„Reaktoriaus smogikai“ rengiasi šuoliui tiesiai į finalo ketvertą

„Reaktoriaus smogikai“ rengiasi šuoliui tiesiai į finalo ketvertą 120

Smuklės lygos pirmasis etapas artėja prie pabaigos, o „Reaktoriaus smogikai“ yra rimtai nusiteikę tiesiai žengti į finalo ketvertą. Jie yra įsistvėrę pirmosios pozicijos ir per likusias trejas rungtynes gali nesunkiai ją išsaugoti.

„Reaktoriaus smogikai“ šįkart svečiuose 101:85 nugalėjo „Žaibą“.

Su šiais varžovais smogikai neturėjo problemų – kaip ir pirmajame tarpusavio mače.

30 rezultatyvių „Reaktoriaus smogikų“ perdavimų yra vienas geriausių šio sezono rezultatų lygoje.

Arti trigubo dublio buvo Eduardas Rogačiov (29 tšk., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), 23 taškus pridėjo Linas Vitkauskas, 15 – Tomas Grybauskas (9 rez. perd.), 14 – Viktoras Asačiovas.

„Žaibui“ 26 taškus pelnė Gytis Sušinskas, 16 – Gustas Muzikevičius, 14 – Juozas Skara, 12 – Dainius Kurminas, 10 – Antanas Mikūta (17 atk. kam.).

Laiko aukštas pozicijas

2–3 pozicijas kol kas užima GEALAN ir praėjusių metų čempionė „Materialistė“. Tačiau joms dar liko po 4 mačus ir viskas gali pasikeisti.

Abi šios komandos pergales įsirašė prieš „Kažkur matytus“: GEALAN juos sutriuškino 102:78, o „Materialistė“ įveikė 98:91.

Prieš „Materialistę“ intriga tvyrojo ilgai: dar likus pusantros minutės „Kažkur matyti“ atsiliko 91:94, bet daugiau taškų nepelnė, rinkosi pražangas ir klaidas ir svečiams beliko įtvirtinti pergalę.

„Materialistei“ 30 taškų pridėjo Edvinas Ruzgas, 26 – Darius Dudėnas (15 atk. kam.), 18 – Ignas Juškevičius (19 atk. kam., 7 rez. perd.), 17 – Dominykas Gružinskas (11 rez. perd.).

„Kažkur matytiems“ 26 taškus pelnė Jonas Mikelkevičius, 17 – Tomas Černeckis (10 atk. kam.), 12 – Haroldas Zenkovas, 10 – Žygimantas Gečas.

Mače su GEALAN laimėtojų gretose žibėjo Dainius Novickas (25 tšk., 20 atk. kam., 11 rez. perd.), 21 tašką pelnė Ramūnas Viščinis, 19 – Deimantas Pavlovskis (10 rez. perd.).

„Kažkur matytiems“ po 19 taškų surinko J.Mikelkevičius ir T.Černeckis (15 atk. kam.), 14 – Petras Daunys.

Paskutiniai

Vis dar paskutiniai lieka „Kumščio“ krepšininkai, kurie 87:93 nusileido ir „Žaibui“.

Likus 45 sek. „Kumštis“ atsiliko tik 3 taškais (86:89), tačiau lemiamą minutę geriau žaidė varžovai. Netrukdė ir 4 iš 6 pramestų baudų, kad būtų įtvirtinta pergalė.

„Žaibui“ 25 taškus pelnė Gytis Sušinskas (10 rez. perd.), 17 – Gustas Muzikevičius, po 14 – Tomas Žvaliauskas ir Antanas Mikūta (11 atk. kam.).

„Kumščiui“ 27 taškus pridėjo Tomas Malimenkovas (9 atk. kam.), 15 – Rokas Anuškevičius, 10 – Karolis Bliūdžius.

NUOTRAUKOS

Netikėtai

Gana netikėtą pergalę iškovojo „Švyturys GO“, po truputį kylantis aukštyn. Net 93:74 buvo sutriuškinta GEALAN. Tai buvo padaryta per puikią antrą rungtynių pusę ir paskutinį kėlinį, laimėtą 30:15.

Prisidėjo ir puikus tritaškių pataikymas – 17 iš 39.

„Švyturiui GO“ 31 tašką pridėjo Joris Kepežinskas, 24 – Arūnas Pranevičius (14 atk. kam.), po 12 – Vitalijus Versockas ir Ignas Stanislovaitis.

GEALAN 25 taškus pelnė Mantas Kazlauskas, 17 – Simas Liepinaitis (11 atk. kam., 13 rez. perd.), 12 – Mantas Vanagas.