Smuklės lygoje – fenomenalus D.Dudėno ir E.Ruzgo duetas

Smuklės lygoje – fenomenalus D.Dudėno ir E.Ruzgo duetas 104

Kur buvę kur nebuvę grįžtame su Smuklės lygos mačų apžvalgomis. Tos žiemiškos ligos truputį privertė padaryti pertraukėlę nuo darbų, tačiau variklis dabar vėl įjungtas pilna jėga!

Šiandien truputį dėmesio skirsime pagrindinio turnyro mačams, o jau rytoj – Nesubrendėlių (35+) apžvalga.

Nieko nelaukiam ir pradedam!

„Reaktoriaus smogikai“ (3/0) toliau yra nesustabdomi ir nenugalimi. Šįkart jie namie 84:76 privertė pasiduoti GEALAN (2/1).

GEALAN iš tiesų buvo netoli pergalės – dar trečio kėlinio viduryje turėjo 15 taškų persvarą. Bet ji tirpo, tirpo, tirpo... „Reaktoriaus smogikai“ sustabdė varžovų puolimą ir ėmė naikinti deficitą bei rezultatą lenkti savo naudai. Jei likus pustrečios minutės GEALA pirmavo 75:74, tai vėliau praleido atkarpą 10:1 ir pergalę atidavė.

Pridalinta buvo ir techninių pražangų: mačas anksčiau laiko baigėsi Eduardui Rogačiov, po vieną techninę užsidirbo Mantas Statauskas ir Tomas Grybauskas. GEALAN gavo komandinę pražangą.

„Reaktoriaus smogikai“: Linas Vitkauskas 21, Tomas Grybauskas 18, Ignas Jackūnas 12 (16 atk. kam.), Mantvydas Statauskas ir Eduard Rogačiov – po 10.

GEALAN: Dainius Novickas 25 (8 atk. kam.), Laurynas Ralys 12, Mantas Vanagas 11, Mantas Kazlauskas 10 (9 atk. kam.).

Į dieną – po problemą ir vakaro žvaigždės

Tuo tarpu „Kumštis“ (0/4) sprendžia savo problemas. Tiksliau, bandys tą daryti, nes kol kas yra be pergalių. 80:86 „Kumštis“ buvo nusileidęs „Švyturiui GO“ (2/2).

Čia šansų pakovoti kaip ir buvo, tačiau nors ir nedidelį pranašumą „Švyturys GO“ saugojo ir nenorėjo prisižaisti.

„Švyturys GO“: Joris Kepežinskas 25, Arūnas Pranevičius 24 (10 atk. kam.), Paulius Joneliūnas 21 (18 atk. kam.), Vaidotas Oldenburg 9.

„Kumštis“: Lukas Poniškaitis 22, Karolis Sidikerskis 18, Rokas Anuškevičius 10 (17 atk. kam.).

***

Su „Materialiste“ (3/2) problemos buvo dar didesnės – pralaimėta 66:102 (26:30, 13:29, 12:20, 15:23).

Bet pagrindinis akcentas čia toli gražu nėra pergalė ar pralaimėjimas. Ne ne, apie tai kalbėti net neverta.

Vakaro žvaigžde tapo tiesiog fenomenaliai žaidęs Darius Dudėnas. Per 37 minutes jis surinko 38 taškus (17/24 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 22 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, 4 – prasižengė, surinkdamas net 65 naudingumo balus!

Nedaug nuo jo atsiliko Edvinas Ruzgas, pridėjęs 43 taškus, atkovojęs 8 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 47 naudingumo balus.

„Materialistė“: Edvinas Ruzgas 43, Darius Dudėnas 38, Nerijus Jozonis 8, Raimondas Jacunskas 5.

„Kumštis“: Lukas Poniškaitis 20, Domantas Žičkus 9, Karolis Sidikerskis ir Dainius Kazlauskas – po 7.

Badas

Be pergalių kol kas yra ir „Kažkur matyti“ (0/3), kurie taip pat „Materialistės“ kerų neįveikė – 75:81.

Didžiausia intriga kilo kai po spurto 7:0 „Kažkur matyti“ prisivijo varžovus 73:75. Vis tik Tomas Zaleckas sumetė baudas, o Aurimas Sirvydis pataikė dvitaškį. Tadas Juodsnukis jam spėjo atsakyti, bet Rokas Eimutis pergalę įtvirtino.

„Materialistė“: Aurimas Sirvydis 19, Rimvydas Sasnauskas 17, Rokas Eimutis 14, Darius Dudėnas 13, Tomas Zaleckas 10.

„Kažkur matyti“: Tadas Juodsnukis 22, Janas Jurgo 15 (13 atk. kam., 0/8 trit.), Tomas Černeckis 14, Haroldas Zenkovas 11.