Nesubrendėlių kovose – tritaškių lietus ir žvaigžde tapęs J.Jurgo

Nesubrendėlių kovose – tritaškių lietus ir žvaigžde tapęs J.Jurgo 102

Na ką, kaip tarėm – taip padarėm. Apžvelgsime dar vieną dalį rungtynių Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse.

Tarp nepralaiminčių komandų toliau solidžiai įsitaisiusi yra „Festima“ (4/0). Ji 72:66 nugalėjo „MRU-Patriotus“ (2/2) ir 87:78 „Karką“ (0/2).

Pirmajame mače „Festima“ vos neprisižaidė. Komandas skyrė 17 taškų dar likus 8 minutėms (62:45), bet spurtu net 16:0 atsakę šeimininkai atsiliko jau tik 62:64. Rolandas Matulis lemiamu metu rodė savo patirtį „MRU-Patriotuose“, tačiau pergalę įtvirtino Donatas Lesnik ir Rolandas Pocius.

NUOTRAUKOS

„Festimai“ 18 taškų pridėjo Audrius Truncė, 15 – Saulius Dumbliauskas, 14 – R.Pocius (12 atk. kam.), 12 – Algirdas Gaidys. „MRU-Patriotams“ 21 tašką pelnė Otas Majeras (5/12 trit.), 16 – R.Matulis, 11 – Gvidas Aleksandravičius.

Panaši, bet ne tiek dramatiška situacija buvo ir prieš „Karką“. Čia taip pat pirmaujant 81:62 sparčiai ėmė nykti pranašumas, likus 2 minutėms siekęs tik 7 taškus – 82:75. Vis tik po baudų metimų serijos „Festima“ pergalę užsitikrino.

Čia ir vėl ryškūs buvo A.Truncė (34 tšk.), S.Dubliauskas (14 tšk., 15 atk. kam.), Tomas Laurinavičius (13 tšk.). „Karkai“ 19 taškų pridėjo Vidmantas Paulauskas, 17 – Paulius Bodindorfas (12 atk. kam.).

6 iš 46

Taip taip, šie skaičiai nėra atsitiktiniai. Taip tritaškius metę „Nemenčinės veteranai“ (0/4) kluptelėjo 50:76 bei 75:90 prieš „Erelius 78“ (3/0). Prieš vienus iš lygos lyderių šansų jie neturėjo abu sykius.

Negelbėjo nei ilgesnis suolas, nei neblogai atrodę Justinas Plytnykas su Donatu Galiniu, Vladimeru Pivovaru bei Viliumi Jovaiša.

Didžiausia tragedija buvo tolimi metimai, kurių visiškai nepavyko išnaudoti (9/22 pirmame mače ir 4 iš 24 antrame), taip pat – išprovokuotos tik 4 bei 6 pražangos, kas kalba apie agresyvumo stoką.

Pirmame mače „Erelius 75“ į pergalę skraidino Marijus Kasteckas (24 tšk.), Mindaugas Lastauskas (19 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), antrame – Gintautas Vileita (35 tšk., 11 atk. kam.) ir Donatas Sabaliauskas (20 tšk., 7 atk. kam.).

Žvaigždė

„Dussmann/MOK“ (2/1) pergalę įsirašė daugiau nei užtikrintai, kai 93:74 sutriuškino „Artbox“ (1/3).

Didžiausio paminėjimo čia nusipelnęs yra Janas Jurgo. Jis tapo tikra šių rungtynių žvaigžde: per 37 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir surinko 45 naudingumo balus.

25 taškus pridėjo Aurimas Špiliauskas, 13 – Andrejus Kovalevskij (13 atk. kam.).

„Artbox“ gretose su 29 taškais ryškiausias buvo Žydrūnas Stankus (9 rez. perd.), 15 pridėjo Liutauras Adomaitis. Buvo ir pasižymėjusių kitaip – technines pražangas užsidirbo Darius Čiūta ir Antanas Kraujelis.