Registruokitės Smuklės lygos 19-ojo sezono kovoms!

Registruokitės Smuklės lygos 19-ojo sezono kovoms! 93

Smuklės lyga, sulaukusi pilnametystės, ir toliau plečiasi! Kviečiame registruotis 19-ajam Smuklės lygos sezonui ir dalyvauti būsimuose turnyruose.

– Pagrindinis turnyras

praėjusio sezono dalyvius galite matyti čia: http://www.smukleslyga.lt/turnyrines-lenteles?id=1

lygos preliminarūs nuostatai: http://www.smukleslyga.lt/sl/nuostatai (galutiniai bus paskelbti po komandų vadovų posėdžio).

– 35+ Nesubrendėlių turnyras (gim. 1983 m. ir vyresni)

praėjusio sezono dalyvius galite matyti čia: http://www.smukleslyga.lt/turnyrines-lenteles?id=2

lygos preliminarūs nuostatai: http://www.smukleslyga.lt/sl/nuostatai (galutiniai bus paskelbti po komandų vadovų posėdžio).

– 40+ Nepalaužiamųjų turnyras (gim. 1978 m. ir vyresni)

NAUJAI startuosiantis įžengusių į penktą dešimtį turnyras!

Turnyro nuostatai – preliminariai panašus į Nesubrendėlių, tačiau bus detaliai suderinti ir patvirtinti kartu su vadovais posėdyje.

––– –––

Smuklės lyga tęsia pradėtą ilgalaikį bendradarbiavimą su Sostinės krepšinio lyga (SKL) bei Sostinės krepšinio mokykla (SKM), todėl sezono metu, kaip ir pernai, dalyviai sulauks bendrų renginių ir rungtynių geriausiems išsiaiškinti.

Šiemet lygos komandų ir toliau laukia kassavaitiniai rungtynių nuotraukų reportažai, kuriuos kurs Saulius Čirba, ir detalios rungtynių apžvalgos, kurias rašys Gabrielė Miknevičiūtė.

O kad motyvacija rungtyniauti Smuklės lygoje būtų didesnė, primename, kad komandos varžysis ne tik dėl geriausiųjų vardo, bet ir dėl rėmėjų įsteigtų prizų!   

INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki rugsėjo 30 dienos (imtinai), siunčiant laiškus adresu info@smukleslyga.lt.

2. Startinis turnyro mokestis –  apie 888 EUR (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus). Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 7 dienos.

3. Sezono startas planuojamas spalio 8 dieną, preliminarus minimalus rungtynių skaičius – 18 (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).

4. Tradiciškai, kaip ir kasmet, planuojamos sezono atidarymo bei uždarymo, „Žvaigždžių/Velnių dienos“ šventės. Visų renginių datos bus paskelbtos Smuklės lygos naujienose.

5. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

6. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti klubų vadovų posėdžio metu.

7. Smuklės lygos komandų vadovų posėdis ir oficiali lygos burtų ceremonija planuojama spalio 1 arba 2 d. (datą patikslinsime artimiausiu metu).

Detalesnė informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu Smuklės lygos puslapyje.

Lauksime Jūsų registracijos! Ir iš anksto linkime sėkmės artėjančiame sezone!


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti