Nesubrendėlių turnyro finale susikaus „Atea“ ir „Ereliai-75“

Nesubrendėlių turnyro finale susikaus „Atea“ ir „Ereliai-75“ 10

Trečiadienį „Smuklės lygos“ Nesubrendėlių turnyre startavo finalinio ketverto kovos, o tiksliau, pusfinaliai. Po jų paaiškėjo, kurios komandos pateko į finalą, o kurios turės tenkintis kova dėl trečiosios vietos.

Pirmieji vietą finale užsitikrino Gintauto Vileitos vedami „Ereliai 75“, kurie pusfinalyje po atkaklios kovos, rezultatu 79:72 (23:19, 15:24, 17:13, 24:16) palaužė „Dėjom-2“ komandos pasipriešinimą.

RUNGTYNIŲ FOTOGALERIJA

Jau pačios pirmosios rungtynių minutės žadėjo kovą iki pat rungtynių pabaigos, o tie, kurie to tikėjosi – neklydo. „Ereliai 75“ pirmavo viso pirmojo ketvirčio metu, tačiau tada „Dėjom-2“ sužaidė puikią atkarpą ir antrojo kėlinio viduryje jau turėjo rekordinį dešimties taškų pranašumą.

Nepaisant to, „Ereliai 75“ taip pat nepasidavė, laimėjo abu ketvirčius po ilgosios pertraukos ir sugebėjo iškovoti kol kas svarbiausią pergalę šiame sezone.

Į pergalę „Erelius 75“ vedė jau minėtasis G.Vileita, pelnęs 28 taškus. 17 taškų pridėjo Erikas Kučiauskas, 16 Tomas Purlys, 14 Aurimas Stakėnas.

„Dėjom-2“ ekipos neišgelbėjo ir galingą dvigubą dublį surinkęs Darius Dudėnas. Jo sąskaitoje 29 taškai ir 16 atkovotų kamuolių. 15 taškų pelnė Kęstutis Liubinas.

Antruoju finalo dalyviu tapo šiemet dar nepralaimėjęs „Atea“ klubas, kuris ganėtinai lengvai, 92:63 (32:11, 25:17, 12:22, 23:13) sutriuškino „Larus“ ekipą.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Atea“ pradėjo daryti tai, ką šiame sezone daro geriausiai – triuškinti varžovus ir bėgti į priekį. Jau po pirmųjų dešimties minučių reguliariojo sezono nugalėtojai buvo priekyje 21 taško skirtumu, o po dviejų kėlinių pirmavo 57:28, tad dėl nugalėtojo klausimų niekam nekilo jau tada.

Svariausiai prie pergalės prisidėjo 21 tašką tašką pelnęs Dainius Novickas, 16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių surinkęs Vitoldas Vidžiūnas bei Ramūnas Viščinis, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Pralaimėjusių komandoje išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Darius Čiūta, kurio sąskaitoje 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Nuo pat pradžios buvo susikaupę, rimtai „atsinešėm“ į tą pradžią ir būtent tada viską nusprendėme. Pirmam kėlinyje gerai gynėmės, gerai puolėme, sugebėjome pabėgti ir to užteko. Vėliau žaidėme savo malonumui, daug rotavome, leidome žaisti tiems, kurie žaidžia galbūt mažiau. Nepaisant to, ramiai žaidėme ir sugebėjome išlaikyti tą solidų pranašumą. Kaip ir minėjau, antroje rungtynių dalyje žaidė daug krepšininkų, nes mūsų daug susirinko ir galėjome rotuoti. Vėliau aišku atsipalaidavome, bet varžovai, kurie neatrodė labai savimi pasitikintys, pasipriešinti nesugebėjo.

Finale stengsimės sužaisti lygiai taip, intensyviai pradėti rungtynes tiek puolime, tiek gynyboje ir pabėgti kuo anksčiau. Taip išvengtume to „nervinio“ žaidimo rungtynių eigoje. Turime ilgą suoliuką ir mėginsime tai išnaudoti, nes jų suolas yra gerokai trumpesnis ir vargu, ar jie sugebės ištempti. Su „Ereliais“ žaidžiame jau ne pirmus metus, žinome jų galimybes ir tikėsimės triumfuoti“,- po rungtynių pasakojo „Atea“ narys Darius Buzas.