Nesustabdomų „Sporto namų“ gretose – klasikinis R.Skaisgirys, išsigelbėjimas penkiese ir trys pergalės

Nesustabdomų „Sporto namų“ gretose – klasikinis R.Skaisgirys, išsigelbėjimas penkiese ir trys pergalės 177

Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse, pirmajame pogrupyje, lyderiai po truputį ima atitrūkti.

Kol kas antrojo  etapo startas geriausiai klostėsi „Sporto namams“ ir „Taptoonams“. Pirmųjų sąskaitoje – trys papildomos pergalės, antrųjų – dvi. Šįkart pradedame nuo pirmos ekipos aptarimo, netrukus – ir apie antrąją.

„Sporto namai“ lieka pralaimėję tik vieną susitikimą sezone – patį pirmą, o po to sekė 14 pergalių iš eilės serija, kuriai galo kol kas nematyti.

„Sporto namai“ 87:80 nugalėjo „Dėjom“ ekipą ir nors skirtumas nedidelis, pergalė galėjo būti pasiekta ir didesniu atotrūkiu – jis nuo daugiau nei 20 taškų sumažėjo tik pabaigoje. Tada „Dėjom“ surengė atkarpą 18:3.

Nors Darius Dudėnas bandė tempti į priekį savo ekipą, tačiau 28 taškus jis surinko atakuodamas net 30 kartų, iš jų 28 – iš dviejų taškų zonos. 20 taškų pridėjo Vitalijus Rancovas, o likusių indėlis buvo kuklesnis.

Tuo tarpu „Sporto namai“ galėjo didžiuotis Aivaro Kiaušo galinga kova po krepšiais (15 tšk., 20 atk. kam.),  Remigijaus Deveikos (17 tšk.) ir Eligijaus Redecko taiklumu (18 tšk.) bei Rolando Skaisgirio drąsa (19 tšk.), nors taiklumas ir šlubavo (2/6 dvit., 5/14 trit.).

Rolando klasika

Svarbi turnyrinės lentelės prasme „Sporto namams“ buvo ir pergalė prieš „Atea“ – 99:90. Pirmavo čia jie visiškai visą mačą ir didesnio varžovų pasipriešinimo nesulaukė.

Ryškiausia dienos žvaigžde tapo R.Skaisgirys, tiesa, ne tik dėl žaidimo. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rez. perdavimus, tačiau spėjo susirinkti ir dvi technines pražangas trečio kėlinio pabaigoje. Tikra Rolando klasika.

27 taškai Jono Elvikio sąskaitoje (8 atk. kam.), 18 – A.Kiaušo.

„Atea“ gretose buvo keturi esminiai lyderiai: Mantas Radvilas pelnė 27 taškus, Dainius  Janulis – 20 (8 atk. kam.), Ramūnas Viščinis – 19, o dvigubą dublį surinko Vitoldas Vidžiūnas (12 tšk., 12 atk. kam.).

R.Viščinio ir M.Radvilo sąskaitoje – po 5 tolimus metimus.  

Pakako penkių

Tuo tarpu į kovą su „Trakų Galve“ stoti teko vos penkiese, bet ir tai sunkumų nesukėlė – 87:84 pasiekta pergalė. Nors visą mačą teko atsilikti ir vytis varžovus, pabaigoje „Sporto namai“ įrodė, kas čia geresni.

Kuomet likus 2 minutėms „Trakų Galvė“ pirmavo 84:83, Remigijus Deveika pataikė baudos metimą, Dainius Bielinis – dvitaškį su pražanga, leidusį atitrūkti 87:84. Varžovai prasižengė ir klydo, vietoje to, kad pataikytų, tad taip pergalę atidavė.

Pergalingai komandai 23 taškus pelnė, 13 kamuolių sugriebė ir 7 perdavimus atliko R.Matulis, 22 taškai ir 13 kamuolių – D.Bielinio sąskaitoje, 19 taškų ir 14 perdavimų – Aurimo Palšio, 13 – Leonardo Žyvatkausko, 10 – R.Deveikos.

„Trakų Galvėje“ rimčiausiu lyderiu tapo be keitimų vienintelis žaidęs Vitalijus Podgaiskij, surinkęs trigubą dublį – 18 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

42 naudingumo balai – antras geriausias V.Podgaiskij sezono pasiekimas. Tuo tarpu savo rez. perdavimų rekordą jis šįkart pagerino.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti