Principinėse lygų atstovų ir teisėjų rungtynėse – taiki atomazga

Principinėse lygų atstovų ir teisėjų rungtynėse – taiki atomazga 62

Šį šeštadienį Mykolo Romerio universitete (MRU) seniai regėtą ir matytą šurmulį kėlė „Sostinės žvaigždžių diena“. Smuklės lygos bendruomenei ji buvo geriau žinoma „Velnių dienos“ vardu.

Čia netrūko nei individualių rungčių, nei rungtynių, o vienose tokių santykius visiems laikams išsiaiškino GEALAN-Sostinės krepšinio lygos ir Smuklės lygos organizatoriai bei kitoje barikadų pusėje stovėję teisėjai.

Kadangi abi pusės taikiai bando gyventi visada, taip baigėsi ir šis mačas – 42:42 (10:7, 8:11, 12:11, 12:13).

Jau nuo rungtynių pradžios buvo galima įtarti, kad aiškaus favorito čia nebus.

Šį principinį mūšį individualiai rinktais taškais pradėjo Mindaugas Jonušas, o prabilę teisėjai, vedami Pauliaus Kaziulionio, rezultatą persvėrė – 7:5. Į aikštę išbėgo ir ją ne tik papuošė bei sulaukė ovacijų, bet ir taškus pelnė Meda Juškaitė (11:11), bet į žaidimą įsijungęs Artūras Malichinas vėl leido pirmauti VTKS rinktinei.

Po dviejų kėlinių tvyrojo lygybė (18:18), o komandos ir toliau lyg susitarusios žengė lygiai. Kuomet likus pusantros minutės teisėjai pirmavo 42:37, sekė pražangos: baudas sumetė Žydrūnas Prakapavičius, o vėliau ir M.Jonušas, išlyginęs rezultatą galutinai.

VIP rinktine pasivadinusiems SKL ir SL organizatoriams taškų kraitį labiausiai papildė būtent M.Jonušas (11 tšk.), 9 pridėjo Raimundas Kalesnykas, 5 – Ž.Prakapavičius, po 4 – Donatas Lesnik ir Vaidas Indriliūnas, 3 – Alius Antulis ir Robertas Brazys, 2 – Paulius Zdanavičius, 1 – M.Juškaitė.

Plojimais pasitiktas garbingas VIP rinktinės narys, vienas iš SL įkūrėjų Sėkla taškų nepelnė, bet atkovojo 5 kamuolius.

Teisėjų gretose geriausiai atrodė P.Kaziulionis (13 tšk.), A.Malichinas (11 tšk.), Paulius Janavičius (8 tšk.), 5 taškus pridėjo Paulius Jonušas, 3 – Eimantas Vasiliauskas, 2 – Arnas Grigas.

Šią komandą taip pat papuošė viena dailiosios lyties atstovė – Agnija Vilaniškytė, taškais pasižymėti nespėjusi.

Džiaugiamės, kad pavyko įrodyti, jog visus vienijant krepšiniui, ir principines kovas galima pabaigti taikiai.