„Olybet“ Sporto baro įsteigti MVP apdovanojimai – I.Juškevičiui ir D.Novickui

„Olybet“ Sporto baro įsteigti MVP apdovanojimai – I.Juškevičiui ir D.Novickui 72

Nagi nagi, ir vėl mėnesio pradžia – ir vėl tiesiog privalome pagerbti tuos, kurie vasarį išliejo daugiausiai prakaito ir užfiksavo geriausius rezultatus.

Jau tradiciškai rinkome geriausius mėnesio žaidėjus ir pagrindiniame Smuklės lygos turnyre juo tapo Ignas Juškevičius, o Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse – Dainius Novickas.

Pirmasis, ginantis „Materialistės“ garbę, sužaidė vasarį keturis mačus, kuriuos rinko po 20,5 taško, atkovodavo po 12,8 kamuolio, atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus ir turėdavo sąskaitoje po 35 naudingumo balus.

Antrasis, atstovaujantis „Atea“, keturiuose mačuose metė po 26,3 taško, atkovodavo po 9,3 kamuolio, atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 33,5 naudingumo balo.

I.Juškevičiaus atstovaujama komanda per vasario mėnesį iškovojo 3 iš 5 pergalių bei užsitikrino 5 turnyrinės lentelės vietą prieš atkrintamąsias.

D.Novicko klubas laimėjo visas 5 rungtynes ir tęsią kovą dėl 1–2 pozicijų prieš atkrintamąsias.

Ignai ir Dainiau, sveikiname jus ir kviečiame šiuos titulus paminėti susidaužiant bokalais „OlyBet“ Sporto bare. Mat jis jums tradiciškai dovanoja 50 eurų vertės čekius!

Čiupkite kompaniją, komandos draugus ir bėkite į „OlyBet“ sporto barą, kur visada esate laukiami ir kur gausu puikių pasiūlymų sporto mėgėjams.

Prizą atsiimti galėsite jau netrukus arba iš organizatorių, arba mačo metu iš sekretoriato.

O visiems kitiems linkime nenusiminti ir stengtis, kad kitą mėnesį būtų jūsų vardas puikuotųsi geriausių viršūnėje!

Tuo tarpu į „Olybet“ Sporto barą nepamirškite užsukti ir kiti – čia puiki vieta pasibūti su draugais ir stebėti sporto rungtynes!


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti