SL naudingiausiųjų lenktynės: I.Juškevičius ir Lavrinovičiai vietas užleido kitiems

SL naudingiausiųjų lenktynės: I.Juškevičius ir Lavrinovičiai vietas užleido kitiems 179

Smuklės lygoje baigėsi dar vienas mėnuo, po kurio laikas apžvelgti naudingiausiųjų žaidėjų rikiuotę.

Pagrindiniame turnyre Ignas Juškevičius lentelėje vis dar pirmas, tačiau jis „Materialistei“ neatstovauja jau nuo gruodžio pradžios, kadangi karjerą kuria Vilniaus „Perlo“ klube.

Dėl to tarp ryškiausių lygos žaidėjų braunasi keli nariai. Šiuo metu arčiasiai Igno pasirodymo yra Evaldas Rastenis iš „Kumščio“.

Pastaruoju metu jis sužibėjo ir geriausiai pasirodė prieš GEALAN, kai pelnė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 perdavimų ir surinko 53 naudingumo balus. Jo vidurkiai yra arti dvigubo dublio: siekia 18,6 taško, 9,8 atkovoto kamuolio ir 31,8 naudingumo balo.

Visai šalia – Dainius Novickas. Sezoną pradėjęs puikiai ir ritmą išlaikantis iki šiol GEALAN lyderis vasarį sužaidė vos vieną mačą, kuriame surinko trigubą dublį (24 tšk., 14 atk. kam., 10 rez. perd.), o sezono statistika siekia 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius, 9,5 rezultatyvaus perdavimo ir 31,2 naudingumo balo.

Tuo tarpu Nesubrendėlių (35+) čempionate broliai Lavrinovičiai taip pat nebepadeda „Veterinoriams“, taip užleisdami aukštas pozicijas kitiems.

D.Novickas ir čia yra išsiskiriantis bei nepralenkiamas, o pastarasis mačas leido gerokai pagerinti statistiką, kadangi jis buvo naudingiausias „Atea“ lyderiui šį sezoną.

Jo statistika siekia 26,3 taško, 10,4 atkovoto kamuolio, 8,4 rezultatyvaus perdavimo ir 40,8 naudingumo balo.

„Trakų Galvės“ lyderis Vitalijus Podgaiskij sužaisti spėjo jau 14 mačų ir visuose jų vedė ekipą į priekį. Stabiliai atrodantis puolėjas fiksuoja 17,3 taško, 15,7 atkovoto kamuolio ir 33,7 naudingumo balo statistiką.

Paminėjimo verta ir Dariaus Dudėno pavardė – jis kaip ir Dainius žiba abejuose turnyruose.

„Dėjom“ žaidėjas vasarį turėjo kone blankiausią asmeninį mėnesį, bet MVP lenktynėse vis dar dalyvauja pilnu tempu: 27,6 taško, 13,1 atkovoto kamuolio ir 31,4 naudingumo balo statistika leidžia tai daryti.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti