SL sezonas startavo pergalingu ir įspūdį darančiu GEALAN maratonu

SL sezonas startavo pergalingu ir įspūdį darančiu GEALAN maratonu 142

Ką gi, sveiki sugrįžę, bičiuliai. Naujasis Smuklės lygos sezonas jau startavo ir džiaugiamės, kad šį sezoną (ne bet kokį, o jubiliejinį!) pasitinkate geromis nuotaikomis.

Pagrindiniame turnyre kol kas geriausios nuotaikos lydi GEALAN komandą, kuri šiemet, kaip ir pastaraisiais sezonais, yra viena lygos favoričių.

Vyrai jau spėjo sužaisti net tris mačus ir visuose juose nuskynė pergales. Na ką, šaunuoliai, ištvermingieji! Jums apžvalgose dėmesį skiriame pirmiesiems. 

Pirmajame susitikime GEALAN 98:88 nukovė „Švyturį GO Nealkoholinį“ – taip pat gerai visiems pažįstamą ekipą.

Įpusėjus mačui pastarieji dar turėjo dviženklį pranašumą, bet jis tirpo sparčiai. GEALAN finišavo taip, kad minus 13 pavertė plius 15 ir tik paskutinę minutę Ignas Stanislovaitis su Pauliumi Joneliūnu simboliškai pamažino skirtumą.

Eurolygoje taikliausiai tritaškius meta Milano „AX Armani“ komanda – 44 proc. taiklumu. Jūs galvojate, mūsiškiams taiklių rankelių trūksta? Tikrai ne. GEALAN šiame susitikime pataikė net 17 tritaškių iš 37 ir fiksavo 46 proc. taiklumą. Vyrai, jūsų potencialą matome ir lauksime rekordų, ką manote?

Prie pergalės čia 23 taškus pridėjo Deividas Aukštuolis (9 rez. perd.), 18 – Ramūnas Viščinis (6/7 trit.), 16 – Janas Jurgo, 15 – Dainius Novickas (8 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Švyturys GO Nealkoholinis“ turėjo du vedlius, žaidusius be keitimų. Arūnas Pranevičius pelnė 27 taškus, Paulius Joneliūnas – 23 (11 atk. kam.). Dar 13 pridėjo Benas Steponėnas (8 atk. kam.).

Pirmųjų pamokų gavo ir lygos naujokai „Auch“. Ne labai skausmingai, tačiau 74:88 vis tik teko pripažinti patyrusios GEALAN pranašumą.

Čia galime pagirti „Auch“. Jie laikėsi tris kėlinius ir net pirmavo, bet pačioje pabaigoje lemiamas spurtas priklausė GEALAN. 30:9 – taip atrodė paskutinis ketvirtis. Kone vieno Audriaus Karvelio taškai nebegelbėjo „Auch“ vyrų.

Čia jau žibėjo Sėklos lygos veidu pavadintas Dainius Novickas. Šis nesustabdomas GEALAN vedlys buvo visai šalia trigubo dublio: 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai.

Po 14 taškų pridėjo Mantas Kazlauskas ir Einaras Beržonskis, 13 – Vidas Braziulis.

„Auch“ 27 taškus surinko Laurynas Jasilionis, 23 – A.Karvelis (1/9 trit.), 8 – Mantas Rimšelis.

Na, ir dar vienu GEALAN grobiu tapo „Kumštis“. Galingą puolimą parodę šeimininkai 98:83 įveikė varžovus.

Čia mačas stebėti varžovams, kuriuos, beje, raginame į rungtynes rinktis kuo aktyviau, turėjo patikti. GEALAN smeigė 13 tritaškių iš 27 (48 proc.), „Kumštis“ – 13 iš 30 (43 proc.). Užsukite aktyviau palaikyti bičiulių, pažadame, kad jie turi, ką parodyti!

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Einaras Beržonskis (13 atk. kam.), 21 – D.Aukštuolis, po 13 – R.Viščinis ir D.Pavlovskis (11 rez. perd.).

23 taškus „Kumščiui“ pridėjo Dominykas Rakauskas, 23 – Lukas Poniškaitis. Dvigubas dublis buvo Domanto Žičkaus sąskaitoje (12 tšk., 12 atk. kam.).

GEALAN kol kas yra lygos lyderė pagal rezultatyvumą, pelnydama net po 94,7 taško, ir rezultatyvius perdavimus, kurių atlieka 25,3. Tritaškių taiklumas siekia 45 proc.

Bus įdomu sekti galingai sezoną pradėjusią komandą toliau, o mes jau netrukus aptarsime kitas aktualijas, įvykusias lygos starte. Būkite pasiruošę, smukliečiai!


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti