Nesubrendėlių kovose prieš autsaiderius ir ne tik – įspūdingi lygos pažibų blykstelėjimai 105

Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) čempionate be pralaimėjimų lieka trys komandos: „Dėjom“, „Festima“ ir „Ereliai 75“.

Vienose rungtynėse „Dėjom“ (5/0) 73:58 susitvarkė su „MRU-Patriotais“ (3/3). Dar problemų čia varžovai nesukėlė ir dominuoti leido nuo pirmų minučių.

Tuo tarpu „Karkai“ (1/3) nepasisekė dar labiau – ji buvo sutriuškinta 75:101.

Čia vėl progą suspindėti gavo Darius Dudėnas: jis pelnė 55 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir žaidęs be keitimų surinko 67 naudingumo balus.

Tai yra lygos rekordas!

Rungtynėse, kuriose lygos lyderiai iššūkio nesulaukė, gerai atrodė ir Gaudentas Puškorius (24 tšk., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), po 7 taškus pridėjo Saulius Putrimas ir Marius Dunčia (12 rez. perd.).

„Karkai“ po 16 taškų pridėjo Eimantas Frankonis ir Marius Bakelis, po 11 – Paulius Bodindorfas, Karolis Kaduševičius bei Giedrius Stasiūnas.

Lyderių ir autsaiderių akistata

Na, vargu ar tokiame susitikime galima buvo tikėtis kitokio rezultato. „Festima“ (5/0) svečiuose 77:55 susidorojo su „Nemenčinės veteranais“ (0/5).

Šeimininkai du pirmuosius kėlinius lyg ir neleido varžovams pabėgti, bet po ilgosios pertraukos reikalai buvo sutvarkyti.

Trūko ir taiklumo, ir retesnių pražangų (22), ir klaidų buvo nemažai (15). Galiausiai „Nemenčinės veteranų“ naudingumas siekė tik 34 balus.

„Festima“: Vytenis Namajūnas 21, Saulius Dumbliauskas (10 atk. kam.) ir Audrius Truncė – po 12, Mantas Bielinskas 9, Tomas Laurinavičius 8.

„Nemenčinės veteranai“: Sergej Popov ir Vladimiras Pivovaras – po 16, Denisas Isčiukas 8, Justinas Plytnykas 6.

Ereliai prieš erelius

Tikrai labai įdomi akistata. Nors „Ereliai 75“ (5/0) buvo puikiai iššovę į priekį 18 taškų skirtumu, „Ereliai 78“ (4/1) greitai ėmė mažinti deficitą.

Ketvirtą kėlinį jie pradėjo šešiais taškais paeiliui, o vėliau, vedami Marijaus Kastecko ir Mindaugo Lastausko visiškai prisivijo varžovus – 69:70. Liko 12 sek., tačiau Vileita per tas įtvirtino pergalę „Ereliams 75“ – 72:69.

Taip kiti ereliai patyrė pirmą sezono nesėkmę.

„Ereliai 75“: Gintautas Vileita 25, Donatas Sabaliauskas 18, Mindaugas Noreika 16 (11 atk. kam.), Arūnas Kerulis 6, Tomas Purlys 5.

„Ereliai 78“: Mindaugas Lastauskas 22, Marijus Kasteckas 18 (14 atk. kam.), Matas Niparavičius 12, Rolandas Norvilas 9.

NUOTRAUKOS

Žydrūno Stankaus smūgiai „Veterinoriams“

„Veterinoriams“ (0/5) – vis dar liūdnos dienos, nes tenka gyventi be pergalių. Iš pradžių 55:68 nepavyko pakovoti su „Ereliais 78“, o vėliau Žydrūnas Stankus padarė viską, kad „Artbox“ iškovotų pergalę net 98:66.

Apie eigą čia net nėra ką per daug kalbėti, rezultatas iliustruoja viską iškalbingiau už žodžius.

„Artbox“ komandoje dominavo Ž.Stankus, pelnęs 43 taškus, atkovojęs 17 kamuolių ir surinkęs 56 naudingumo balus.

17 taškų pridėjo Jonas Sindaravičius, po 13 – Vilmantas Bončkus ir Antanas Karujelis. „Veterinoriams“ 18 taškų surinko Daroslavas Bernat (12 atk. kam.), 17 – Denisas Oliferas, 12 – Giedrius Steponavičius.