Nesubrendėlių pirmasis pogrupis: „Atea“ rodo jėgą, D.Dudėnas duoda pamokų varžovams 127

Nesubrendėlių (35+) pirmenybių antrasis etapas po truputį artėja prie finišo ir šįkart pasukime pažiūrėti, kaip sekasi pirmojo pogrupio komandoms, kurios jau tikrai turi vietą atkrintamosiose.

Savo jėgą vis labiau atskleidžia „Atea“, kylanti turnyro lentelėje į aukščiausias pozicijas.

Ji etapą baigė dvejomis pergalėmis. Pirmiausiai 79:66 buvo nugalėti „Ereliai 75“. Rimtas pareiškimas!

Atitrūko „Atea“ antroje susitikimo dalyje, kuomet įjungė aukštesnę puolimo pavarą. Ją įjungti labiausiai padėjo 26 taškus pelnęs Dainius Novickas. 18 taškų pridėjo Vytautas Milius (11 atk. kam.), 16 – Ramūnas Viščinis, 10 – Vitoldas Vidžiūnas.

„Ereliams 75“ 20 taškų pelnė Gintautas Vileita, 15 – Donatas Sabaliauskas.

Tiesa, likus pusšeštos minutės intrigos dar buvo (63:65), tačiau galingas spurtas 14:0 visiškai pribaigė svečius. Per likusią mačo dalį „Ereliai 75“ vertėsi tik su G.Vileitos tritaškiu, pataikytu paskutinę minutę.

Vėliau „Atea“ tiesiog smaginosi su „Festima“ – ją nugalėjo 101:84.

Smaginosi žodis čia tikrai tinka, nes „Atea“ dar antrame kėlinyje perkopė 20 taškų pranašumo ribą ir per likusį laiką tik įtvirtino pergalę.

„Atea“ vedliu vėl buvo D.Novickas (23 tšk., 7 atk. kam., 12 rez. perd.), po 21 tašką pridėjo R.Viščinis ir Vytautas Milius (11 atk. kam.), 16 – V.Vidžiūnas.

„Festimos“ gretose išsiskyrė Vytenis Namajūnas (27 tšk., 8 atk. kam.) ir Algirdas Gaidys (24 tšk.).

D.Dudėno spindesys

Tuo tarpu „Ereliai 75“ pralaimėjo ir dar vieną pirmojo trejeto komandų dvikovą: 79:91 nusileido „Dėjom“. Viskas čia sprendėsi paskutiniame kėlinyje.

Likus 7:46 rezultatas buvo lygus (67:67), tačiau Gaudento Puškoriaus ir Dariaus Dudėno vedama „Dėjom“ ėmė veržtis į priekį. Intrigą maksimaliame lygyje „Ereliai 75“ išlaikė, bet vėliau praleido atkarpą 2:11 ir leido varžovams susikrauti dviženklę persvarą – 89:77. Ji tapo lemtinga.

„Dėjom“ vedlys buvo D.Dudėnas, pelnęs 39 taškus, atkovojęs 18 kamuolių bei surinkęs 56 naudingumo balus. 20 taškų pridėjo G.Puškorius.

„Ereliams 75“ 25 taškus surinko G.Vileita, 17 – Mindaugas Noreika (11 atk. kam.), 15 – Aurimas Stakėnas (15 atk. kam.), 14 – Donatas Sabaliauskas.

Jokios intrigos

Tuo tarpu jei buvo galima tikėtis intrigos, tai jos mažai buvo „Erelių 78“ ir „Festimos“ akistatoje, kurią pastaroji komanda pralaimėjo 62:97.

Intrigos šiose rungtynėse jau nebuvo po pirmos mačo dalies, kadangi skraiduoliai visiškai uždominavo aikštę.

26 taškus pelnė Linas Paškevičius, 19 – Eligijus Redeckas, 18 – Marijus Kasteckas (12 atk. kam.), 14 – Rokas Danusevičius (11 atk. kam.). „Festimai“ 19 taškų surinko Algirdas Gaidys, 17 – Donatas Lesnik, 12 – Mantas Bielinskas (21 atk. kam.).

Liko dar pora mačų ir paaiškės galutinė komandų rikiuotė atkrintamosiose.