SL sezonas baigiamas – nugalėtojais skelbiami GEALAN ir „Sporto namai“

SL sezonas baigiamas – nugalėtojais skelbiami GEALAN ir „Sporto namai“ 184

Sveiki, Smukliečiai,

Pirmasis vasaros mėnuo bėga į pabaigą ir nuoširdžiai tikime, kad karantinas mums visiems liks tik kaip slogus prisiminimas.

Žinome, kad su nekantrumu laukiate ir SL valdybos sprendimo dėl 20-ojo Smuklės sezono ir 10-ojo Veteranų sezono baigties. Tad atėjo laikas ir jam.

Modeliuodami įvairius galimus sezono pratęsimo variantus apklausėme daugumos komandų vadovus bei valdybos narius. Visgi turime pripažinti – vieningo sprendimo nebuvo rasta. Atsižvelgiant į daugumą faktorių, tokių kaip sportininkų sveikata, sezono lemiamų kovų perkėlimas į vidurvasarį, riboti salės nuomos pasirinkimai bei dėl to atsirandantys papildomi nenumatyti kaštai, nujautėme iš anksto, kad sprendimo, tinkančio visiems SL bendruomenės nariams, nebus.

Noras sportiniu principu pabaigti turnyrą buvo didžiulis, visgi lygos dalyvių ir valdybos nuomonės išsiskyrė bei, galima sakyti, pasidalijo į 3 stovyklas.

Todėl lygos valdyba, bendradarbiaudama su Sostinės krepšinio lygos (SKL) vadovu Vaidu Indriliūnu, remiantis nuostatų 12.1 punktu ir susiklosčiusia sekančia situacija ryšium su Covid-19 bei daugumos mėgėjų ir profesionalių lygų praktika Lietuvoje, nusprendė, kad sezoną nutraukiame ir skelbiame bei sveikiname nugalėtojus.

Pagrindiniame turnyre čempione tampa GEALAN, antroji vieta atitenka „Reaktoriaus Smogikams“, bronza – „Žaibui“.

Veteranų (35+) turnyre pirmoji vieta atitenka „Sporto namams“, antroji – „Atea“ krepšininkams, trečioji – „Taptoonams“.

Likusios bei lemiamos sezono kovos nevyks, saugant visų mūsų sveikatą, kuri, manome, yra svarbiausias visų mūsų turtas. Juo negalime rizikuoti, vien tik dėl noro pratęsti sezoną.

Nuoširdžiai tikime, kai tai geriausiais sprendimas sportininkų sveikatai šiandienos aplinkybėmis, o taip pat svarbus žingsnis Smuklės lygai kopiant į trečiąją dešimtį bei tvirtinant bendradarbiavimą su SKL.

Smuklės lygos apdovanojimai, medaliai bei visiems dalyviams jubiliejinio 20-ojo sezono dovanos bus įteiktos pakeliant naujojo 21-ojo sezono uždangą. Jo metu bus pristatytas naujas lygos modelis, išlaikantis Smuklės lygos identitetą, kuriame pagrindinį organizacinį vaidmenį atliks didžiausia Lietuvoje mėgėjų krepšinio lyga – Sostinės krepšinio lyga.

Finansinis aspektas taip pat nėra paskutinis faktorius, todėl norime užtikrinti, kad likusi komandų starto mokesčio dalis nuo šio sezono bus perkelta kitų metų nuolaidoms bei trankiam naujo sezono atidarymui paminėti (rugsėjo–spalio mėn. – bus patikslinta pilnai parengus planą).

Jame tikimės nuplauti ir visas COVID-19 metu sukauptas nuoskaudas, kurios neleido mums kartu lankytis sporto salėse ir išsiaiškinti 2020-ųjų geriausiuosius sportiniu principu.

Sveikatos ir supratimo visiems!

SL OK + Vaidas Indriliūnas


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti