Nesubrendėlių pirmasis pogrupis: ryškūs lyderiai ir tvirtas trejetukas

Nesubrendėlių pirmasis pogrupis: ryškūs lyderiai ir tvirtas trejetukas 178

Jau aptarėme, kaip sekasi „Sporto namams“, tad pats laikas apibendrinti ir artimiausius jų konkurentus.

Kalbant apie Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) pirmąjį pogrupį, čia ryškėja didysis trejetas, kuriame be jau minėtos komandos yra „Atea“ ir „Taptoonai“.

„Atea“ su fantastišku Dainiumi Novicku priešakyje įsirašė dar dvi pergales: 100:77 sutriuškinta „Dėjom“, o 94:81 įveikti artimiausi konkurentai „Taptoonai“.

„Atea“ dar pirmajame kėlinyje ėmė rodyti grėsmę ir įgavo triuškinamą pranašumą, o likusios rungtynės buvo, kaip sakoma, į vienus vartus arba į vieną krepšį. Pergalė buvo tvirta ir rami.

Ramus šiame mače nebuvo D.Novickas, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. Eilinis trigubas dublis – bravo!

Taip pat prie pergalės 17 taškų pridėjo Vitoldas Vidžiūnas, 15 – Vytautas Milius (10 atk. kam.), 14 – Ramūnas Viščinis, o „Dėjom“ ekipai 28 taškus pelnė Stasys Buivydas, 16 – Dalius Gaika (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

Jei atrodė, kad jau čia Dainius siautėja, tai prieš „Taptoonus“ jis tą darė dar labiau. Be keitimų žaidęs „Atea“ lyderis spėjo surinkti 28 taškus, atkovojo 16 kamuolių, atliko 12 perdavimų, provokavo 10 pražangų ir surinko 53 naudingumo balus.

D.Novickui tai – geriausias sezono mačas tarp nesubrendėlių!

Vis tik komandai pergalė tokia lengva šįkart jau nebuvo. Likus 7 minutėms „Taptoonai“ pirmavo 73:72, bet Darius Buzas šovė du tritaškius, nors ir į juos varžovai turėjo atsakymų – 80:81. Tęsėsi tritaškių ataka: vienas iš Domanto Bimbos, kitas – D.Novicko, o netrukus pastarasis pridėjo dar septynis taškus paeiliui. Tokiu spurtu 13:0 „Taptoonai“ buvo priversti kapituliuoti.

Nugalėtojams 20 taškų pridėjo D.Bimba, 16 – V.Milius, „Taptoonams“ po 14 surinko Marius Taparauskas (8 rez. perd.) bei Rokas Danusevičius (11 atk. kam.).

Tuo tarpu kitame mače „Taptoonams“ sekėsi geriau. Kadangi „Veterinorių“ gretose nebebuvo brolių Lavrinovičių, jie buvo minkštas riešutėlis – 99:59.

„Veterinoriai“ atrodė kaip ne savo kailyje – nė kiek nepasipriešino varžovams, juos bandė palaužti tritaškiais, bet jie krito lyg į užrištą krepšį – tik 3 iš 40.

Dažniausiai iš toli atakavo Kazimieras Girdenis (1/9) ir Almantas Šerpatauskas (1/9).

„Veterinorių“ sąskaitoje – trys pralaimėjimai iš eilės, tad jie sunkiai kyla iš pogrupio apačios.

Net penki žaidėjai buvo neigiami, o šviesa tunelio gale atrodė Virginijus Vilutis su 14 taškų, Daroslavas Bernet su 13 ir 15 atkovotų kamuolių ir Tomas Burtilius, pelnęs 12 taškų.  

Laimėtojams į sąskaitą 28 taškų indėlį įkrovė M.Taparauskas (8 atk. kam.), 24 – Aurimas Špiliauskas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), 20 – Vytautas Ostrauskas (8 atk. kam.). Mindaugas Lapėnas pasižymėjo dvigubu dubliu (10 tšk., 14 atk. kam.).

Apatiniame pogrupio trejete lieka ne tik „Veterinoriai“, bet ir vienu laimėjimu daugiau turinti „Trakų Galvė“, o taip pat „Dėjom“.

Beje, „Veterinorių“ ir „Trakų Galvės“ susitikime (71:80) Vitalijus Podgaiskij užfiksavo karjeros naudingumo rekordą: pelnė 24 taškus, atkovojo 19 kamuolių, surinko 49 naudingumo balus.  


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti