pertraukos virto dviženkliu, o vėliau – ir triuškinančiu. Vienu metu jis siekė net 23 taškus – 89:66.

„Laimei-Laimei“ 27 taškus pridėjo Andrius Juknevičius, 20 – Laimonas Brazauskas, 15 – Paulius Vroblevičius, 13 – Martynas Striūkas, 10 – Žilvinas Grušas.

„Skrisk.lt-Gaugų“ vedliais buvo Vaidas Bendikas (25 tšk.), Tomas Petravičius (15 tšk.), Leonas Kontvainis ir Saulius Steponavičius (po 10 tšk.).

Išsekusios jėgos

Vos šešiais žaidėjais besirėmusi „Materialistė“ (1/1) turėjo tenkintis pirmu pralaimėjimu, kurį namie 61:84 (22:17, 9:20, 18:24, 12:23) patyrė prieš „Švyturį“ (1/1).

„Materialistė“ kovėsi iš paskutiniųjų jėgų, bet, deja, jos nori – nenori ėmė sekti greitai. Tik iki antrojo kėlinio vidurio pavyko neženkliai pirmauti, o vėliau „Švyturys“ įjungė aukštesnę pavarą ir panašumu prieš varžovus pasinaudojo.

Atsižvelgiant į tai, kokią kuklią sudėtį turėjo „Materialistė“, ji pasirodė neblogai. Giriame už kovą!

26 taškus pelnė Dominykas Gružinskas, 20 – Andrius Švolka (10 atk. kam.), 9 – Raimondas Jacunskas, 6 – Lukas Puodžiūnas. Šarūnas Sliesoraitis ir Mindaugas Mikulėnas taškų nepelnė.

D.Gružinskas ir A.Švolka dviese ėmėsi snaiperių rolės, bet tą vykdė prastokai. Pirmasis pataikė 2 tritaškius iš 14, antrasis – 4 iš 11.

„Švyturio“ gretose aplodismentų vertas buvo 33 taškus sumetęs Joris Kepežinskas, 17 pridėjo Paulius Joneliūnas (11 atk. kam.), 11 – Tomas Urbelionis.

Vitalijus Versockas nors taškais ryškus nebuvo (2), bet atkovojo 7 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Galingų stichijų kova

„Kumštis“ (0/2) nesutrukdė „Žaibui“ (1/0) pergalingomis nuotaikomis pradėti sezono, kur pastaroji ekipa namie varžovus parklupdė 86:80 (19:22, 22:17, 24:24, 21:17).

Kad tai bus rimta kova, buvo aišku nuo pat pradžių, kuomet ėmus virti aistroms mačo trečią minutę po techninę gavo Juozas Skara ir Rokas Anuškevičius. O kaip kitaip – juk susitinka „Žaibas“ su „Kumščiu“ ir tuo viskas pasakyta!

„Kumštis“ savo grėsmę „Žaibui“ rodė pirmoje mačo dalyje, kuomet turėjo dviženklį pranašumą. „Žaibas“ prisiminė, taip pat turįs ginklą, bet porą elektros iškrovos atakų paleido į varžovus. Sykį, antrą, trečią – štai, „Žaibas“ jau pirmavo (68:63) bei persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos, nors „Kumštis“ rezultatą lyginti ir bandė.

Solidų žaidimą rodęs Darius Stankus pelnė 27 taškus bei atkovojo 14 kamuolių (35 n.b.). 20 taškų pridėjo Gytis Sušinskas, 10 – Gustas Muzikevičius.

„Kumščiui“ 28 taškus surinko Lukas Poniškaitis, 18 – Edgaras Matusevičius (10 atk. kam.), 16 – R.Anuškevičius (11 atk. kam.).