„Reaktoriaus smogikų“ nenugalimumas – sugriautas

„Reaktoriaus smogikų“ nenugalimumas – sugriautas 117

Štai ir viskas. „Reaktoriaus smogikų“ nenugalimumo statusas – panaikintas. Septynių pergalių seriją nutraukti sugebėjo „Materialistė“: svečiuose ji 81:74 palaužė „Reaktoriaus Smogikus“.

„Materialistė“ pirmavo visų rungtynių metu ir tik poroje epizodų leido varžovams lyginti rezultatą. Nors likus 2 minutėms „Reaktoriaus smogikai“ atsiliko tik 74:76, sekė atkarpa 5:0, po kurios svečiai įtvirtino pergalę.

„Materialistei“ nesukliudė ir kukliai pataikyti tritaškiai (2/15) ar 13 klaidų, nes buvo laimėta kova po krepšiais, ypač – puolime.

„Materialiste“ 18 taškų pelnė Edvinas Ruzgas, 17 – Ignas Juškevičius (11 atk. kam.), 14 – Aurimas Sirvydis (8 atk. kam., 6 rez. perd.), po 11 – Dominykas Gružinskas ir Rimvydas Sasnauskas.

„Reaktoriaus smogikams“ 21 tašką surinko Viktoras Azarkovas, 17 – Eduardas Rogačiov, 13 – Linas Valatkevičius (7 rez. perd.), 10 – Linas Vitkauskas (9 atk. kam.).

NUOTRAUKOS

Pražudė tritaškiais

„Kažkur matyti“ po truputį įsibėgėja – įsirašė antrą pergalę ir siekia atitrūkti nuo žemiausių pozicijų Smuklės lygoje.

„Kažkur matyti“ potencialą parodė 87:66 sutriuškindami „Švyturį GO“.

Jei du kėlinius komandos ir atrodė lygiavertės, tai viskas po ilgosios pertraukos pasikeitė kardinaliai. 11:0 – tokia atkarpa trečią kėlinį pradėjo „Kažkur matyti“, vėliau dar labiau užsikūrę ir galiausiai kėlinyje pelnę 32 taškus, tarp kurių buvo 6 tritaškiai.

Atsitiesti „Švyturys GO“ nepajėgė.

Šeimininkai iš viso pataikė 13 tritaškių iš 30, o ne ką rečiau atakavę „Švyturio GO“ vyrai – 7 iš 33.

Prie pergalės 19 taškų pridėjo Tomas Černeckis, 16 – Haris Zenkovas, 13 – Žygimantas Gečas, 11 – Gedas Saročka, 10 – Jonas Mikelkevičius (11 atk. kam.).

Šešiese rungtyniavusiam „Švyturiui GO“ 17 taškų surinko Ignas Stanislovaitis (8 atk. kam.), po 14 – Joris Kepežinskas ir Benas Steponėnas (8 atk. kam.), 13 – Vaidotas Oldenburgas.