Pirmajam ratui besibaigiant – trys ryškūs lyderiai Nesubrendėlių pirmenybėse

Pirmajam ratui besibaigiant – trys ryškūs lyderiai Nesubrendėlių pirmenybėse 170

Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) čempionato pirmasis ratas artėja prie pabaigos, tad vis labiau ryškėja komandos, besitaikančios į aukščiausias pozicijas.

Kol kas karaliauja trys komandos – „Atea“, „Sporto namai“ ir „Taptoonai“.

„Atea“ sąskaitoje jau turi 11 pergalių, varžovai – po 10, taip nuo likusių oponentų atsiplėšę jau 4–5 laimėjimais, tad prisivyti bus sunku. Galima prognozuoti, kad pagrindinės karščiausios kovos dėl aukščiausių vietų vyks tarp šių ekipų.

Jau nemažai kalbėjome apie „Sporto namus“, bet jie spėjo per dvi savaites įsirašyti dar penkias pergales. Maratonas – geriausias, koks tik galėjo būti, o ir apskritai ši komanda pralaimėjo tik pirmą sezono mačą, kai 71:72 nusileido „MRU-Patriotams“. Įspūdinga!

Pirmiausiai 82:70 įveikti buvo „Ereliai-78“, tuo tarpu vėliau 84:100 – artimi konkurentai „Taptoonai“.

Techninės pražangos čia pylėsi kaip iš dangaus, o Rolandas Skaisgirys net nebaigė mačo. Bet ir be jo atsirado lyderių: 27 taškus pelnė Aivaras Kiaušas (12 atk. kam.), 22 – Ronaldas Matulis, pataikęs 6 tritaškius iš 7.

„Sporto namai“ vėliau 77:70 nugalėję buvo „Trakų Galvę“ ir tą padarė praktiškai penkiese. Gintas Jagela išbėgęs į aikštę buvo tik 16 sekundžių, tuo tarpu likęs penketas žaidė be keitimų: R.Skaisgirys, A.Kiaušas, Dainius Bielinis, Aurimas Palšis ir Remigijus Deveika.

Pirmasis buvo rezultatyviausias – pelnė 25 taškus, bet atliko net 29 metimus iš žaidimo: 4 dvitaškiai iš 15, 5 tritaškiai iš 14.

„Trakų Galvę“ į priekį vedė Vitalijus Podgaiskij (21 tšk., 14 atk. kam.) ir Andrius Galdikas (14 tšk., 11 atk. kam.).

Sekė ir dvi itin rezultatyvios SN rungtynės: 112:66 sutriuškinti buvo „Nemenčinės veteranai“, tuo tarpu prieš „Karka“ buvo pasiektas sezono rezultatyvumo rekordas 115:80.

Įspūdingą ir kaip iš natų žaidimą demonstravę „Sporto namai“ čia galimai surengė geriausią savo sezono pasirodymą, atakavo įspūdingai, dominavo po krepšiais ir efektyvumo grafoje turėjo net 161 balą – tai taip pat SL Nesubrendėlių sezono rekordas.

Iš aštuonių žaidėjų net šeši viršijo dviženklę ribą: R.Skaisgirys žibėjo 24 taškais ir 8 rezultatyviais perdavimais, R.Matulis – 20, Eligijus Redeckas – 19.

Aivaras Kiaušas surinko trigubą dublį – 12 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Sukime prie „Atea“ komandos: ji antroje mėnesio pusėje iškovojo dvi triuškinamas pergales. 92:68 prieš „Nemenčinės veteranus“ ir 76:52 – prieš „Erelius-78“.

Apie intrigas čia kalbėti nėra ko – jų nebuvo, nes Dainius Novickas kaip visada darė, ką norėjo. Sykį buvo šalia trigubo dublio (29 tšk., 9 atk. kam., 11 rez. per.), o kitą pelnė 27 taškus, sugriebė 8 kamuolius ir atliko 9 perdavimus.

Dvigubus dublius kolekcionavo Vytautas Milius (14 taškų ir 18 atkovotų kamuolių bei 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

Erelių gretose išsiskyrė tik Rolandas Norvilas (18 tšk.) „Nemenčinės veteranams“ 17 taškų pridėjo Justinas Plytnykas, 16 – Dainius Jurgutis.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti