Skamba būgnai ir fanfaros: registracija 20-ajam SL sezonui PRASIDEDA!

Skamba būgnai ir fanfaros: registracija 20-ajam SL sezonui PRASIDEDA! 139

Baigiasi darbo savaitė, artėja lauktas savaitgalis – bet tai nėra vienintelės geros žinios šiuo metu. Smuklės lyga jums turi dar geresnių!

Norime pranešti, kad nuo dabar pat startuoja registracija naujam, jau DVIDEŠIMTAM, SL sezonui! Registracija vyks iki spalio 5 dienos (imtinai).

Šį sezoną pasitiksime su trimis turnyrais:

SMUKLĖS LYGOS Pagrindiniu

SMUKLĖS LYGOS 35+

SMUKLĖS LYGOS 40+

Jei pagrindinis ir SL 35+ turnyras jums jau yra gerai žinomas, tai SL 40+ bus mūsų sezono naujovė. Jame galės dalyvauti visi, gimę ne vėliau nei 1979 metais.

SL Pagrindinis turnyras

Praėjusių metų dalyvius galite rasti ČIA

Lygos nuostatus ir registracijos formą štai ČIA. (galutinai patvirtinti nuostatai bus komandų vadovų posėdyje spalio 10 dieną).

SL 35+ turnyras

Praėjusių metų dalyvius galite rasti ČIA

Lygos nuostatus ir registracijos formą štai ČIA. (galutinai patvirtinti nuostatai bus komandų vadovų posėdyje spalio 10 dieną).

SL 40+ turnyras

Lygos nuostatus ir registracijos formą štai ČIA. (galutinai patvirtinti nuostatai bus komandų vadovų posėdyje spalio 10 dieną).

Jei turėsite dvejonių, daugiau informacijos dėl varžybų nuostatų, komandų žaidėjų ribojimų ir pan. galite rasti Smuklės Lygos puslapyje, nuostatų skiltyje arba parašę užklausą el. paštu mums (info@smukleslyga.lt), arba susisiekę telefonu su SL OK nariais.

Šiemet SL komandų ir toliau laukia kassavaitiniai rungtynių foto reportažai rengiami turbūt geriausio Vilniaus sporto fotografo Sauliaus Čirbos bei jo kolegų.

Detalias rungtynių apžvalgas jums toliau rengs Gabrielė. Beje, kreipsime daugiau dėmesio į individualiai aprašomas rungtynes ir sieksime visą bendruomenę geriau supažindinti su savo nariais, todėl Gabrielės prašymas – daugiau aktyvumo ir iniciatyvos, sulaukus iš jos prašymo pasidalinti mintimis viena ar kita tema! Viskas – tik SL labui ir visų geram laikui.:)

Taip pat informuojame, kad komandos varžysis dėl rėmėjų įsteigtų prizų! Tuo tarpu sezono metu, kaip ir pernai, dalyviai sulauks bendrų renginių – atidarymo šventės bei GRANDIOZINIO 20-ojo lygos sezono uždarymo koncerto). Daugiau detalių dalyviams pateiksime komandų vadovų posėdžio metu.

BENDRA INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki 2019m. spalio 5 d. dienos (imtinai): info@smukleslyga.lt 
2. Startinis mokestis:

  SL 40+ SL Pagrindinis SL 35+
Komandos dalyvio mokestis 800 eur. 900 eur. 1000 eur.
Minimalus mačų skaičius 12 16 18

(galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo komandų skaičiaus). Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 20 dienos.
3. Sezono startas planuojamas nuo spalio 20 d., preliminarus min. rungtynių skaičius – žr. lentelėje (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).
4. Tradiciškai, kaip ir kasmet, planuojamos sezono atidarymo bei uždarymo šventės. Visų renginių datos bus paskelbtos Smuklės Lygos naujienose.
5. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų, pageidavimų naujam sezonui.
6. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti Klubų Vadovų posėdžio metu.
7. Smuklės lygos komandų vadovų posėdis ir oficiali lygos burtų ceremonija – planuojama spalio 10 d.

Detalesne informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu – SL puslapyje ir el.laišku komandų vadovams.

Lauksime Jūsų registracijos! Sėkmės artėjančiame sezone.  


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti